Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

C (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Cafer Cavid BSO Üyesi MUS 2284 cavid@bilkent.edu.tr
Can Fazlı Visiting Profesör Doktor CS 2613 canf@cs.bilkent.edu.tr
Can Hülya Öğretim Görevlisi PREP 5155 hcan@bilkent.edu.tr
Canalp Onur Web Uygulama Programcısı BCC 8035 onur@bilkent.edu.tr
Canatan Barış Mühendis İSYAM 2457 canatan@ee.bilkent.edu.tr
Canbaz Chouseinoglou Seçil Öğretim Görevlisi PREP 5244 secilcan@bilkent.edu.tr
Canbul Aytuna Devrim Yönetici Sekreter SM-M 5057, 5048, 5049 devrim@bilkent.edu.tr
Candoğan Ayşe Öğretim Görevlisi, İtalyanca FRL 1852 tayse@bilkent.edu.tr
Cangır Cenk Öğretim Görevlisi TRIN 1268 cangir@bilkent.edu.tr
Cangüloğlu Oya Büro Müdürü MHB 1549, 2363 2664596 cangula@bilkent.edu.tr
Cankatan Türküm Öğretim Birimi Başkanı, FAE (İF/HF/FF) FAE 2274 turkum@bilkent.edu.tr
Canyaş Bayata Aslı Doktor Öğretim Üyesi HF 2347 bayata@bilkent.edu.tr
Cavga Yelda BSO Yayınlar Uzmanı MSSF 2280 cavga@bilkent.edu.tr
Celil Hakioğlu Sema BSO Üyesi MUS 2284 semacelilova@hotmail.com
Cerlet Yeliz İdari Asistan AO 1848, 4229 2665124 yeliz.cerlet@bilkent.edu.tr
Cesur Türkan Kütüphaneci KM 1416 cturkan@bilkent.edu.tr
Cetiz Nil BSO Üyesi MUS 2284 nnil@bilkent.edu.tr
Cevher Murat Alper Doktor Öğretim Üyesi MBG 2503 murat.cevher@bilkent.edu.tr
Ceylan Çetin Doğan Sorumlu YİTDB 2801 cdceylan@bilkent.edu.tr
Ceylan Melis Vis. Doktor Öğretim Üyesi MAN 2874 melis.ceylan@bilkent.edu.tr
Ceylan Yavuz Hizmetli FF 2509 yavuz.ceylan@bilkent.edu.tr
Chafra Jamel Ben Senior Lecturer THM 5023 chafra@bilkent.edu.tr
Charriere Etienne Eugene Chris Doktor Öğretim Üyesi EDEB 2979 etiennecharriere@bilkent.edu.tr
Cherry Peter James Doktor Öğretim Üyesi EDEB 2995 peter.cherry@bilkent.edu.tr
Chiu Chen-Yu Doktor Öğretim Üyesi ARCH 2590 chen-yu.chiu@bilkent.edu.tr
Cinel Neval Ayşegül Araştırmacı NANOTAM 1017 nyilmaz@ee.bilkent.edu.tr
Civacı Çiğdem Öğretmen AO 1848, 4229 2665124 cigdem.civaci@bilkent.edu.tr
Civelekoğlu Fatma Efser Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5172 efserc@bilkent.edu.tr
Claasz Coockson Gülerman Öğretmen MHAZ 2295 gulermancc@gmail.com
Coker William Norman Doktor Öğretim Üyesi CCI 3392 wcoker@bilkent.edu.tr
Costantini Costantino Öğretim Görevlisi CCI 3240 ccosta@bilkent.edu.tr
Coşkun Özkaramete Nazende Öğretim Görevlisi THM 5033 nazende@bilkent.edu.tr
Cömert Nurettin Güvenlik Görevlisi SSGM 1900
Cumik Özer Telefon Operatörü YİTDB 2573, 1299 cumik@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z