Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

H (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Hacer Holat İdari Asistan ALM 1481, 1226 hacer@bilkent.edu.tr
Hacer Üstündağ Öğretim Görevlisi THM 5028 hcinar@bilkent.edu.tr
Hacı Hulusi Kafalıgönül Research Assistant Professor UMRAM 3016 hulusi@bilkent.edu.tr
Hakan Arslan Kütüphane Görevlisi KM 1995 harslan@bilkent.edu.tr
Hakan Berument Müdür EPRC 3247 berument@bilkent.edu.tr
Hakan Güven Öğretim Görevlisi FAE 2631 guvenh@bilkent.edu.tr
Hakan Kargal Kullanıcı Destek Elemanı BCC 5199 hakan@bilkent.edu.tr
Hakan Topçu Güvenlik Görevlisi SSGM 1900
Hakan Yücel Sorumlu DUHM 1565 hyucel@bilkent.edu.tr
Hakkı Turgay Kaptanoğlu Profesör Doktor MATH 2101 kaptan@fen.bilkent.edu.tr
Haldun Özaktaş Profesör Doktor EE 1619 haldun@ee.bilkent.edu.tr
Hale Öklü Özel Projeler Koordinatörü İMİRY 2245 phale@bilkent.edu.tr
Halil Dilmen Hizmetli IAED 2787 halil.dilmen@bilkent.edu.tr
Halil Sancak Ofis Şefi YM 4017, 4003 hsancak@bilkent.edu.tr
Halil Altay Güvenir Müdür BTF 1252 guvenir@cs.bilkent.edu.tr
Halil Baha Karabudak Öğretim Görevlisi HF 3223 baha@bilkent.edu.tr
Halil İbrahim Atmaca Güvenlik Görevlisi SSGM 1234,1199 ibrahima@bilkent.edu.tr
Halime Demirkan Müdür ESBE 2226 demirkan@bilkent.edu.tr
Halime Kural Öğretim Görevlisi PREP 5188 hyildiz@bilkent.edu.tr
Halime Feyza Sütcü Öğretim Görevlisi PREP 5342 feyza.sutcu@bilkent.edu.tr
Halis Sancak Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 hlssnck@bilkent.edu.tr
Halis Necmi Akşit Dekan Yardımcısı EF 2977 necmi@bilkent.edu.tr
Halit Sancak Elektrik Teknisyen Şefi YİTDB 2244 sancak@bilkent.edu.tr
Haluk Toroslu Doktor Öğretim Üyesi HF 3152 htoroslu@bilkent.edu.tr
Hamdi Dibeklioğlu Doktor Öğretim Üyesi CS 1187 dibeklioglu@cs.bilkent.edu.tr
Hamdi Pınar Doktor Öğretim Üyesi HF 3087 hpinar@bilkent.edu.tr
Hamdi Murat Yıldırım Öğretim Görevlisi CTIS 5072 hmurat@bilkent.edu.tr
Hamit Kalaycıoğlu Araştırmacı UNAM 8072 hamitkal@bilkent.edu.tr
Hamza Yeşilyurt Doçent Doktor MATH 1897 hamza@fen.bilkent.edu.tr
Handan Erdemir Sorumlu ÖİM 3233 handan.erdemir@bilkent.edu.tr
Handan Keskin Uzman İMİRY 2717, 1203 kirbiyik@bilkent.edu.tr
Hande Ilgaz Doktor Öğretim Üyesi PSYC 2065, 8093 hande.ilgaz@bilkent.edu.tr
Hande Kutlugün İdari Asistan İİSBF 1471 hande.kutlugun@bilkent.edu.tr
Hande Seçkin Onat PR Koordinatörü İLET 1487 seckin@bilkent.edu.tr
Hande Vural Öğretim Görevlisi THEA 8487 hande.johnson@bilkent.edu.tr
Hande Işıl Mengü Profesyonel Gelişim Sorumlusu PREP 2442 hmengu@bilkent.edu.tr
Hanife Hale Diri İdari Asistan POLS 1339 hale.diri@bilkent.edu.tr
Hanifi Özen Şoför ÇDKM 3169 hanifi.ozen@bilkent.edu.tr
Harun Dislioglu Öğretim Görevlisi PREP 5244 harun.dislioglu@bilkent.edu.tr
Hasan Acar Öğretim Görevlisi PREP 5198 hasan.acar@bilkent.edu.tr
Hasan Apaydın Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1234 hasan.apaydin@bilkent.edu.tr
Hasan Dilekçi Hizmetli BESM 3185 hdilekci@bilkent.edu.tr
Hasan Gül Sera Sorumlusu ÇDKM 3173 hasangul@bilkent.edu.tr
Hasan Oral Yurt Görevlisi YM 4168, 4176 oralh@bilkent.edu.tr
Hasan Saldırıcı Hizmetli MEM 8024 hasans@bilkent.edu.tr
Hasan Yücel Hizmetli LİM 1551, 1400 pasa.5806@gmail.com
Hasan Ali Akyol İdari Asistan KİT 3366 akyol@bilkent.edu.tr
Hasan Erim Hacat BSO Üyesi MUS 2284 hasan.erim.hacat@gmail.com
Hasan Yılmaz Aslan Şoför YİTDB 1313 yaslan@bilkent.edu.tr
Hasbi Öner Mühendis NANOTAM 3960 hasbi.oner@bilkent.edu.tr
Hatice Karaca Öğretim Görevlisi LAUD 1060 hkaraca@bilkent.edu.tr
Hatice Kılınç Öğretmen AO 2570 hatice.kilinc@bilkent.edu.tr
Hatice Kader Karlı Oğuz Profesör (Adjunct) UMRAM 3006 kkarlioguz@gmail.com
Hatice Pınar Bilgin Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 1339 pbilgin@bilkent.edu.tr
Hatice Zehra Yılmaz Uzman CTIS 5128 yilmazh@bilkent.edu.tr
Haver Ayça Özyiğit Memur ALM 1446 ayca.ozyigit@bilkent.edu.tr
Hayati Topaloğlu Bahçıvan ÇDKM 3178 hayati.topaloglu@bilkent.edu.tr
Hayreddin Hoca BSO Üyesi MUS 2284 elvincik1@yahoo.com
Hayrettin Köymen Profesör Doktor EE 1444, 2457, 2458 koymen@ee.bilkent.edu.tr
Hediye Aydoğan Yurt Görevlisi YM 4019, 4082
Hidayet Doğan Linux Sistem Yöneticisi BCC 8088 hdogan@bilkent.edu.tr
Hikmet Özdenkoş Hizmetli PREP 5096 hikmet.ozdenkos@bilkent.edu.tr
Hilal Atlı Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 5171 hilal@bilkent.edu.tr
Hilal Peker Vis. Doktor Öğretim Üyesi TEFL 2922 hilal.peker@bilkent.edu.tr
Hilmi Öncül Öğretim Görevlisi CS 2052 oncul@bilkent.edu.tr
Hilmi Volkan Demir Direktör UNAM 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Hitay Özbay Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 1449 hitay@bilkent.edu.tr
Hodjat Hajian Post-Doc NANOTAM 3458 hodjat.hajian@bilkent.edu.tr
Hollie Jade Sahin Öğretim Görevlisi PREP 1711 hollie.lane@bilkent.edu.tr
Hossein Dabir Öğretim Görevlisi FAE 1108 dabir@bilkent.edu.tr
Hülya Can Öğretim Görevlisi PREP 5155 hcan@bilkent.edu.tr
Hülya Kurugöllü Öğretim Görevlisi PREP 5342 khulya@bilkent.edu.tr
Hülya Şener Hizmetli LİM 1551,1400 hulyaozge_6891@hotmail.com
Hümeyra Başol Çetin Öğretim Görevlisi FAE 2653 basol@bilkent.edu.tr
Hürü Irmak Hemşire SM-M 1666 hcetin@bilkent.edu.tr
Hüseyin Aygün Sistem İşletmeni BCC 1341 haygun@bilkent.edu.tr
Hüseyin Babayiğit Şef SSGM 1700, 1701 huseyinb@bilkent.edu.tr
Hüseyin Birdoğan Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 birdogan@bilkent.edu.tr
Hüseyin Boyacı Yardımcı Direktör UMRAM 3005 hboyaci@bilkent.edu.tr
Hüseyin Düzgün Memur SSGM 2224 huseyin.duzgun@bilkent.edu.tr
Hüseyin Kaplan Güvenlik Görevlisi SSGM 1410 huseyinkaplan@bilkent.edu.tr
Hüseyin Karakaş Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 hkarakas@bilkent.edu.tr
Hüseyin Sakcı Amir DUHM 1532, 1773 sakci@bilkent.edu.tr
Hüseyin Can Aksoy Eş-Müdür BILEC 3493 hcaksoy@bilkent.edu.tr
Hüseyin Çağrı Sağlam Doçent Doktor ECON 1598 csaglam@bilkent.edu.tr
Hüseyin Murat Ekim Sistem İşletmeni BCC 1341 murat@bilkent.edu.tr
Hüseyin Özkan Erdem Veritabanı Yöneticisi BCC 1133 herdem@bilkent.edu.tr
Hüsniye Kalmaz Bilet Gişesi Sorumlusu MSSF 1775 kalmaz@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z