Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

Ö (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Ömer Babacan Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 omer@bilkent.edu.tr
Ömer Dağ Profesör Doktor CHEM 3918 dag@fen.bilkent.edu.tr
Ömer Morgül Profesör Doktor EE 1529 morgul@ee.bilkent.edu.tr
Öner Yurtsever Kıdemli Şöför DUHM 1224 onery@bilkent.edu.tr
Örsan Örge Rektör Danışmanı İRD 3150, 1507 orsan@bilkent.edu.tr
Övünç Karakurt Mühendis UNAM 3523 ovunc@unam.bilkent.edu.tr
Özcan Akar Video Laboratuvarı Teknisyeni GSTMF 1747 akar@bilkent.edu.tr
Özcan Öztürk Profesör Doktor CS 3444 ozturk@cs.bilkent.edu.tr
Özcan Torun Güvenlik Görevlisi SSGM 1012 ozcan.torun@bilkent.edu.tr
Özde Öcal Öğrenci Danışmanı UDO 8098 ozde.ocal@bilkent.edu.tr
Özer Cumik Telefon Operatörü YİTDB 2573, 1299 cumik@bilkent.edu.tr
Özer Ergenç Visiting Profesör Doktor HIST 1633 oergenc@bilkent.edu.tr
Özer Keskin Peyzaj Mimarı ÇDKM 3170 okeskin@bilkent.edu.tr
Özer Yalçın Hizmetli LİM 1551, 1400 ozer.yalcin@bilkent.edu.tr
Özge Ezici Çetin Öğretim Görevlisi FAE 2756 ozge.ezici@bilkent.edu.tr
Özge Koçak Yurt Görevlisi YM 4145 ozgekocak@bilkent.edu.tr
Özgen Çakıoğlu Öğrenci İşleri ve Staj Sorumlusu UTİYO 5012, 5353 cakioglu@bilkent.edu.tr
Özgü Özköse Erdoğan Mühendis İSYAM 2457 ozkose@bilkent.edu.tr
Özgün Akyüz Proje Mühendisi UNAM 1123 oakyuz@bilkent.edu.tr
Özgün Ünlü Doktor Öğretim Üyesi MATH 1359 unluo@fen.bilkent.edu.tr
Özgür Özdamar Doçent Doktor IR 1901 ozgur@bilkent.edu.tr
Özgür Seven Şoför SM-M 5145, 5057 ozgurseven@bilkent.edu.tr
Özgür Şahin Doktor Öğretim Üyesi MBG 2402 osahin@fen.bilkent.edu.tr
Özgür Şakar Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 ozgur.sakar@bilkent.edu.tr
Özgür Taşkesen Öğretim Görevlisi PREP 5342 taskesen@bilkent.edu.tr
Özgür Ulusoy Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 1577 oulusoy@cs.bilkent.edu.tr
Özgür Yıldırım Yardımcı Direktör UNAM 3500 ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr
Özgür Yıldız Amir SSGM 5284 ozguryil@bilkent.edu.tr
Özgür Yılmaz Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4016, 4003 ozgur.yilmaz@bilkent.edu.tr
Özgür Yurtseven Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 yurtseven@bilkent.edu.tr
Özhan Öçal Öğretim Görevlisi MBG 2056 ozhan.ocal@bilkent.edu.tr
Özkan Aral Hizmetli MİDB 8057 ozkan.aral@bilkent.edu.tr
Özkan Onan Paramedik SM-M 5097,5057 onan@bilkent.edu.tr
Özkan Arif Pekdemir Kullanıcı Destek Hizmetleri Şefi BCC 1994 ozkan@bilkent.edu.tr
Özlem Arslan Mühendis NANOTAM 3966 ozlem.arslan@bilkent.edu.tr
Özlem Ateş İdari Asistan AO 2570 ozlem.ates@bilkent.edu.tr
Özlem Çavuş İyigün Doktor Öğretim Üyesi IE 1264 ozlem.cavus@bilkent.edu.tr
Özlem Demiral İdari Asistan ECON 2498 ozleme@bilkent.edu.tr
Özlem Karsu Doktor Öğretim Üyesi IE 1960 ozlemkarsu@bilkent.edu.tr
Özlem Kurtoğlu Aksu Öğretim Görevlisi, Türkçe FRL 2773 ozlemak@bilkent.edu.tr
Özlem Mert Akkaya Öğretim Görevlisi PREP 5198 ozmert@bilkent.edu.tr
Özlem Ovayurt Öğretim Görevlisi PREP 5197 boztepe@bilkent.edu.tr
Özlem Özduran Öğretim Görevlisi, İtalyanca FRL 1852 ozduran@bilkent.edu.tr
Özlem Saçak Öğretim Görevlisi, İtalyanca FRL 1852 oozlem@bilkent.edu.tr
Özlem Savaş Doktor Öğretim Üyesi COMD 3452 ozlems@bilkent.edu.tr
Özlem Terzioğlu Öğretim Görevlisi PREP 5155 ozlemce@bilkent.edu.tr
Özlem Sydney Turgut Öğretim Görevlisi PREP 5161 sydney@bilkent.edu.tr
Özlen Konu Doçent Doktor MBG 2123, 2397 konu@fen.bilkent.edu.tr
Öznur Boz Hatunoğlu Ödünç Verme Sorumlusu KM 2669 2664372 boz@bilkent.edu.tr
Öznur Durmuş Memur SSGM 1439 oznur.durmus@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z