Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

B (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Babacan Adil BSO Üyesi MUS 2284 babaev@bilkent.edu.tr
Babacan Ömer Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 omer@bilkent.edu.tr
Babaei Ajabshir Arezoo Öğretmen MHAZ 1986 arezoo.babaei@bilkent.edu.tr
Babayiğit Hüseyin Şef SSGM 1700, 1701 huseyinb@bilkent.edu.tr
Balcı Ali Hizmetli LİM 5092, 5395 ali.balci@bilkent.edu.tr
Balcı Füsun Okul Sekreteri UTİYO 5035 fbalci@bilkent.edu.tr
Balcı Namık Kemal Gece Sorumlusu KM 1298 balci@bilkent.edu.tr
Balcı Tuğçe Nur Diyetisyen KİM 1656,2058,2358 tugcenur.balci@bilkent.edu.tr
Balkan Esra Uzman İK 3924 esrabalkan@bilkent.edu.tr
Baloğlu Murat Yurt Sorumlusu YM 4122, 4121 baloglu@bilkent.edu.tr
Baran Salim Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 sbaran@bilkent.edu.tr
Barker Laurence Doçent Doktor MATH 2120 barker@fen.bilkent.edu.tr
Barshan Billur Profesör Doktor EE 2161 billur@ee.bilkent.edu.tr
Bartlett Joshua Costantin Doktor Öğretim Üyesi AMER 1552 joshua.bartlett@bilkent.edu.tr
Basu Arnab Visiting Doçent Doktor IE 3481 arnab@bilkent.edu.tr
Başak Aköz Ebru Destek Programları Koordinatörü TTO 8018 ebru.basak@bilkent.edu.tr
Başar Behiye Yasemin Öğrenci Danışmanı UDO 3073 ysmn@bilkent.edu.tr
Başara Levent Uzman İLET 2426 basara@bilkent.edu.tr
Başaran Berrak İdari Asistan ECON 2498 berrak.basaran@bilkent.edu.tr
Başer Adnan Müdür ALM 1226 abaser@bilkent.edu.tr
Başkaya Gülay Kütüphane Görevlisi KM 1298 gtoprak@bilkent.edu.tr
Başköse Ramiz Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 ramiz.baskose@bilkent.edu.tr
Başol Çetin Hümeyra Öğretim Görevlisi FAE 2653 basol@bilkent.edu.tr
Baştuğ Berkay Memur SSGM 2224 berkay.bastug@bilkent.edu.tr
Batuman Bülent Dekan Yardımcısı GSTMF 1486 batuman@bilkent.edu.tr
Bayar Tuğba Özden Öğretim Görevlisi IR 2212 tugba.bayar@bilkent.edu.tr
Bayazıt Bahar Araştırma Görevlisi HF 1121 bbayazit@bilkent.edu.tr
Bayazıt Fatih Amir SSGM 1576 bayazitf@bilkent.edu.tr
Baycan Ela İdari Asistan ME 1045, 3389 2664004 ela@bilkent.edu.tr
Baycan Tolga Öğretim Görevlisi MAN 3353 baycan@bilkent.edu.tr
Baydar Mehmet Ali BSO Üyesi MUS 2284 memolibone@hotmail.com
Baydaş Başak Fakülte Sekreteri MF 1227 2664133 basakbaydas@bilkent.edu.tr
Bayhan İlham Sorumlu ÖİM 3215 cipil@bilkent.edu.tr
Baykan Burcu Doktor Öğretim Üyesi COMD 1878 burcu.baykan@bilkent.edu.tr
Bayrak Adem Hizmetli LİM 1551, 1400 adem_bayrak@bilkent.edu.tr
Bayrak Filiz Müdür Yardımcısı (Ortaokul) MHAZ 2675, 1952 bayrak@bilkent.edu.tr
Bayraktar Şükran Mühendis NANOTAM 3957 sukran.bayraktar@bilkent.edu.tr
Baysal Recep Sistem İşletmeni GSTMF 2674,1517 recep.baysal@bilkent.edu.tr
Baytaroğlu Şakir Laboratuvar Koordinatörü ME 3067 2664004 sakir.baytaroglu@bilkent.edu.tr
Baytekin Bilge Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2153, 2663 b-baytekin@fen.bilkent.edu.tr
Beale Cameron Justin Lee T Öğretim Görevlisi PREP 1711 cameron.beale@bilkent.edu.tr
Beder Karadağlı Pınar Dijital Mecralar Koordinatörü İLET 1699 beder@bilkent.edu.tr
Bekişoğlu Emel Öğretim Görevlisi FAE 2756 emelb@bilkent.edu.tr
Belkaya Serkan Doktor Öğretim Üyesi MBG 2419 sbelkaya@bilkent.edu.tr
Benell Timothy Patrick Öğretim Görevlisi FAE 2839 timothy.benell@bilkent.edu.tr
Benice Oğuz Öğretim Görevlisi THM 5021 benice@bilkent.edu.tr
Bennett Julian Doçent Doktor HART 2447 bennett@bilkent.edu.tr
Berberoğlu Duygu Uzman UNAM 8970 duygu.berberoglu@unam.bilkent.edu.tr
Berges Sandrine Doçent Doktor PHIL 2806 berges@bilkent.edu.tr
Berk Aysu Bölüm Başkanı Vekili ARCH 3463 aysu.berk@bilkent.edu.tr
Berk Emre Dekan Yardımcısı İF 2413, 1309 eberk@bilkent.edu.tr
Berkovski Yehezkel Sandy Doktor Öğretim Üyesi PHIL 1048 sandyber@bilkent.edu.tr
Berument Hakan Profesör Doktor ECON 3247 berument@bilkent.edu.tr
Besken Miri Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1728 mbesken@bilkent.edu.tr
Beşirbellioğlu Mehmet Müdür ÇDKM 2257,3168, 2685 2664243 mbesir@bilkent.edu.tr
Beyatlı Ahmet Öğretim Görevlisi HIST 2205 simin@bilkent.edu.tr
Beydoğan Baran Zeliha Koordinatör İF 1611 zelihab@bilkent.edu.tr
Bezgin Arzu Öğretim Görevlisi, İtalyanca FRL 1852 bezgin@bilkent.edu.tr
Bezhani Suzana BSO Üyesi MUS 2284
Bıyık Demet Deniz Yurt Görevlisi YM 5525, 5526 deniz.biyik@bilkent.edu.tr
Bıyıklı Buket İdari Asistan İF 1928 buket.biyikli@bilkent.edu.tr
Biancofiore Luca Doktor Öğretim Üyesi ME 1697 luca@bilkent.edu.tr
Biber Ayşe İdari Asistan FRL 1803, 1865 aksungur@bilkent.edu.tr
Biçici Murat Güvenlik Görevlisi SSGM 3529 murat.bicici@bilkent.edu.tr
Bilgiç Dilek Öğretim Görevlisi PREP 5198 edilek@bilkent.edu.tr
Bilgili Birsen SAMSUNG Projesi Koordinatörü EE 1172 bilgili@bilkent.edu.tr
Bilgili Dilek Müdür Yardımcısı MİDB 8052 dbilgili@bilkent.edu.tr
Bilgin Hatice Pınar Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 1339 pbilgin@bilkent.edu.tr
Bilgin Osman Kütüphane Görevlisi KM 1281 bosman@bilkent.edu.tr
Bilici Zeynep Gamze Mühendis UMRAM 3008 gamze.bilici@bilkent.edu.tr
Bingöl Burcu Fakülte Sekreteri HF 3302 burcu_b@bilkent.edu.tr
Bingöl Fırat Fitness Antrenörü BESM 3310 firatbi@bilkent.edu.tr
Birand Can İzzet Öğretim Görevlisi GRA 1740 canbirand@bilkent.edu.tr
Birdoğan Hüseyin Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 birdogan@bilkent.edu.tr
Bişkin Meltem Deniz Öğretim Görevlisi PREP 5198 meltem.biskin@bilkent.edu.tr
Bişkiner Yusuf Güvenlik Görevlisi SSGM 3529 yusufb@bilkent.edu.tr
Bitri Elsa Kütüphaneci KM 2438 elsabitri@bilkent.edu.tr
Blackstock Candace Nicole Öğretim Görevlisi PREP 5188 candace.nicole@bilkent.edu.tr
Board Iain Öğretim Görevlisi FAE 2757 iain@bilkent.edu.tr
Boğazköy İsmail Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 bogazkoy@bilkent.edu.tr
Bolatlar Canan Amir MEM 1230, 1231, 1232 bolatlar@bilkent.edu.tr
Bonar Andrew Daniel Öğretim Görevlisi FAE 2043 bonar@bilkent.edu.tr
Bostancı Onur Laboratuvar Mühendisi EE 3340 bostanci@ee.bilkent.edu.tr
Boyacı Hüseyin Yardımcı Direktör UMRAM 3005 hboyaci@bilkent.edu.tr
Boyraz Veli Hizmetli KM 1303 veliboyraz@bilkent.edu.tr
Boz Hatunoğlu Öznur Ödünç Verme Sorumlusu KM 2669 2664372 boz@bilkent.edu.tr
Bozkurt Ayşe Sibel İdari Asistan PREP 5163 sbozkurt@bilkent.edu.tr
Bozkurt Mert Mühendis UMRAM 3008 mert.bozkurt@bilkent.edu.tr
Bozkurt Mesut Müdür Yardımcısı DUHM 2811 bmesut@bilkent.edu.tr
Bozkurt Semih Mühendis UNAM 3517 semih@unam.bilkent.edu.tr
Bozkurt Cansever Selma Amir MTM 2000 bozkurts@bilkent.edu.tr
Böke Burcu Referans Sorumlusu KM 1413 2664247 tburcu@bilkent.edu.tr
Bölükbaşı Tolga Doktor Öğretim Üyesi POLS 1850 bolukbasi@bilkent.edu.tr
Börekci Ali Kütüphane Görevlisi KM 1888 alib@bilkent.edu.tr
Bray Amber Izzard Öğretim Görevlisi PREP 1711 amber.bray@bilkent.edu.tr
Brewerton Byrne Rhys Öğretim Görevlisi FAE 2268 byrne@bilkent.edu.tr
Brown Christopher Devlin Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2722 christopherbrown@bilkent.edu.tr
Brown Jordan Taylor Öğretim Görevlisi PREP 5244 jordan.brown@bilkent.edu.tr
Bruzzone Rachel Doktor Öğretim Üyesi CCI 3431 rachel.bruzzone@bilkent.edu.tr
Bryson Dennis Bölüm Başkanı AMER 1931, 1932 dennis@bilkent.edu.tr
Brzozowski Marek Doktor Öğretim Üyesi GRA 1739 marek@bilkent.edu.tr
Budak Buse Mühendis NANOTAM 3974 buse.budak@bilkent.edu.tr
Buldanlıoğlu Şahin Selver Doktor Öğretim Üyesi IR 2252 selver.sahin@bilkent.edu.tr
Bulguroğlu Ali Memur MTM 1236 bulgurog@bilkent.edu.tr
Bulut Birgül Yönetici Sekreter PROVOST 1213, 1214 2664338 bbulut@bilkent.edu.tr
Bulut Ferhat Sistem İşletmeni BCC 1341 bulut@bilkent.edu.tr
Bulutay Ceyhun Profesör Doktor PHYS 2511 bulutay@fen.bilkent.edu.tr
Burçak Berrak Doktor Öğretim Üyesi POLS 2254, 1455 berrak@bilkent.edu.tr
Bursalı Naciye Öğretmen AO 2570 naciye.bursali@bilkent.edu.tr
Butcher David Öğretim Görevlisi FAE 3195 dcb@bilkent.edu.tr
Buz Vedat Visiting Profesör Doktor HF 3335 buz@bilkent.edu.tr
Büker Fatih Bina Tek.Sorumlusu & İş Güvenliği Uzmanı UNAM 3535, 3576 buker@unam.bilkent.edu.tr
Bülbül Nesrin Hizmetli AO 1848, 4229 2665124 nesrin.bulbul@bilkent.edu.tr
Bütün Bayram Araştırmacı NANOTAM 8711 bbtn@bilkent.edu.tr
Büyükdağlı Şahin Doktor Öğretim Üyesi PHYS 2109 buyukdagli@fen.bilkent.edu.tr
Büyükoktay Nükhet İdari Asistan GRA 1629, 1423 bnukhet@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z