Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

T (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Tacettin Küçük Müdür Yardımcısı YM 7385, 4003 tacettin@bilkent.edu.tr
Tacettin Küçük Hizmetli LİM 1551, 1400 tacettin.kucuk@bilkent.edu.tr
Tahire E. Erman Doçent Doktor POLS 2218 tahire@bilkent.edu.tr
Tahsin Tolga Yayalar Dekan Yardımcısı MSSF 1387 tolga.yayalar@bilkent.edu.tr
Taki Nadir Aydoğdu Hizmetli LİM 1551, 1400 taki06nadir@gmail.com
Talip Serkan Kasırga Yardımcı Direktör UNAM 8026 kasirga@unam.bilkent.edu.tr
Talya Şans Uçaryılmaz Araştırma Görevlisi HF 2931 talya@bilkent.edu.tr
Tamara Funda Gündoğdu Gökkavas Araştırmacı NANOTAM 3971 tamara@bilkent.edu.tr
Taner Korkmaz Kütüphaneci KM 1771 tanerkorkmaz@bilkent.edu.tr
Taner Parlakay Laboratuar Şefi BCC 1991 taner@bilkent.edu.tr
Taner Yiğit Doçent Doktor ECON 1898 tyigit@bilkent.edu.tr
Tanju İnal Yüksek Okul Müdürü UYDYO 1277, 2519 inal@bilkent.edu.tr
Tanju Malçok Yurt Müdürü YM 4147, 4148, 4120 tmalcok@bilkent.edu.tr
Tanya Yücel Öğretmen AO 2570 tanya.yucel@bilkent.edu.tr
Tarık Durna Kütüphane Görevlisi KM 2449 tarikd@bilkent.edu.tr
Tarık Kara Doktor Öğretim Üyesi ECON 1458 ktarik@bilkent.edu.tr
Tayfun Acar Hizmetli UTİYO 5024 tayfun.acar@bilkent.edu.tr
Tayfun Özçelik Dekan FF 2139 2664380 tozcelik@bilkent.edu.tr
Tayfur Kaya Tekniker NANOTAM 1019 tayfur.kaya@bilkent.edu.tr
Tekin Akıllıoğlu Profesör (Adjunct) HF 2737 tekina@bilkent.edu.tr
Teoman Cihan Yaş Yurt Görevlisi YM 4160, 4176 teoman@bilkent.edu.tr
Thomas Zimmermann Doktor Öğretim Üyesi HART 2192 zimmer@bilkent.edu.tr
Timothy Patrick Benell Öğretim Görevlisi FAE 2839 timothy.benell@bilkent.edu.tr
Tijen Akşit Müdür Vekili İDMYO 1461, 2474 aksit@bilkent.edu.tr
Tijen Sonkan Türkkan Lecturer IAED 1792 sonkan@bilkent.edu.tr
Timothea Toulopoulou Profesör Doktor PSYC 6944 ttoulopoulou@bilkent.edu.tr
Timothy Sean Wright Doktor Öğretim Üyesi ELIT 3916 timothy.wright@bilkent.edu.tr
Tolga Baycan Öğretim Görevlisi MAN 3353 baycan@bilkent.edu.tr
Tolga Bölükbaşı Doktor Öğretim Üyesi POLS 1850 bolukbasi@bilkent.edu.tr
Tolga Çukur Doçent Doktor EE 1164 cukur@ee.bilkent.edu.tr
Tolga Kartaloğlu Araştırmacı NANOTAM 3956 tkartal@bilkent.edu.tr
Tolga Mete Duman Bölüm Başkanı EE 1219,1247, 3394 duman@ee.bilkent.edu.tr
Tony Evans Öğretim Görevlisi BIM 5235 evans@bilkent.edu.tr
Tore Fougner Doçent Doktor IR 3142 fougner@bilkent.edu.tr
Travis Brent Dingler Öğretim Görevlisi PREP 5155 travis@bilkent.edu.tr
Tudor Andrei Onea Doktor Öğretim Üyesi IR 2125 tudor.onea@bilkent.edu.tr
Tufan Kıymaz Öğretim Görevlisi PHIL 1049 tufan.kiymaz@bilkent.edu.tr
Tuğba Andaç Mühendis NANOTAM 3946 tugba.andac@bilkent.edu.tr
Tuğba Özdemir İdari Asistan MF 1261 tugbaozdemir@bilkent.edu.tr
Tuğba Şardan İdari Asistan HART 1934 2664409 sardan@bilkent.edu.tr
Tuğba Özden Bayar Öğretim Görevlisi IR 2212 tugba.bayar@bilkent.edu.tr
Tuğçe Arıkan Öğretim Görevlisi FAE 3195 atugce@bilkent.edu.tr
Tuğçe Kafdağlı Uzman NANOTAM 1016 tugce.kafdagli@bilkent.edu.tr
Tuğçe Karadağ Sorumlu ÖİM 3124 tugce.karadag@bilkent.edu.tr
Tuğçe Nur Balcı Diyetisyen KİM 1656,2058,2358 tugcenur.balci@bilkent.edu.tr
Tuğçe Sena Serdar Memur SSGM 1700, 1701 tugce.serdar@bilkent.edu.tr
Tuğrul Dayar Profesör Doktor CS 1981 tugrul@cs.bilkent.edu.tr
Tunahan Özdemir Memur ÇDKM 3169 tuna.ozdemir@bilkent.edu.tr
Tuncay Çolakoğlu Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 tuncay.colakoglu@bilkent.edu.tr
Tuncay Özer Yurt Görevlisi YM 5137, 5136 tozer@bilkent.edu.tr
Tuncay Arif İbiş Müdür DUHM 1556, 3227 tuncay.ibis@bilkent.edu.tr
Turap Cem Gürbüzer Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 turap.gurbuzer@bilkent.edu.tr
Turgay Güneş Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4075, 4067 turgay.gunes@bilkent.edu.tr
Turgut Tan Profesör Doktor HF 1379 ttan@bilkent.edu.tr
Turhan Kayasü Öğretim Görevlisi IAED 1512 kayasu@bilkent.edu.tr
Tülay Arayıcı Teknisyen MBG 2401, 3331 arayici@fen.bilkent.edu.tr
Tülay Gürbüz İdari Asistan ÖİM 3192 tulay@bilkent.edu.tr
Tülay Özyurt Erkan 8. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5240 ozyurt@bilkent.edu.tr
Tülin Oğuz Kazanasmaz Yönetici Sekreter İMİRY 1204, 1205, 1984 otulin@bilkent.edu.tr
Tümay Öztürk Altaş Koordinatör GO 2165 tumay.ozturk@bilkent.edu.tr
Türkan Cesur Kütüphaneci KM 1416 cturkan@bilkent.edu.tr
Türkan Duygu Kazancı İdari Asistan UNAM 2513 duygu@unam.bilkent.edu.tr
Türkan Gizem Kandemir Sorumlu ÖİM 3210 gizem.kandemir@bilkent.edu.tr
Türkan Mine Kara Öğretim Görevlisi ECON 1469 minek@bilkent.edu.tr
Türküm Cankatan Öğretim Birimi Başkanı, FAE (İF/HF/FF) FAE 2274 turkum@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z