Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

M (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Mandana Mir Kütüphaneci KM 2976 mandana.mir@bilkent.edu.tr
Marci Dawn Nelson Özer Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5173 marci@bilkent.edu.tr
Marek Brzozowski Doktor Öğretim Üyesi GRA 1739 marek@bilkent.edu.tr
Margaret K. Sands Profesör (Adjunct) ES 2950 msands@bilkent.edu.tr
Marianela Gutierrez Erdem Öğretim Görevlisi, İspanyolca FRL 2476 merdem@bilkent.edu.tr
Marie-Henriette Gates Doçent Doktor HART 1725 mgates@bilkent.edu.tr
Marinus Langbroek Öğretim Görevlisi FAE 2839 marinus@bilkent.edu.tr
Maria Nowotna Öğretim Görevlisi MUS 1372 nowotna@bilkent.edu.tr
Marina Agapova BSO Üyesi MUS 2284 marina69h@yahoo.com
Mark Andre Profesör (Adjunct) MUS 2273
Mark Paul Frederickson Visiting Doçent Doktor ARCH 2576 frederickson@bilkent.edu.tr
Marlene Denice Elwell Öğretim Birimi Başkanı, FAE (EF/UTİYO/MSSF) FAE 1811 marlene@bilkent.edu.tr
Matthew Justin Karch Gelvin Doktor Öğretim Üyesi MATH 2103 matthew.gelvin@bilkent.edu.tr
Matthew Lloyd Gorman Öğretim Görevlisi FAE 2756 matthew.gorman@bilkent.edu.tr
Mefharet Kocatepe Dekan EF 1255, 2746 kocatepe@fen.bilkent.edu.tr
Megan Kate Weiss Öğretim Görevlisi PREP 5244 megan.weiss@bilkent.edu.tr
Mehdi Ghasemi Araştırma Görevlisi MBG 3319, 2240 ghasemi@bilkent.edu.tr
Mehmet Acarsoy Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4035, 4043 macarsoy@bilkent.edu.tr
Mehmet Aksoy Hizmetli LİM 5092, 5395 aksoym926@gmail.com
Mehmet Aktan Hizmetli DUHM 2495 maktan@bilkent.edu.tr
Mehmet Altun Güvenlik Görevlisi SSGM 1964 maltun@bilkent.edu.tr
Mehmet Beşirbellioğlu Müdür ÇDKM 2257,3168, 2685 2664243 mbesir@bilkent.edu.tr
Mehmet Çakmak Güvenlik Görevlisi SSGM 1964 cakmak@bilkent.edu.tr
Mehmet Darbaz Memur SSGM 1700,1701 darbaz@bilkent.edu.tr
Mehmet Funda Güvenlik Görevlisi SSGM 5093 fundam@bilkent.edu.tr
Mehmet Kalpaklı Dekan Yardımcısı İBEF 2206, 2386 2665102 kalpakli@bilkent.edu.tr
Mehmet Özgür Tekniker NANOTAM 3945 mozgur@bilkent.edu.tr
Mehmet Öztürk Bahçıvan ÇDKM 3178 mehmet.ozturk@bilkent.edu.tr
Mehmet Somuncu Kütüphane Görevlisi KM 1686 somuncu@bilkent.edu.tr
Mehmet Yıldız Laboratuvar Operatörü BCC 1341 yildiz@bilkent.edu.tr
Mehmet Yılmaz Assistant Professor of Practice UNAM 3559 mehmetyilmaz@unam.bilkent.edu.tr
Mehmet Ali Baydar BSO Üyesi MUS 2284 memolibone@hotmail.com
Mehmet Ali Kılınç Amir MİDB 8058 kilinc@bilkent.edu.tr
Mehmet Alper Kutay Senior Lecturer EE 1557 kutay@ee.bilkent.edu.tr
Mehmet Arif Kart Kütüphaneci KM 2438 arif.kart@bilkent.edu.tr
Mehmet Atıl Kurttekin Öğretim Görevlisi GRA 1745 atilk@bilkent.edu.tr
Mehmet Cihan Çakır Mühendis NANOTAM 8727 ccakir@bilkent.edu.tr
Mehmet Fatihcan Atay Bölüm Başkanı MATH 1586 2664377 f.atay@bilkent.edu.tr
Mehmet Kağan Apaydın Sağlık Doktoru SM-M 1666
Mehmet Murat Altun Yurt Sorumlusu YM 5526, 5525 mehmet.altun@bilkent.edu.tr
Mehmet Murat Güre Takım Lideri, Mühendis UNAM 1968 gure@fen.bilkent.edu.tr
Mehmet Ozan Hazer Web Uygulama Programcısı BCC 8294 ozan@bilkent.edu.tr
Mehmet Özgür Oktel Profesör Doktor PHYS 2512 oktel@fen.bilkent.edu.tr
Mehmet Selim Hanay Doktor Öğretim Üyesi ME 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
Mehmet Volkan Çetinkök Kütüphane Görevlisi KM 2686 cetinkok@bilkent.edu.tr
Mehvar Türkkan Öğretim Görevlisi PREP 1713 mehvar@bilkent.edu.tr
Melda Yıldırım Uzman ALM 1447 melda.yildirim@bilkent.edu.tr
Melek Er Koca İdari Asistan GSTMF 1486 meleker@bilkent.edu.tr
Melek Öncü Yurt Sorumlusu YM 3235, 3236
Melek Şen Memur SSGM 1439 melek.sen@bilkent.edu.tr
Melek Uçar Yurt Görevlisi YM 4011, 4019 mucar@bilkent.edu.tr
Melih Ayaşlıoğlu Uzman KAM 2515 melih.ayaslioglu@bilkent.edu.tr
Melih Çakmakcı Doktor Öğretim Üyesi ME 3427 2664004 melihc@bilkent.edu.tr
Meliha Yasemin Öner Okul Sekreteri UYDYO 2409 yasemin@bilkent.edu.tr
Melike Ayşe Türkmenoğlu Öğretim Görevlisi PREP 5188 melike.gurgen@bilkent.edu.tr
Melis Ceylan Vis. Doktor Öğretim Üyesi İF 2874 melis.ceylan@bilkent.edu.tr
Meltem Çakmakçı Sorumlu ÖİM 3262 meltem.cakmakci@bilkent.edu.tr
Meltem Deniz Bişkin Öğretim Görevlisi PREP 5198 meltem.biskin@bilkent.edu.tr
Memiş Örmekıran Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 memisormekiran@bilkent.edu.tr
Memnune Gökalp Yurt Görevlisi YM 5138 memnune.gokalp@bilkent.edu.tr
Meral Erol İdari Asistan BESM 3182,1993 meralerol@bilkent.edu.tr
Meral Uğur Çınar Doktor Öğretim Üyesi POLS 2066 meral.ugur@bilkent.edu.tr
Mert Arıcı Memur LİM 8400 mert.arici@bilkent.edu.tr
Mert Bozkurt Mühendis UMRAM 3008 mert.bozkurt@bilkent.edu.tr
Mert Satılmış Mühendis NANOTAM 3930 mert.satilmis@bilkent.edu.tr
Mert Can Sağlam Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 mertcan@bilkent.edu.tr
Merve Çetin Yurt Görevlisi YM 4110, 4010 merve.cetin@bilkent.edu.tr
Merve Ersoy Öğretim Görevlisi PREP 5197 merve.ersoy@bilkent.edu.tr
Merve Ertürk Yurt Görevlisi YM 4090, 4168 merve.erturk@bilkent.edu.tr
Merve Kavuştuk Yurt Görevlisi YM 5138, 5283 merve.kavustuk@bilkent.edu.tr
Merve Nalbant Kütüphaneci KM 1533 merve.nalbant@bilkent.edu.tr
Merve Öcal Bütüner İdari Asistan PREP 5169 mervebutuner@bilkent.edu.tr
Merve Şanal Öğretim Görevlisi PREP 5342 msanal@bilkent.edu.tr
Meryem Parlar Acil Tıp Teknisyeni SM-M 1666 meryem.akkoc@bilkent.edu.tr
Mesut Bozkurt Müdür Yardımcısı DUHM 2811 bmesut@bilkent.edu.tr
Mesut Sayğı Video Konferans Sorumlusu BCC 2368, 2111 mesut.saygi@bilkent.edu.tr
Mete Duman Görsel Tasarım Uzmanı UNAM 3512 mete.duman@unam.bilkent.edu.tr
Mete Özkan Kütüphane Görevlisi KM 1298 mozkan@bilkent.edu.tr
Mete Türegün Hizmetli BESM 3437 metetu@bilkent.edu.tr
Mete Osman Güçkıran Güvenlik Görevlisi SSGM 1199 mete.guckiran@bilkent.edu.tr
Mete Salih Aker Müdür SM-M 1666 03122664337 amete@bilkent.edu.tr
Metin Akbayır Memur DUHM 1323 akbayir@bilkent.edu.tr
Metin Gürses Profesör Doktor MATH 1924 gurses@fen.bilkent.edu.tr
Metin Heper Müdür CTPH 1857 heper@bilkent.edu.tr
Metin Kayabaşı Teknisyen EE 1274 mkayabasi@ee.bilkent.edu.tr
Metin Sevimli Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 5528, 5527 sevimli@bilkent.edu.tr
Metin Şahin Güvenlik Görevlisi SSGM 2330,2488 smetin@bilkent.edu.tr
Metin Şensoy Güvenlik Görevlisi SSGM 8389 msensoy@bilkent.edu.tr
Metin Usta Şoför DUHM 2636 metinu@bilkent.edu.tr
Metin Yavuz Marangoz GSTMF 1837
Metin Zıvralı Kütüphane Görevlisi KM 1536 zivrali@bilkent.edu.tr
Mevlüt Kahraman Daire Başkanı YİTDB 1220, 1221 2664142,2664168 mevlut@bilkent.edu.tr
Mevtune Perçin Hizmetli AO 2570 mevtune.percin@bilkent.edu.tr
Michael Kurt Ozment Vis. Doktor Öğretim Üyesi CCI 3241 kozment@bilkent.edu.tr
Michelle Marie Adams Bölüm Başkanı PSYC 3415, 1090, 3093 michelle@bilkent.edu.tr
Mihaela Petrova Harper Doktor Öğretim Üyesi CCI 3393 mharper@bilkent.edu.tr
Mine Sönmez Güvenlik Görevlisi SSGM 2285 msonmez@bilkent.edu.tr
Mine Yıldırım Memur MİDB 8051 monder@bilkent.edu.tr
Miri Besken Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1728 mbesken@bilkent.edu.tr
Mohamad Nadim Adi Doktor Öğretim Üyesi IAED 2643 nadim.adi@bilkent.edu.tr
Mualla Elban Hemşire SM-M 1666 muallaelban@bilkent.edu.tr
Muhammed Emin Gürbay Teknisyen UNAM 3576 gurbay@unam.bilkent.edu.tr
Muhammet Halit Dolaş Mühendis NANOTAM 3930 dolas@bilkent.edu.tr
Muhammet Mustafa Özdal Doçent Doktor CS 3143 mustafa.ozdal@cs.bilkent.edu.tr
Muharrem Karabaş Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu BCC 4099 muharrem@bilkent.edu.tr
Mukaddes Mutluer Öğretim Görevlisi, Almanca FRL 2200 mukaddes@bilkent.edu.tr
Muksin Kılıç Bahçıvan ÇDKM 3178 muksin@bilkent.edu.tr
Murad Gürzumar Öğretim Görevlisi GRA 1661 gmurat@bilkent.edu.tr
Murad Söyler Kütüphane Görevlisi KM 1301 msoyler@bilkent.edu.tr
Murat Arslan Güvenlik Görevlisi SSGM 4444 arslan@bilkent.edu.tr
Murat Aşkar Müdür MTM 1655 murataskar@bilkent.edu.tr
Murat Aydın Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 murat.aydin@bilkent.edu.tr
Murat Baloğlu Yurt Sorumlusu YM 4122, 4121 baloglu@bilkent.edu.tr
Murat Biçici Güvenlik Görevlisi SSGM 3529 murat.bicici@bilkent.edu.tr
Murat Dere Laboratuar İşletim Koordinatörü UNAM 8045 dere@unam.bilkent.edu.tr
Murat Dirlikyapan Öğretim Görevlisi TURK 2382 dirlikyapan@bilkent.edu.tr
Murat Duman Hizmetli LİM 8400 muratduman_1972@hotmail.com
Murat Genç Bahçıvan ÇDKM 3178 murat.genc@bilkent.edu.tr
Murat İlkin Uzaktan Eğitim Koordinatörü EF 8257 murat.ilkin@bilkent.edu.tr
Murat Özdamar Lecturer IAED 1662 omurat@bilkent.edu.tr
Murat Sezer Güvenlik Görevlisi SSGM 2855 murat.sezer@bilkent.edu.tr
Murat Şentürk Hizmetli KM 1415 senturk@bilkent.edu.tr
Murat Taşkırdı Hizmetli SM-M 6929,1666 murat.taskirdi@bilkent.edu.tr
Murat Yıldız Güvenlik Görevlisi SSGM 1439, 3205 mrt@bilkent.edu.tr
Murat Yurtseven Kütüphane Görevlisi KM 1649 ymurat@bilkent.edu.tr
Murat Alper Cevher Doktor Öğretim Üyesi MBG 2503 murat.cevher@bilkent.edu.tr
Murat Hasan Kokuoğlu Uzman Yardımcısı ALM 3330 muratk@bilkent.edu.tr
Murat İsa Çalık Mühendis UNAM 3551 calik@unam.bilkent.edu.tr
Musa Usul Hizmetli GSTMF 1830
Mustafa Doğan Bilişim Uzmanı UNAM 8042 dogan@unam.bilkent.edu.tr
Mustafa Er Kütüphane Görevlisi KM 1996 mer@bilkent.edu.tr
Mustafa Erdoğan Mühendis NANOTAM 3949 mustafa.erdogan@bilkent.edu.tr
Mustafa Erol Mühendis NANOTAM 3958 mustafa.erol@bilkent.edu.tr
Mustafa Güler Takım Lideri, Mühendis UNAM 3540 guler@unam.bilkent.edu.tr
Mustafa Günsal Sorumlu SSGM 2224 mustafa.gunsal@bilkent.edu.tr
Mustafa İncekara Güvenlik Görevlisi SSGM 1566 mustafa@bilkent.edu.tr
Mustafa Nakeeb Koordinatör Vekili CCI 3132 mnakeeb@bilkent.edu.tr
Mustafa Ordu Araştırmacı UNAM 8023 ordu@unam.bilkent.edu.tr
Mustafa Özer Teknisyen UNAM 3551 ozer@unam.bilkent.edu.tr
Mustafa Pultar Profesör (Adjunct) IAED 1835 pultar@bilkent.edu.tr
Mustafa Siyahhan Öğretim Görevlisi THM 5020 siyahhan@tourism.bilkent.edu.tr
Mustafa Can Delikanlı Tekniker UMRAM 3012 mcandelikanli@gmail.com
Mustafa Ç. Pınar Dekan Yardımcısı MF 1514, 2603 2664133 mustafap@bilkent.edu.tr
Mustafa Eray Yücel Lecturer ECON 1466 eray@bilkent.edu.tr
Mustafa Gökhan Gözeri İdari Asistan PREP 1712 gokhan.gozeri@bilkent.edu.tr
Mustafa Kemal Yıldırım Sistem İşletmeni BCC 1341 mkyildirim@bilkent.edu.tr
Mutlu Gökkavas Araştırmacı NANOTAM 3973 gokkavas@bilkent.edu.tr
Mutlu Yukarıdere Marangoz YİTDB 1333 mutlu.yukaridere@bilkent.edu.tr
Mutlu Işıl Ergun Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 5174 isilsen@bilkent.edu.tr
Muzaffer Tunca Öğretim Görevlisi FAE 2654 mtunca@bilkent.edu.tr
Müfit Sezer Profesör Doktor MATH 1085 sezer@fen.bilkent.edu.tr
Müge Dağlı Öğretim Görevlisi PREP 5161 mdagli@bilkent.edu.tr
Müge Erten Öğretim Görevlisi PREP 5197 ertenm@bilkent.edu.tr
Müge Mengü Hale Öğretim Görevlisi COMD 2031 muge.mengu@bilkent.edu.tr
Müge Pamir İdari Asistan IAED 1742, 1465 muge.pamir@bilkent.edu.tr
Müge Durusu Tanrıöver Doktor Öğretim Üyesi LAUD 2739 muge.durusu@bilkent.edu.tr
Münire Numanoğlu Boybeyi Memur SSGM 1700, 1701 munire.boybeyi@bilkent.edu.tr
Mürüvet Parlakay İdari Asistan EE 1219, 2331 2664307 muruvet@ee.bilkent.edu.tr
Müsade Eylen Uzman AO 2570 musade.eylen@bilkent.edu.tr
Müyesser Sucan Hemşire SM-M 5100, 5057 muyesser@bilkent.edu.tr
M. Ali Erten Visiting Profesör HF 2870 alierten46@yahoo.com
M. Selim Aktürk Bölüm Başkanı IE 1262, 1210, 1360 akturk@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z