Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

N (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Naciye Bursalı Öğretmen AO 2570 naciye.bursali@bilkent.edu.tr
Naciye Hüseyinoğlu Yurt İdari Sorumlusu YM 5527, 5528 naciyeh@bilkent.edu.tr
Naciye Sibel Karabacak İdari Asistan MİDB 8056 sibel.karabacak@bilkent.edu.tr
Nafiye Şahin Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4110, 4010 nafiye@bilkent.edu.tr
Nail Akar Profesör Doktor EE 2337 akar@ee.bilkent.edu.tr
Naile Okan Kütüphaneci KM 1677 naile.okan@bilkent.edu.tr
Naile Ebru Aykal BSO Üyesi MUS 2284 ebruay@bilkent.edu.tr
Nalan Yıldırım Sağlık Doktoru SM-M 1666 nalany@bilkent.edu.tr
Namık Kemal Balcı Gece Sorumlusu KM 1298 balci@bilkent.edu.tr
Natalia Zheltukhina Öğretim Görevlisi MATH 2465 natalya@fen.bilkent.edu.tr
Nathan Paul Leidholm Doktor Öğretim Üyesi CCI 3238 nathan@bilkent.edu.tr
Nazan Aktürk 2. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5186 nazang@bilkent.edu.tr
Nazan Avcıbaşıoğlu Öğretim Görevlisi FAE 2631 anazan@bilkent.edu.tr
Nazende Coşkun Özkaramete Öğretim Görevlisi THM 5033 nazende@bilkent.edu.tr
Nazım Keven Doktor Öğretim Üyesi PHIL 3349 nazimkeven@bilkent.edu.tr
Nazif Yurtseven Güvenlik Görevlisi SSGM 2855, 2772 nazif@bilkent.edu.tr
Nazik Rahmedova Öğretim Görevlisi MUS 2284 rustamjazz88@gmail.ru
Nazile Karagöz Hizmetli AO 1848, 4229 2665124 nazile.karagoz@bilkent.edu.tr
Nazlı Mergenci Koordinatör ÖİM 2696 nazlimergenci@bilkent.edu.tr
Nazmiye Aslı Sağ 1. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5151 aslioz@bilkent.edu.tr
Nebahat Karakaya Hizmetli MF 1254,1628 nebahat.karakaya@bilkent.edu.tr
Nebahat İlgi Gerçek Doktor Öğretim Üyesi HART 2042 ilgigercek@bilkent.edu.tr
Necmiye Şenel Elaldı Koordinatör BCC 1217 2664473 necmiye@bilkent.edu.tr
Neda Siami Öğretim Görevlisi TRIN 1278 neda.siami@bilkent.edu.tr
Nedim Karakayalı Doçent Doktor POLS 1855 nedim@bilkent.edu.tr
Nefise Abalı Öğretim Görevlisi TURK 1810 nefise.abali@bilkent.edu.tr
Nesim Kohen Erkip Profesör Doktor IE 1032 nesim@bilkent.edu.tr
Neslihan Çoşkun Öğretmen AO 1848, 4229 2665124 neslihan.coskun@bilkent.edu.tr
Neslihan Doğan İdari Asistan ÖEM 1337 2664641 ndogan@bilkent.edu.tr
Neslihan Erbil Öğretim Görevlisi PREP 1711 aksan@bilkent.edu.tr
Nesrin Bülbül Hizmetli AO 1848, 4229 2665124 nesrin.bulbul@bilkent.edu.tr
Neşe Şahin Özçelik Öğretim Görevlisi CTIS 5331 nozcelik@bilkent.edu.tr
Neşe Ayşe Çelik Öğretim Görevlisi PREP 5155 neseayse@bilkent.edu.tr
Neval Ayşegül Cinel Araştırmacı NANOTAM 1017 nyilmaz@ee.bilkent.edu.tr
Nevzat Toroslu Visiting Profesör HF 1572 ntoroslu@bilkent.edu.tr
Nezahat Doğan İdari Asistan FF 1820 2664380 nezahat.dogan@bilkent.edu.tr
Nicholas Andrew Di Bella Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2724 dibella@bilkent.edu.tr
Nigar Pelin Makas Biyolog MBG 2416 pelin@fen.bilkent.edu.tr
Nihal Gürpınar Kütüphane Görevlisi KM 5132 bezek@bilkent.edu.tr
Nihal Kurtay Öğretim Görevlisi PREP 1711 kurtay@bilkent.edu.tr
Nihal Mavi Öğretim Görevlisi FAE 2756 nihal@bilkent.edu.tr
Nihal Sever Kütüphane Görevlisi KM 1417 sever@bilkent.edu.tr
Nihan Kılıç Öğretim Görevlisi PREP 5342 nihan.kilic@bilkent.edu.tr
Nihan Önder Kürklü Psikolog PDGM 1785 nihan.onder@bilkent.edu.tr
Nihan Yılmaz Uzman TTO 8033 nihaneryilmaz@bilkent.edu.tr
Nihat Murat Ağören Amir DUHM 1555 nihat@bilkent.edu.tr
Nil Cetiz BSO Üyesi MUS 2284 nnil@bilkent.edu.tr
Nil Şahin Lecturer IE 3442 nilsahin@bilkent.edu.tr
Nilay Albay Yurt Görevlisi YM 4090, 4168 nilay.albay@bilkent.edu.tr
Nilay Kurtçu Yurt Görevlisi YM 4145 nilay.kurtcu@bilkent.edu.tr
Nilay Sinem Uyanıker İdari Asistan ÖD 2481,2371,2372 uyaniker@bilkent.edu.tr
Nilgün Çorapçıoğlu İdari Asistan ECON 1643 nilgunc@bilkent.edu.tr
Nilgün Olguntürk Doçent Doktor IAED 2429 onilgun@bilkent.edu.tr
Nilüfer Yeşil Bölüm Başkanı ETS 1434 nyesil@bilkent.edu.tr
Nimet Ceren Serim Öğretim Görevlisi CTIS 5406 cserim@bilkent.edu.tr
Niyazi Sağlam Güvenlik Görevlisi SSGM 3131 niyazi@bilkent.edu.tr
Noriyoshi Murakami BSO Üyesi MUS 2284 yoshi@bilkent.edu.tr
Nuh Aygün Dalkıran Doktor Öğretim Üyesi ECON 2006 dalkiran@bilkent.edu.tr
Nuran Pekedis Öğretim Görevlisi PREP 1711 nuran.pekedis@bilkent.edu.tr
Nuray Çapar Enstitü Sekreteri EBE 2950 nurayc@bilkent.edu.tr
Nuray Güvenir Uzman İMİRY 1203, 2717 nguvenir@bilkent.edu.tr
Nurcan Yazar Memur MEM 1279 nurcan@bilkent.edu.tr
Nurdan Yeşil Öğretim Görevlisi PREP 5155 nurdan@bilkent.edu.tr
Nurdane Mumcu Öğretim Görevlisi, Türkçe FRL 1935 nurdane@bilkent.edu.tr
Nurettin Cömert Güvenlik Görevlisi SSGM 1900
Nurhan Turgut Çakırlar Öğretim Görevlisi, Almanca FRL 2200 tnurhan@bilkent.edu.tr
Nuriye Örer Öğretim Görevlisi THM 5016 orer@tourism.bilkent.edu.tr
Nursel Aşıcı Mühendis NANOTAM 1966,3050 nasici@bilkent.edu.tr
Nusret İspir Müsik Direktörü MUS 2284 nusret@bilkent.edu.tr
Nükhet Büyükoktay İdari Asistan GRA 1629, 1423 bnukhet@bilkent.edu.tr
N. Yılmaz Erdoğan Amir LİM 1400 yerdogan@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z