Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

D (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Dabir Hossein Öğretim Görevlisi FAE 1108 dabir@bilkent.edu.tr
Dağ Erhan Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2027 derhan@bilkent.edu.tr
Dağ Ömer Profesör Doktor CHEM 3918 dag@fen.bilkent.edu.tr
Dağarslan İbrahim Şoför MHB 1293 dagarslan@bilkent.edu.tr
Dağdeviren Serenay Buse Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 buse.yikilmaz@bilkent.edu.tr
Dağıstan Şafak Öğretmen MHAZ 2295 safakdagistan@gmail.com
Dağlı Müge Öğretim Görevlisi PREP 5161 mdagli@bilkent.edu.tr
Dal Tokdemir Ayşenur Doktor Öğretim Üyesi COMD 3345 aysenur.dal@bilkent.edu.tr
Dalkılıç Elvin Evrim Doktor Öğretim Üyesi HF 3317 elvin@bilkent.edu.tr
Dalkıran Nuh Aygün Doktor Öğretim Üyesi ECON 2006 dalkiran@bilkent.edu.tr
Darbaz Mehmet Memur SSGM 1700,1701 darbaz@bilkent.edu.tr
Davenport David Lecturer CS 1248 david@cs.bilkent.edu.tr
Davutoğlu Şaylan Fakülte Sekreteri İBEF 1457 saylan@bilkent.edu.tr
Day John William Öğretim Görevlisi FAE 1108 john.day@bilkent.edu.tr
Dayanık Aynur Lecturer CS 3441 adayanik@cs.bilkent.edu.tr
Dayanık Savaş Profesör Doktor IE 3029 sdayanik@bilkent.edu.tr
Defne Süreyya BSO Üyesi MUS 2284 sureyyadefne@hotmail.com
Degtiarev Alexandre Profesör Doktor MATH 2135 degt@fen.bilkent.edu.tr
Değirmenci Uzun Bahar Doktor Öğretim Üyesi MBG 2154 bahar.degirmenci@bilkent.edu.tr
Deibel Eric Lecturer MF 6949 deibel@bilkent.edu.tr
Del Balzo Angelina Marie Doktor Öğretim Üyesi CCI 3105 angelina@bilkent.edu.tr
Demir Abdullah Bilim İnsanı UNAM 1982 abdullah.demir@bilkent.edu.tr
Demir Alican Öğretim Görevlisi TRIN 2765 alicand@bilkent.edu.tr
Demir Çiğdem Gündüz Doçent Doktor CS 3443 gunduz@cs.bilkent.edu.tr
Demir Hilmi Volkan Direktör UNAM 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Demir İlkay Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 ilkay.demir@bilkent.edu.tr
Demir Pınar Öğretim Görevlisi FAE 2468 pdemir@bilkent.edu.tr
Demir Süleyman Teknisyen CTIS 5068 sdemir@bilkent.edu.tr
Demir Tolga Doktor Öğretim Üyesi MAN 1657 tolga.demir@bilkent.edu.tr
Demir Ufuk Hizmetli LİM 1400, 1551 ufuk.dem006@gmail.com
Demiral Özlem İdari Asistan ECON 2498 ozleme@bilkent.edu.tr
Demirbaş Sema Tekniker NANOTAM 3976 sema.demirbas@bilkent.edu.tr
Demircan Ayfer Müdür LİM 2194 2664388 ayferd@bilkent.edu.tr
Demirci Aliimran Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 aliimran.demirci@bilkent.edu.tr
Demirel Sultan Meltem Yurt Görevlisi YM 5271, 5317 meltem.demirel@bilkent.edu.tr
Demirhan Emre Sistem İşletmeni BCC 1341 demirhan@bilkent.edu.tr
Demirhan Olcay Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 olcay.demirhan@bilkent.edu.tr
Demirkan Halime Müdür ESBE 2226 demirkan@bilkent.edu.tr
Demirtaş Zafer Teknisyen CTIS 5073 demirtas@bilkent.edu.tr
Demirtürk E. Lale Profesör Doktor AMER 1723 dturk@bilkent.edu.tr
Dengiz Olin Esma Burçin Lecturer IAED 2788 esma.burcin@bilkent.edu.tr
Denizci Elif Öğretim Görevlisi THM 5017, 5029 elif.denizci@bilkent.edu.tr
Dere Murat Laboratuar İşletim Koordinatörü UNAM 8045 dere@unam.bilkent.edu.tr
Deveci Ahmet Sistem İşletmeni BCC 8015 dahmet@bilkent.edu.tr
Devecioğlu Abidin Müdür Yardımcısı SSGM 1445 abidindevecioglu@bilkent.edu.tr
Dingler Travis Brent Öğretim Görevlisi PREP 5155 travis@bilkent.edu.tr
Di Bella Nicholas Andrew Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2724 dibella@bilkent.edu.tr
Dibeklioğlu Hamdi Doktor Öğretim Üyesi CS 1187 dibeklioglu@cs.bilkent.edu.tr
Dilek Aslı Sorumlu ÖİM 1859 asli.dilek@bilkent.edu.tr
Dilekçi Hasan Hizmetli BESM 3185 hdilekci@bilkent.edu.tr
Dilmen Halil Hizmetli IAED 2787 halil.dilmen@bilkent.edu.tr
Dilsiz Sibel Meryem Öğretim Görevlisi PREP 5244 smbolat@bilkent.edu.tr
Diri Hanife Hale İdari Asistan EDEB 2711 hale.diri@bilkent.edu.tr
Dirlikyapan Murat Öğretim Görevlisi TURK 2382 dirlikyapan@bilkent.edu.tr
Dislioglu Harun Öğretim Görevlisi PREP 5244 harun.dislioglu@bilkent.edu.tr
Dizdaroğlu Didem Doktor Öğretim Üyesi LAUD 2602 dizdaroglu@bilkent.edu.tr
Doğan Hidayet Linux Sistem Yöneticisi BCC 8088 hdogan@bilkent.edu.tr
Doğan Mustafa Bilişim Uzmanı UNAM 8042 dogan@unam.bilkent.edu.tr
Doğan Neslihan İdari Asistan ÖEM 1337 2664641 ndogan@bilkent.edu.tr
Doğan Nezahat İdari Asistan FF 1820 2664380 nezahat.dogan@bilkent.edu.tr
Doğangüzel Ayşe Yurt Görevlisi YM 4082, 4019 aysed@bilkent.edu.tr
Doğramacı Ali, Prof. Mütevelli Heyet Başkanı MHB 1549 2664596, 2664597, 2664598 dogramaci@bilkent.edu.tr
Doğrusöz Uğur Profesör Doktor CS 1612 ugur@cs.bilkent.edu.tr
Dokgöz Kerim Hizmetli GSTMF 1603 kerim.dokgoz@bilkent.edu.tr
Dokgöz Yusuf Güvenlik Görevlisi SSGM 2656 dokgoz@bilkent.edu.tr
Dolaş Muhammet Halit Mühendis NANOTAM 3930 dolas@bilkent.edu.tr
Doonan Jeffrey Michael Öğretim Görevlisi FAE 1434 jeffrey.doonan@bilkent.edu.tr
Downey Robin Ann Lecturer MF 1170 downey@bilkent.edu.tr
Doyran Gamze Memur MEM 1279 gamze.doyran@bilkent.edu.tr
Dönertaş Seval Mühendis NANOTAM 3053 donertas@bilkent.edu.tr
Duman Mete Görsel Tasarım Uzmanı UNAM 3512 mete.duman@unam.bilkent.edu.tr
Duman Murat Hizmetli LİM 8400 muratduman_1972@hotmail.com
Duman Sinem Diyetisyen KİM 1656, 2058, 2358 sinem.duman@bilkent.edu.tr
Duman Şakir Laboratuvar Teknisyeni ME 1320 sakir.duman@bilkent.edu.tr
Duman Tolga Mete Bölüm Başkanı EE 1219,1247, 3394 duman@ee.bilkent.edu.tr
Dur Yüksel Uzman Hemşire SM-M 6922, 1666 dur@bilkent.edu.tr
Duran Kansu Selen Özge Öğretim Görevlisi ARCH 1817 selen.duran@bilkent.edu.tr
Durgun Engin Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3578 durgun@unam.bilkent.edu.tr
Durmuş Ali Hizmetli THM 5024
Durmuş Uğur Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 ugur.durmus@bilkent.edu.tr
Durna Tarık Kütüphane Görevlisi KM 2448 tarikd@bilkent.edu.tr
Durusu Davut Bahçıvan ÇDKM 3178 davut.durusu@bilkent.edu.tr
Durusu Mustafa Bahçıvan ÇDKM 3178 mustafa.durusu@bilkent.edu.tr
Dündar Ayşegül Doktor Öğretim Üyesi CS 1258 adundar@cs.bilkent.edu.tr
Düzgezen Ayşe İdari Asistan ALM 1481, 1226 2664162 ayse.duzgezen@bilkent.edu.tr
Düzgün Hüseyin Memur SSGM 2224 huseyin.duzgun@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z