Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

A (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Abacı Pense Aysun İdari Asistan GSTMF 1486 abaci@bilkent.edu.tr
Abalı Nefise Öğretim Görevlisi TURK 3148 nefise.abali@bilkent.edu.tr
Abdullaeva Feruza BSO Üyesi MUS 2284 feruza@bilkent.edu.tr
Abuhan Ziya Serkan Sorumlu ÖİM 3208 abuhan@bilkent.edu.tr
Acar Hasan Öğretim Görevlisi PREP 5198 hasan.acar@bilkent.edu.tr
Acar Tayfun Hizmetli UTİYO 5024 tayfun.acar@bilkent.edu.tr
Acar Yiğit Öğretim Görevlisi ARCH 2825 yigit.acar@bilkent.edu.tr
Acarsoy Mehmet Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4035, 4043 macarsoy@bilkent.edu.tr
Acıkara Seda Öğretim Görevlisi PREP 5197 seda.acikara@bilkent.edu.tr
Açıkalın Serap Hizmetli LİM 1551,1400 serap.acikaln@gmail.com
Adams Michelle Marie Bölüm Başkanı PSYC 3415, 1090, 3093 michelle@bilkent.edu.tr
Adıgüzel Burcu Yurt Görevlisi YM 4145 burcu.adiguzel@bilkent.edu.tr
Adi Mohamad Nadim Doktor Öğretim Üyesi IAED 2643 nadim.adi@bilkent.edu.tr
Afacan Yasemin Bölüm Başkanı IAED 1742 yasemine@bilkent.edu.tr
Agapova Marina BSO Üyesi MUS 2284 marina69h@yahoo.com
Ağca Didem Yurt Görevlisi YM 5525, 5526 didem.agca@bilkent.edu.tr
Ağca Seher İdari Asistan PROVOST 1213, 1214 2664338 sehera@bilkent.edu.tr
Ağören Nihat Murat Amir DUHM 1555 nihat@bilkent.edu.tr
Ahmed Zafer Ali Öğretim Görevlisi PREP 5188 zafer.ahmed@bilkent.edu.tr
Ak İsa Hizmetli LİM 1551,1400 isaak6606@gmail.com
Akakça Meral Berrin İdari Asistan PREP 1802 berrin.akakca@bilkent.edu.tr
Akar Nail Dekan Yardımcısı MF 1261, 2337 akar@ee.bilkent.edu.tr
Akar Özcan Video Laboratuvarı Teknisyeni GSTMF 1747 akar@bilkent.edu.tr
Akay Adnan Rektör Yardımcısı (Provost) PROVOST 1213, 1214,1045 2664338 akay@bilkent.edu.tr
Akay Güliz Uzman İK 1239 guliza@bilkent.edu.tr
Akbal Ali Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1234 ali.akbal@bilkent.edu.tr
Akbaş Ülkemin Öğretim Görevlisi MUS 2273 ulkemin.akbas@bilkent.edu.tr
Akbayır Fatma Sorumlu MEM 1231, 1232 fakbayir@bilkent.edu.tr
Akbayır Metin Memur DUHM 1323 akbayir@bilkent.edu.tr
Akbayır Osman Güvenlik Görevlisi SSGM 3191 osmanak@bilkent.edu.tr
Akbayır Songül Memur KİM 1656,2058,2358 asongul@bilkent.edu.tr
Akbulak Esra Yurt Görevlisi YM 4110, 4010 esra.akbulak@bilkent.edu.tr
Akçakaya Dilek Yurt Görevlisi YM 4145 dilek.akcakaya@bilkent.edu.tr
Akçam Hendry Ayşe Öğretim Görevlisi FAE 2756 aakcam@bilkent.edu.tr
Akçura Yusuf Öğretim Görevlisi COMD 2733 akcura@bilkent.edu.tr
Akdaş Başak Sorumlu PREP 5456 basak.akdas@bilkent.edu.tr
Akdaş Selen Büke Uzman Yardımcısı NANOTAM 3958 selen.akdas@bilkent.edu.tr
Akdeniz Levent Doçent Doktor MAN 2202 akdeniz@bilkent.edu.tr
Akder Karaağaç Güneş İdari Hizmetler Sorumlusu KM 1291, 1418 2664472 akder@bilkent.edu.tr
Akdora Oğuz Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 akdora@bilkent.edu.tr
Aker Mete Salih Müdür SM-M 1666 03122664337 amete@bilkent.edu.tr
Akgöz Aykut Teknisyen İBEF 1673 aaykut@bilkent.edu.tr
Akgül Rıza Güvenlik Görevlisi SSGM 1199 riza.akgul@bilkent.edu.tr
Akıllıoğlu Tekin Profesör (Adjunct) HF 2737 tekina@bilkent.edu.tr
Akın Zehra Dilek İdari Asistan İF 1658 akin@bilkent.edu.tr
Akman Emre Coşkun BSO Üyesi MUS 2284 emreviola1992@gmail.com
Akman Varol Profesör Doktor CS 1537 akman@bilkent.edu.tr
Akmut Fulya Koordinatör İF 2353 akmut@bilkent.edu.tr
Akporay Beyhan Öğretim Görevlisi CTIS 5236 bakporay@bilkent.edu.tr
Aksoy Hüseyin Can Dekan Yardımcısı HF 3493 hcaksoy@bilkent.edu.tr
Aksoy Mehmet Hizmetli LİM 5092, 5395 aksoym926@gmail.com
Aksoy Selim Doçent Doktor CS 3405 saksoy@cs.bilkent.edu.tr
Akşit Halis Necmi Dekan Yardımcısı EF 2977 necmi@bilkent.edu.tr
Akşit Tijen Müdür Vekili İDMYO 1461, 2474 aksit@bilkent.edu.tr
Akşiyote Görür Jülide Lecturer COMD 1757 aksiyote@bilkent.edu.tr
Aktan Mehmet Hizmetli DUHM 2495 maktan@bilkent.edu.tr
Aktay Gökhan Güvenlik Görevlisi SSGM 1439 gokhan.aktay@bilkent.edu.tr
Aktay Kantaroğlu Duygu Uzman TTO 8084 duygu.aktay@bilkent.edu.tr
Aktürk Cangül Mühendis UNAM 6561 cangul@unam.bilkent.edu.tr
Aktürk M. Selim Bölüm Başkanı IE 1262, 1210, 1360 akturk@bilkent.edu.tr
Aktürk Nazan 2. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5186 nazang@bilkent.edu.tr
Akyol Ece BSO Üyesi MUS 2284 eceakyol@bilkent.edu.tr
Akyol Hasan Ali İdari Asistan KİT 3366 akyol@bilkent.edu.tr
Akyol Selçuk BSO Üyesi MUS 2284 sakyol@bilkent.edu.tr
Akyol Selda İdari Asistan BIM 5025 oselda@bilkent.edu.tr
Akyol Şaziye Pelin Doktor Öğretim Üyesi ECON 3077 pelina@bilkent.edu.tr
Akyüz Akif Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 akif.akyuz@bilkent.edu.tr
Akyüz Özgün Proje Mühendisi UNAM 1123 oakyuz@bilkent.edu.tr
Akyüz Uğur Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 ugur.akyuz@bilkent.edu.tr
Alabay Yılmaz Ayça Öğretmen MHAZ 2053, 2281 aycalabay@gmail.com
Alan Crossley Şule Profesör (Adjunct) ECON 1643 sule.alan@bilkent.edu.tr
Albay Nilay Yurt Görevlisi YM 4090, 4168 nilay.albay@bilkent.edu.tr
Albayrak Burhan Güvenlik Görevlisi SSGM 2488, 2330 albayrak@bilkent.edu.tr
Albayrak Duygu Koordinatör BTLSC 1708, 5039 duygua@bilkent.edu.tr
Alexander James Doktor Öğretim Üyesi POLS 1896 jalexand@bilkent.edu.tr
Algın Oktay Adjunct Doçent Doktor UMRAM 3010 oktay.algin@bilkent.edu.tr
Ali Seyid Amjad Doktor Öğretim Üyesi CTIS 5335 syedali@bilkent.edu.tr
Alibeyoğlu Cem Mühendis NANOTAM 8766 cem.a@bilkent.edu.tr
Aliyev Davut BSO Üyesi MUS 2284 dali@bilkent.edu.tr
Alkan Can Doktor Öğretim Üyesi CS 2912 calkan@cs.bilkent.edu.tr
Allen Jedediah Wilfred Pap Doktor Öğretim Üyesi PSYC 2567 jallen@bilkent.edu.tr
Alpay Çağatay Öğretim Görevlisi GRA 1758 cagatayalpay@bilkent.edu.tr
Alper Burcu Uzman CTIS 5337 Burcu.alper@bilkent.edu.tr
Alper Gizem Araştırma Görevlisi HF 1121 gizema@bilkent.edu.tr
Alptekin Ümit Orçun Yurt Görevlisi YM 4007,4003 orcun.alptekin@bilkent.edu.tr
Altay Burçak Doktor Öğretim Üyesi IAED 2651 burcak@bilkent.edu.tr
Altay Güloya BSO Üyesi MUS 2284 guloya17@yahoo.com
Altay Serpil Öğretim Görevlisi IAED 1734 aserpil@bilkent.edu.tr
Altay Zeliha Teknik Ressam YİTDB 2802 zelihaa@bilkent.edu.tr
Altılar Yusuf Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 yusuf.altilar@bilkent.edu.tr
Altın Bediha Hizmetli İİSBF 2059 bediha@bilkent.edu.tr
Altınkaynak Fatih Kütüphane Görevlisi KM 1411 fatih@bilkent.edu.tr
Altınok Ormancı Pınar Doktor Öğretim Üyesi HF 3334 altinok@bilkent.edu.tr
Altıntaş Yıldırım Ezgi Üniversite Sanayi İş Birliği Uzmanı TTO 8994 ezgi.altintas@bilkent.edu.tr
Altun Mehmet Güvenlik Görevlisi SSGM 1964 maltun@bilkent.edu.tr
Altun Mehmet Murat Yurt Sorumlusu YM 5526, 5525 mehmet.altun@bilkent.edu.tr
Altunışık Şule Uzman KAM 2958 alsule@bilkent.edu.tr
Alyar Şabanali Şoför MHB 1293 alyar@bilkent.edu.tr
Andaç Tuğba Mühendis NANOTAM 3946 tugba.andac@bilkent.edu.tr
Andre Mark Profesör (Adjunct) MUS 2273
Apaydın Hasan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1234 hasan.apaydin@bilkent.edu.tr
Apaydın Mehmet Kağan Sağlık Doktoru SM-M 1666
Aral Özkan Hizmetli MİDB 8057 ozkan.aral@bilkent.edu.tr
Aranyosi Istvan Albert Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2188 aranyosi@bilkent.edu.tr
Arapgirlioğlu Kumru Lecturer LAUD 1353 kumru@bilkent.edu.tr
Ararat Çağın Doktor Öğretim Üyesi IE 6940 cararat@bilkent.edu.tr
Arashloo Shervin Rahimzadeh Doktor Öğretim Üyesi CS 3440 s.rahimzadeh@cs.bilkent.edu.tr
Arayıcı Tülay Teknisyen MBG 2401, 3331 arayici@fen.bilkent.edu.tr
Arıcı Mert Memur LİM 8400 mert.arici@bilkent.edu.tr
Arıkan Erdal Profesör Doktor EE 1347 arikan@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan Orhan Profesör Doktor EE 1257 oarikan@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan Tuğçe Öğretim Görevlisi FAE 3195 atugce@bilkent.edu.tr
Arıöz Yaşar Marangoz YİTDB 4184 yasar.arioz@bilkent.edu.tr
Arkcı Canan Güvenlik Görevlisi SSGM 2330 ccanan@bilkent.edu.tr
Arman Karaaslan Esra Mühendis UNAM 6561 esra.arman@unam.bilkent.edu.tr
Arslan Bayram Hizmetli LİM 1551, 1400 bayram.arslan@bilkent.edu.tr
Arslan Dila İdari Asistan PHIL 1072 dila.arslan@bilkent.edu.tr
Arslan Elvan Hizmetli LİM 8400 Elvan-arslan-68@hotmail.com
Arslan Ersan Bahçıvan ÇDKM 3178 ersanbilkent@hotmail.com
Arslan Hakan Kütüphane Görevlisi KM 1995 harslan@bilkent.edu.tr
Arslan Murat Güvenlik Görevlisi SSGM 4444 arslan@bilkent.edu.tr
Arslan Özlem Mühendis NANOTAM 3966 ozlem.arslan@bilkent.edu.tr
Arslan Şakir Hizmetli LİM 5092,5395 sakirarslan@bilkent.edu.tr
Arslan Çelik Işıl İdari Asistan İMİRY 1204, 1205, 1984 iarslan@bilkent.edu.tr
Arslan Sevim Dursune Hizmetli DUHM 1235
Asan Kübra Elif Mühendis NANOTAM 8757 kubraelif.asan@bilkent.edu.tr
Asan Ruşen Uzman CTIS 5071 rusen.asan@bilkent.edu.tr
Aslan Hasan Yılmaz Şoför YİTDB 1313 yaslan@bilkent.edu.tr
Aslaner Aylin Yurt Görevlisi YM 5525, 5526 aylin.aslaner@bilkent.edu.tr
Aşcı Kadir Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 kadir.asci@bilkent.edu.tr
Aşıcı Nursel Mühendis NANOTAM 1966,3050 nasici@bilkent.edu.tr
Aşık Fatma Yasemin Mühendis NANOTAM 3968 ykanli@bilkent.edu.tr
Aşkar Murat Müdür MTM 1655 murataskar@bilkent.edu.tr
Atakurt Ebru Öğretim Görevlisi PREP 1713 atakurt@bilkent.edu.tr
Atalan Adnan Hizmetli MSSF 1620
Atalar Abdullah Rektör REK 1200, 1201 2664120 aatalar@bilkent.edu.tr
Atalar Ergin Direktör UMRAM 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Atasoy Şule Psikolog PDGM 1785 sule.saglam@bilkent.edu.tr
Ataş Ali Haydar Güvenlik Görevlisi SSGM 2646 alihaydar@bilkent.edu.tr
Atay Mehmet Fatihcan Bölüm Başkanı MATH 1586 2664377 f.atay@bilkent.edu.tr
Atay Meltem Can Psikolog PDGM 1785 meltem.atay@bilkent.edu.tr
Ateş Ebru İdari Asistan CS 1218 aebru@bilkent.edu.tr
Ateş Gülcan Öğretim Görevlisi PREP 5188 agulcan@bilkent.edu.tr
Ateş Özlem İdari Asistan AO 2570 ozlem.ates@bilkent.edu.tr
Ateşal Okan Mühendis NANOTAM 8762 okan.atesal@bilkent.edu.tr
Ateşkan Armağan Doktor Öğretim Üyesi ES 3222 ateskan@bilkent.edu.tr
Ateşoğlu Adelya BSO Üyesi MUS 2284 adelya@bilkent.edu.tr
Atlı Hilal Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 5171 hilal@bilkent.edu.tr
Atmaca Cenk İç Mimar YİTDB 1370 catmaca@bilkent.edu.tr
Atmaca Halil İbrahim Güvenlik Görevlisi SSGM 1234,1199 ibrahima@bilkent.edu.tr
Avcıbaşıoğlu Nazan Öğretim Görevlisi FAE 2631 anazan@bilkent.edu.tr
Avcıoğlu Battal İdil Yayın Koordinatörü İLET 5313 aidil@bilkent.edu.tr
Ayas Alipaşa Müdür EBE 2924 apayas@bilkent.edu.tr
Ayaşlıoğlu Melih Uzman KAM 2515 melih.ayaslioglu@bilkent.edu.tr
Ayaz Abdullah Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2203 ayaz@bilkent.edu.tr
Aybar Şule Öğretim Görevlisi IAED 1832 sule@bilkent.edu.tr
Ayday Erman Doktor Öğretim Üyesi CS 3404 erman@cs.bilkent.edu.tr
Aydın Dursun Ali Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 ali.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın Emine Memur SSGM 1700,1701 emine.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın Fatma Mühendis NANOTAM 3953 fatma.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın Görkem Öğretim Görevlisi PREP 5198 gorkem.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın İlyas Teknisyen FF 2141 ilyas@fen.bilkent.edu.tr
Aydın Murat Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 murat.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın Selda Yurt Görevlisi YM 5138 selda.sansar@bilkent.edu.tr
Aydın Sema Öğretim Görevlisi, Almanca FRL 2200 saydin@bilkent.edu.tr
Aydın Yiğit Müdür AASC 1324 yaydin@bilkent.edu.tr
Aydınlı Ersel Profesör Doktor IR 3422 ersel@bilkent.edu.tr
Aydoğan Hediye Yurt Görevlisi YM 4019, 4082
Aydoğan Kürşat Rektör Yardımcısı İMİRY 1204, 1205 2664125 aydogan@bilkent.edu.tr
Aydoğdu Taki Nadir Hizmetli LİM 1551, 1400 taki06nadir@gmail.com
Aydoğmuş Ceren Öğretim Görevlisi MAN 2856 2664609 caydogmus@bilkent.edu.tr
Aydos Salim Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4168, 4114 aydos@bilkent.edu.tr
Ayfer Can Uğur Müdür Yardımcısı BCC 1609 cayfer@bilkent.edu.tr
Ayfer Reyyan Öğretim Görevlisi CTE 5065, 5059 ayfer@bilkent.edu.tr
Aygün Hüseyin Sistem İşletmeni BCC 1341 haygun@bilkent.edu.tr
Ayhan Çakır Esra Fikri Haklar Uzmanı TTO 8097 esracakir@bilkent.edu.tr
Aykal Naile Ebru BSO Üyesi MUS 2284 ebruay@bilkent.edu.tr
Aykanat Cevdet Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 1625 aykanat@cs.bilkent.edu.tr
Aykut Zaliha Gamze Sorumlu Veteriner Hekim MBG 2927, 3331 aykut@fen.bilkent.edu.tr
Aykut Zeynep Kütüphaneci KM 1698, 1282 zeynepay@bilkent.edu.tr
Aysu Emrah Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 eaysu@bilkent.edu.tr
Aytaç Zühtü Visiting Profesör Doktor HF 1571 zaytac@bilkent.edu.tr
Aytür Orhan Rektör Yardımcısı ÖİRY 2748 2664128 aytur@bilkent.edu.tr
Aytürk Esma Kütüphaneci KM 1996 esma.babayigit@bilkent.edu.tr
Aytürk İlker Doçent Doktor POLS 1502 ayturk@bilkent.edu.tr
Ayverdi Dilan Kütüphaneci KM 1294 dilan.ayverdi@bilkent.edu.tr
Aziz Adilhoca BSO Üyesi MUS 2284 adilhoca.aziz@gmail.com
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z