Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

R (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Rabia Üşenmez Öğretim Görevlisi BIM 5098 usenmez@bilkent.edu.tr
Rachel Bruzzone Doktor Öğretim Üyesi CCI 3431 rachel.bruzzone@bilkent.edu.tr
Rafael Henrique Ventura Doktor Öğretim Üyesi PHIL 3136 rafael.ventura@bilkent.edu.tr
Rahim Er Şoför DUHM 2636 rahim.er@bilkent.edu.tr
Rahime Melis Erbulan Sağlam İdari Asistan MHAZ 1383 melis.saglam@bilkent.edu.tr
Ramazan Işık Hizmetli LİM 5092, 5395 ramazan.isik@bilkent.edu.tr
Ramazan Yılmaz Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 ramazany@bilkent.edu.tr
Ramiz Başköse Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 ramiz.baskose@bilkent.edu.tr
Rasim Özyürek Müdür BÜKPD 2221, 2350 rasim@bilkent.edu.tr
Rasim Serdar Kurdoğlu Visiting Dr. Öğr. Üyesi MAN 1526 r.s.kurdoglu@bilkent.edu.tr
Recep Baysal Sistem İşletmeni GSTMF 2674,1517 recep.baysal@bilkent.edu.tr
Refet Gürkaynak Bölüm Başkanı ECON 1643, 1891 2664807 refet@bilkent.edu.tr
Refik Zamanalioğlu BSO Üyesi MUS 2284 zamanov@bilkent.edu.tr
Reyhan Göktaş Unix/Linux Sistem Yöneticisi BCC 3145 reyhan@bilkent.edu.tr
Reyyan Ayfer Öğretim Görevlisi CTE 5065, 5059 ayfer@bilkent.edu.tr
Rıza Akgül Güvenlik Görevlisi SSGM 1199 riza.akgul@bilkent.edu.tr
Rıza Koca Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 riza.koca@bilkent.edu.tr
Rıza Engür Pişirici Bilgisayar Ağı Uzmanı BCC 8019, 1342 engur@bilkent.edu.tr
Robert Mcnamara Loomis Öğretim Görevlisi FAE 2652 robert.loomis@bilkent.edu.tr
Robin Harry Turner Öğretim Görevlisi FAE 3195 robin@bilkent.edu.tr
Robin Ann Downey Lecturer MF 1170 downey@bilkent.edu.tr
Rukiye Elbeyi Güvenlik Görevlisi SSGM 8311 rukiye.elbeyi@bilkent.edu.tr
Ruşen Asan Uzman CTIS 5071 rusen.asan@bilkent.edu.tr
Rüstem Öztürk Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 rustem.ozturk@bilkent.edu.tr
Rytis Kamicaitis Uzman MUS 1775 rytis.kam@gmail.com
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z