Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

K (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Kadir Aşcı Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 kadir.asci@bilkent.edu.tr
Kadir Işık Hizmetli LİM 1551,1400 ikadir@bilkent.edu.tr
Kadir Kurucu Şoför SM-M 6930, 1666 kurucu@bilkent.edu.tr
Kadir Özer Güvenlik Görevlisi SSGM 5588, 1188 kadirozer@bilkent.edu.tr
Kadir Koray Şeşenoğlu Havuz Sorumlusu BESM 1993,3339 kkoray@bilkent.edu.tr
Kağan Korad Profesör MUS 2273 korad@bilkent.edu.tr
Kahraman Çalışkan Güvenlik Görevlisi SSGM 1566 kahraman@bilkent.edu.tr
Kamer Rodoplu Dekan ÖD 2372, 5035 rodoplu@bilkent.edu.tr
Kamil Çolak Kütüphane Görevlisi KM 2530 kcolak@bilkent.edu.tr
Kamile Özkartal Öğretim Görevlisi PREP 5155 kamile@bilkent.edu.tr
Kamuran Kuş Sağlık Doktoru SM-M 1666 kamuran@bilkent.edu.tr
Kansu Selen Özge Duran Öğretim Görevlisi ARCH 1817 selen.duran@bilkent.edu.tr
Kara Lee Mccormack Doktor Öğretim Üyesi AMER 1727 kara.mccormack@bilkent.edu.tr
Katelyn Nicole Thomas Öğretim Görevlisi PREP 5342 katelyn.thomas@bilkent.edu.tr
Kaya Ulaş Orman Mühendisi ÇDKM 3172 kulas@bilkent.edu.tr
Kayla Marie Etherton Öğretim Görevlisi PREP 5197 kayla.etherton@bilkent.edu.tr
Kazım Yılmaz Hizmetli LİM 2857 kazimyilmaz@bilkent.edu.tr
Kemal Özkul Psikolog PDGM 1785 kemal.ozkul@bilkent.edu.tr
Kemal Yıldız Doktor Öğretim Üyesi ECON 1584 kemal.yildiz@bilkent.edu.tr
Kenneth Weisbrode Doktor Öğretim Üyesi HIST 2862 weisbrode@bilkent.edu.tr
Kerim Dokgöz Hizmetli GSTMF 1603 kerim.dokgoz@bilkent.edu.tr
Kerim Ünal Hizmetli LİM 8400
Kevin Hasker Doktor Öğretim Üyesi ECON 1875 hasker@bilkent.edu.tr
Kevser Çetindağ İdari Asistan İK 1238 kevser.cetindag@bilkent.edu.tr
Kezban Kıyanç Yurt Görevlisi YM 4019, 4082 kezban.kiyanc@bilkent.edu.tr
Krasimir Konyarov BSO Üyesi MUS 2284 koniarov@bilkent.edu.tr
Kristian Wren Frederickson Visiting Öğretim Görevlisi ARCH 3463 wrenf@bilkent.edu.tr
Kumru Arapgirlioğlu Lecturer LAUD 1353 kumru@bilkent.edu.tr
Kübra Erbasan Yurt Görevlisi YM 5138, 5283 kubra.erbasan@bilkent.edu.tr
Kübra Elif Asan Mühendis NANOTAM 8757 kubraelif.asan@bilkent.edu.tr
Kürşat Aydoğan Rektör Yardımcısı İMİRY 1204, 1205 2664125 aydogan@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z