Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

Z (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Zafer Demirtaş Teknisyen CTIS 5073 demirtas@bilkent.edu.tr
Zahide Karakitapoğlu Aygün Doçent Doktor MAN 2039 zkaygun@bilkent.edu.tr
Zaliha Gamze Aykut Sorumlu Veteriner Hekim MBG 2927, 3331 aykut@fen.bilkent.edu.tr
Zehra Hamamcı İdari Asistan İİSBF 1251, 1510 zehrahamamci@bilkent.edu.tr
Zehra Kabasakal Mühendis NANOTAM 3961 zehra.kabasakal@bilkent.edu.tr
Zehra Dilek Akın İdari Asistan İF 1658 akin@bilkent.edu.tr
Zeki Öztürk Bahçıvan ÇDKM 7383 zozturk@bilkent.edu.tr
Zeki Sarıgil Doçent Doktor POLS 1495 sarigil@bilkent.edu.tr
Zeki C. Kuruoğlu Profesör Doktor CHEM 1788 kuruoglu@bilkent.edu.tr
Zekiye Aslı Tosuner İdari Asistan MF 1269 2664248 t.asli@bilkent.edu.tr
Zeliha Altay Teknik Ressam YİTDB 2802 zelihaa@bilkent.edu.tr
Zeliha Beydoğan Baran Koordinatör İF 1611 zelihab@bilkent.edu.tr
Zeliha Yılmaz Öğretim Görevlisi PREP 5342 zgoksu@bilkent.edu.tr
Zerin Rasul Öğretim Görevlisi MUS 2273 zarema@bilkent.edu.tr
Zerrin Tandoğan Öğretim Görevlisi POLS 1767 zerrin@bilkent.edu.tr
Zeynep Aykut Kütüphaneci KM 1698, 1282 zeynepay@bilkent.edu.tr
Zeynep Ekmekcioğlu Müdür ÖİM 1724 zeynepe@bilkent.edu.tr
Zeynep Engin Öğrenci Danışmanı UDO 3125 zeynepengin@bilkent.edu.tr
Zeynep Erdoğan Takım Lideri, Mühendis UNAM 3546 erdoganz@unam.bilkent.edu.tr
Zeynep Gök Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 zgok@bilkent.edu.tr
Zeynep Kaptan Eken Öğretim Görevlisi PREP 5155 zeken@bilkent.edu.tr
Zeynep Kireçci 3. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5087 kirecci@bilkent.edu.tr
Zeynep Önder Dekan Yardımcısı İF 2038 zonder@bilkent.edu.tr
Zeynep Özek Öğretim Görevlisi FAE 1107 ozek@bilkent.edu.tr
Zeynep Seviner Bölüm Başkanı Vekili EDEB 3283 seviner@bilkent.edu.tr
Zeynep Arzu Çakıl Mali İşler Koordinatörü MSSF 2279 cakil@bilkent.edu.tr
Zeynep Gamze Bilici Mühendis UMRAM 3008 gamze.bilici@bilkent.edu.tr
Zita Zempleni BSO Üyesi MUS 2284 zitaflute@yahoo.com
Ziya Serkan Abuhan Sorumlu ÖİM 3208 abuhan@bilkent.edu.tr
Zurab Tsitsuashvili BSO Üyesi MUS 2284 zurabzts@yahoo.com
Zühal Kanyılmaz Memur DUHM 1522 zuhal@bilkent.edu.tr
Zühre Sü Gül Vis. Doktor Öğretim Üyesi ARCH 1817 zuhre@bilkent.edu.tr
Zühtü Aytaç Visiting Profesör Doktor HF 1571 zaytac@bilkent.edu.tr
Zülfiye Yılmaz Doktor Öğretim Üyesi HF 2963 zulfiye.yilmaz@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z