Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

P (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Parviz Elahi Araştırmacı UNAM 8072 pelahi@fen.bilkent.edu.tr
Patrick Himmelspach Öğretim Görevlisi PREP 5342 phimmelspach@bilkent.edu.tr
Patrick Flaherty Fessenbecker Doktor Öğretim Üyesi CCI 1035 pfessenbecker@bilkent.edu.tr
Patrick Henry Hart Doktor Öğretim Üyesi ELIT 2445 patrick.hart@bilkent.edu.tr
Paul Latimer Doktor Öğretim Üyesi HIST 2076 paul@bilkent.edu.tr
Paul Elliot Kimball Öğretim Görevlisi CCI 1034 pkimball@bilkent.edu.tr
Peflül Birdane Kutlu Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 peflul.kutlu@bilkent.edu.tr
Pelin Tekin Öğretim Görevlisi PREP 5188 pyucel@bilkent.edu.tr
Pelin Yetkin Öğretim Görevlisi PREP 5188 incik@bilkent.edu.tr
Pembe Tekyıldız Yurt İdari Sorumlusu YM 5271, 5317 pembe@bilkent.edu.tr
Pervin Doğramacı Mimar ÇDKM 3206 pervind@bilkent.edu.tr
Peter James Cherry Doktor Öğretim Üyesi EDEB 2995 peter.cherry@bilkent.edu.tr
Peter Paul Stephan Öğretim Görevlisi FAE 2839 peter@bilkent.edu.tr
Pınar Altınok Ormancı Dekan Yardımcısı HF 3334 altinok@bilkent.edu.tr
Pınar Beder Karadağlı Dijital Mecralar Koordinatörü İLET 1699 beder@bilkent.edu.tr
Pınar Çağlayan Aksoy Doktor Öğretim Üyesi HF 3299 pinar.caglayan@bilkent.edu.tr
Pınar Demir Öğretim Görevlisi FAE 2468 pdemir@bilkent.edu.tr
Pınar Erdem Dişbudak Uzman ALM 1478 pinar.erdem@bilkent.edu.tr
Pınar İpek Doktor Öğretim Üyesi IR 1463 pinari@bilkent.edu.tr
Pınar İstanbulluoğlu Mühendis NANOTAM 3970 pinaristan@bilkent.edu.tr
Pınar Özdöl Enstitü Sekreteri ESBE 2226, 3902 pozdol@bilkent.edu.tr
Pınar Esma Önkol Öğretim Birimi Başkanı, FAE (GSTMF/İBEF) FAE 2821 peonkol@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z