Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

V (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Vahdet Özçelik Koordinatör YİTDB 2900 2664168 vahdet@bilkent.edu.tr
Vakur Ertürk Profesör Doktor EE 3154 vakur@ee.bilkent.edu.tr
Valerie Kennedy Doktor Öğretim Üyesi ELIT 2605 kennedy@bilkent.edu.tr
Vanessa Dawn Howe Öğretim Görevlisi PREP 1713 vanessa.howe@bilkent.edu.tr
Varol Akman Profesör Doktor CS 1537 akman@bilkent.edu.tr
Vedat Beker Telefon Teknisyeni YİTDB 1599, 5555 bvedat@bilkent.edu.tr
Vedat Buz Visiting Profesör Doktor HF 3335 buz@bilkent.edu.tr
Vegün Ekmekçi İdari Asistan TTO 8084, 8085 ekmekci@bilkent.edu.tr
Veli Boyraz Hizmetli KM 1303 veliboyraz@bilkent.edu.tr
Veli Leylak Şoför DUHM 1224 leylak@bilkent.edu.tr
Veli Öcal Hizmetli LİM 1551,1400 veli.ocal@bilkent.edu.tr
Veli Serdar Çıracıoğlu Şoför DUHM 1224 veliserdar@bilkent.edu.tr
Verda Çavuşoğlu BSO Üyesi MUS 2284 verda.demirel@bilkent.edu.tr
Violeta E. Lupu BSO Üyesi MUS 2284 violetaoboe@gmail.com
Victor Andersen Lenthe Doktor Öğretim Üyesi CCI 1035 victor.lenthe@bilkent.edu.tr
Viktoriya Tokdemir BSO Üyesi MUS 2284 the007girl@yandex.ru
Vildan Özkan Öğretim Görevlisi PREP 5342 vildanozkan@bilkent.edu.tr
Volkan Parlakay Hizmetli LİM 1551, 1400 volkan.parlakay@bilkent.edu.tr
Vseslava Öztürk BSO Üyesi MUS 2284 vseslavak@gmail.com
Vuslat Öztekin Tanıtım Koordinatörü İLET 3412 vuslat@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z