Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

S (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Sabahat Yeşim Küreli Dilici Sorumlu MSSF 2282 yesim.dilici@bilkent.edu.tr
Sabire Özyalçın İdari Asistan COMD 1749, 2581 sabire@bilkent.edu.tr
Sabri Erdem Özkapıcı Sistem İşletmeni BCC 1341 erdem@bilkent.edu.tr
Sabriye Gür Öğretim Görevlisi PREP 1713 sabriye@bilkent.edu.tr
Sadettin Karateke Teknisyen PHYS 1271 ksadettin@fen.bilkent.edu.tr
Safiye Metin Yurt İdari Amiri YM 5283, 5138 safiye@bilkent.edu.tr
Saime Özçürümez Dekan Yardımcısı İİSBF 2019 saime@bilkent.edu.tr
Sait Yıldırım Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 sait@bilkent.edu.tr
Salih Kılıç Güvenlik Görevlisi SSGM 2855 salih.kilic@bilkent.edu.tr
Saliha Gürbüzdal Öğretim Görevlisi PREP 1713 saliha@bilkent.edu.tr
Salim Aydos Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4168, 4114 aydos@bilkent.edu.tr
Salim Baran Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 sbaran@bilkent.edu.tr
Salim Çıracı Müdür BİCAS 1216 ciraci@fen.bilkent.edu.tr
Salim Gayıblı BSO Üyesi MUS 2284 salimg@bilkent.edu.tr
Sami Selçuk Profesör (Adjunct) HF 3418 sselcuk@bilkent.edu.tr
Samime Çelik Aktaş Öğretim Görevlisi PREP 1711 scelik@bilkent.edu.tr
Samuel John Hirst Doktor Öğretim Üyesi IR 1068 samhirst@bilkent.edu.tr
Sandrine Berges Doçent Doktor PHIL 2806 berges@bilkent.edu.tr
Sang Seok Lee Doktor Öğretim Üyesi ECON 2370 sang.lee@bilkent.edu.tr
Saniye Vatansever Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2528 saniye@bilkent.edu.tr
Sarah Melissa Steven Hassell Öğretim Görevlisi FAE 2757 sarah.hassell@bilkent.edu.tr
Satılmış Topcu Müdür İSYAM 2457 topcu@ee.bilkent.edu.tr
Savaş Dayanık Profesör Doktor IE 3029 sdayanik@bilkent.edu.tr
Savaş Yılmaz Yurt Görevlisi YM 5137, 5136 syilmaz@bilkent.edu.tr
Scott Allen Kennedy Doktor Öğretim Üyesi CCI 3454 scott.kennedy@bilkent.edu.tr
Sebahattin Uğurlu Amir SSGM 1439, 2424 sebo@bilkent.edu.tr
Seçil Canbaz Chouseinoglou Öğretim Görevlisi PREP 5244 secilcan@bilkent.edu.tr
Seçil Seven Uzman İK 8992 secil.seven@bilkent.edu.tr
Seçil Şanlı Öğretim Görevlisi PREP 1713 kocal@bilkent.edu.tr
Seçkin Köstem Doktor Öğretim Üyesi IR 2073 kostem@bilkent.edu.tr
Seda Acıkara Öğretim Görevlisi PREP 5197 seda.acikara@bilkent.edu.tr
Seda Erköseoğlu İdari Asistan CHEM 2089 seda.erkoseoglu@bilkent.edu.tr
Seda Kutkan Uzman UNAM 3553 seda@unam.bilkent.edu.tr
Seda Özdoğan Öğretim Görevlisi PREP 5197 ustunels@bilkent.edu.tr
Seda Şengül Birkan Laboratuvar Sorumlusu MBG 2416 seda.sengul@bilkent.edu.tr
Seda Uyanık Tanrıverdi Koordinatör TURK 3287 sedak@bilkent.edu.tr
Sedat Eraslan Şoför SM-M 6930,1666 sedat.eraslan@bilkent.edu.tr
Segah Sak Öğretim Görevlisi ARCH 1872 segah@bilkent.edu.tr
Seher Ağca İdari Asistan PROVOST 1213, 1214 2664338 sehera@bilkent.edu.tr
Seher İçenli Öğretmen AO 1848, 4229 2665124 seher.icenli@bilkent.edu.tr
Seher Mutlu Kurtul Amir LİM 8400 seher@bilkent.edu.tr
Sekine Derya Yakupoğlu Araştırma Görevlisi HF 2865 deryayakupoglu@bilkent.edu.tr
Selahattin Çoban Şoför DUHM 2636 coban@bilkent.edu.tr
Selcan Başak Soyluoğlu Sağlık Doktoru SM-M 1666 basaks@bilkent.edu.tr
Selçuk Akyol BSO Üyesi MUS 2284 sakyol@bilkent.edu.tr
Selçuk Polat Uygulama Programcısı BCC 2541 polat@bilkent.edu.tr
Selda Akyol İdari Asistan BIM 5025 oselda@bilkent.edu.tr
Selda Sansar Yurt Görevlisi YM 5138 selda.sansar@bilkent.edu.tr
Selen Emre Öğretim Görevlisi PREP 1713 selen.emre@bilkent.edu.tr
Selen Gülsever Koordinatör UDO 3218 selen@bilkent.edu.tr
Selen Özyıldırım BSO Üyesi MUS 2284 selenakcora@yahoo.com
Selim Aksoy Doçent Doktor CS 3405 saksoy@cs.bilkent.edu.tr
Selin Salman Engin Öğretim Görevlisi PSYC 2074 selinsalman@bilkent.edu.tr
Selma Bozkurt Cansever Amir MTM 2000 bozkurts@bilkent.edu.tr
Selver Buldanlıoğlu Şahin Doktor Öğretim Üyesi IR 2252 selver.sahin@bilkent.edu.tr
Sema Akşehirlioğlu Mühendis NANOTAM 8757 sema@bilkent.edu.tr
Sema Aydın Öğretim Görevlisi, Almanca FRL 2200 saydin@bilkent.edu.tr
Sema Celil Hakioğlu BSO Üyesi MUS 2284 semacelilova@hotmail.com
Sema Keşkekçi Öğretim Görevlisi FAE 2757 skeskek@bilkent.edu.tr
Semih Bozkurt Mühendis UNAM 3517 semih@unam.bilkent.edu.tr
Semih Koray Visiting Profesör Doktor ECON 1880 ksemih@bilkent.edu.tr
Semiha Yılmazer Doktor Öğretim Üyesi IAED 2592 semiha@bilkent.edu.tr
Semra Kesler Elektronik Kaynaklar ve Sağlama Sorumlusu KM 2690 usun@bilkent.edu.tr
Semra Kunt-Akbaş Öğretim Görevlisi FAE 2196 kunt@bilkent.edu.tr
Sera Suzan Ireland Öğretim Görevlisi PREP 5244 sengil@bilkent.edu.tr
Serap Açıkalın Hizmetli LİM 1551,1400 serap.acikaln@gmail.com
Serap Yıldırım Varol Öğretim Görevlisi PREP 5197 svarol@bilkent.edu.tr
Serdar Çaparoğlu Bahçıvan ÇDKM 3178
Serdar Güner Doçent Doktor IR 2070 sguner@bilkent.edu.tr
Serdar Işık Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 serdar.isik@bilkent.edu.tr
Serdar Öğüt Mühendis NANOTAM 3955 sogut@bilkent.edu.tr
Serdar Rasul BSO Üyesi MUS 2284 rasulov@bilkent.edu.tr
Serdar Şenol Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 serdar.senol@bilkent.edu.tr
Serdar Yüksel Vis. Doktor Öğretim Üyesi EE 3193 syuksel@ee.bilkent.edu.tr
Serenay Buse Dağdeviren Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 buse.yikilmaz@bilkent.edu.tr
Serge Randriambololona Öğretim Görevlisi MATH 1938 serger@bilkent.edu.tr
Sergey Margulis BSO Üyesi MUS 2284 sergey@bilkent.edu.tr
Serhan Serçe Mühendis NANOTAM 3958 serhan.serce@bilkent.edu.tr
Serhat Sandal Memur SSGM 2224 s.sandal@bilkent.edu.tr
Serim Kayacan İlday Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3538 serim@bilkent.edu.tr
Serkan Genç Öğretim Görevlisi CTIS 5226 sgenc@bilkent.edu.tr
Serkan Genç Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 serkangenc@bilkent.edu.tr
Serkan Kaleli Güvenlik Görevlisi SSGM 1199 serkan.kaleli@bilkent.edu.tr
Serkan Karataş Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 serkan.karatas@bilkent.edu.tr
Serkan Topal Güvenlik Görevlisi SSGM 1566 topal@bilkent.edu.tr
Serkan İsmail Göktuna Doktor Öğretim Üyesi MBG 2418 serkan.goktuna@bilkent.edu.tr
Serpil Altay Öğretim Görevlisi IAED 1734 aserpil@bilkent.edu.tr
Serpil Özaloğlu Öğretim Görevlisi IAED 1735 ozaloglu@bilkent.edu.tr
Serpil Tın Öğretim Görevlisi CTIS 5237 2665907 stin@bilkent.edu.tr
Seval Dönertaş Mühendis NANOTAM 3053 donertas@bilkent.edu.tr
Sevda Çelik Barut Öğretim Görevlisi PREP 5342 sevdace@bilkent.edu.tr
Sevda Kaya Müdür Yardımcısı DUHM 1523 sevda@bilkent.edu.tr
Sevgi Erdengi Fakülte Sekreteri GSTMF 1486 2664471 erdengi@bilkent.edu.tr
Sevil Kılıç Kultufan Öğretim Görevlisi PREP 5197 kultufan@bilkent.edu.tr
Sevilnaz Kabaoğlu Hemşire SM-M 1666 sevilnaz@bilkent.edu.tr
Sevinç Bayar Tekniker NANOTAM 8763 sevinc.bayar@bilkent.edu.tr
Seyfettin Şimşek Bahçıvan ÇDKM 3178 ssimsek@bilkent.edu.tr
Seyid Amjad Ali Doktor Öğretim Üyesi CTIS 5335 syedali@bilkent.edu.tr
Seyit Koçberber Müdür BCC 1217 seyit@bilkent.edu.tr
Seyit Ali Yaşar Proje Teknisyeni UNAM 8046 yasars@unam.bilkent.edu.tr
Seymur Jahangirov Research Assistant Professor UNAM 8048 seymur@unam.bilkent.edu.tr
Sezer Kadayıfçılar Öğretim Görevlisi BIM 5061 ksezer@bilkent.edu.tr
Sezerin Kara Laboratuvar Sorumlusu CS 1953 sezerin.kara@bilkent.edu.tr
Sezin Galioğlu Özaltuğ Post-Doc UNAM 3520 sezin@unam.bilkent.edu.tr
Shervin Rahimzadeh Arashloo Doktor Öğretim Üyesi CS 3440 s.rahimzadeh@cs.bilkent.edu.tr
Sibel Elif Özdilek Öğretim Görevlisi BIM 5030 sibelif@bilkent.edu.tr
Simon Drummond Wigley Bölüm Başkanı PHIL 1072, 3348 wigley@bilkent.edu.tr
Sırrı Hakan Kırımlı Doçent Doktor IR 1468 kirimli@bilkent.edu.tr
Sibel Evliyagil Öğretim Görevlisi FAE 1936 esibel@bilkent.edu.tr
Sibel Uğurlubilek Öğretim Görevlisi CTE 1110 sibel@ctp.bilkent.edu.tr
Sibel Ural Ertez Öğretim Görevlisi IAED 1516 ural@bilkent.edu.tr
Sibel Meryem Dilsiz Öğretim Görevlisi PREP 5244 smbolat@bilkent.edu.tr
Sinan Gezici Profesör Doktor EE 3139 gezici@ee.bilkent.edu.tr
Sinan Pehlivan Güvenlik Görevlisi SSGM 3131 sinan.pehlivan@bilkent.edu.tr
Sinan Satılmış Karakülah Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 sinan.karakulah@bilkent.edu.tr
Sinem Çavuşoğlu Memur ÖİM 3122 sinemca@bilkent.edu.tr
Sinem Özcan Sekreter MSSF 1986 sozcan@bilkent.edu.tr
Solmaz Şahiner Güler Memur ÖİM 3212 sahiner@bilkent.edu.tr
Soner Sarıca Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 soner.sarica@bilkent.edu.tr
Songül Akbayır Memur KİM 1656,2058,2358 asongul@bilkent.edu.tr
Songül Zeybek Uzman Yardımcısı UNAM 8971 songul.zeybek@unam.bilkent.edu.tr
Stefan O'Grady Ölçme Değerlendirme Koordinatörü PREP 5214 grady@bilkent.edu.tr
Stein Haugom Olsen Dekan Vekili İBEF 1457 stein.olsen@bilkent.edu.tr
Steven Hobson Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5086 hobson@bilkent.edu.tr
Suat Remin Çelebi Tantoğlu Koordinatör İF 1851 remin@bilkent.edu.tr
Sultan Meltem Demirel Yurt Görevlisi YM 5271, 5317 meltem.demirel@bilkent.edu.tr
Suphi Burak Üskent Öğretim Görevlisi PREP 1711 uskent@bilkent.edu.tr
Suzan Yıldız İdacı Kütüphane Görevlisi KM 2334 suzan@bilkent.edu.tr
Suzana Bezhani BSO Üyesi MUS 2284
Süheyla Özyıldırım Doçent Doktor MAN 1899 suheyla@bilkent.edu.tr
Süheyla Yılmaz İdari Asistan CCI 3133 altuns@bilkent.edu.tr
Süleyman Demir Teknisyen CTIS 5068 sdemir@bilkent.edu.tr
Süleyman Serdar Kozat Profesör Doktor EE 2336 kozat@ee.bilkent.edu.tr
Süreyya Defne BSO Üyesi MUS 2284 sureyyadefne@hotmail.com
Süryal Berfu Anıl Mühendis NANOTAM 3961 berfu.anil@bilkent.edu.tr
Svetlana Simolin BSO Üyesi MUS 2284 svetlana@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z