Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

E (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Ecer Emine Ebru Öğretim Görevlisi PREP 1713 ebruecer@bilkent.edu.tr
Egel Burcu Öğretim Görevlisi IAED 1733 aydinalp@bilkent.edu.tr
Eickhoff Laura Elizabeth Öğretim Görevlisi FAE 3195 laura.eickhoff@bilkent.edu.tr
Ekenoğlu Yavuz Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 yavuz.ekenoglu@bilkent.edu.tr
Eker Funda Satın Alma Uzmanı UNAM 8969 funda@unam.bilkent.edu.tr
Ekici Ahmet Doçent Doktor MAN 2628 ekici@bilkent.edu.tr
Ekim Hüseyin Murat Sistem İşletmeni BCC 1341 murat@bilkent.edu.tr
Ekiz Cahide Öğretim Görevlisi TRIN 2741 cahide.ekiz@bilkent.edu.tr
Ekmekcioğlu Zeynep Müdür ÖİM 1724 zeynepe@bilkent.edu.tr
Ekmekçi Vegün İdari Asistan TTO 8084, 8085 ekmekci@bilkent.edu.tr
Ekren Ataç Gül Sorumlu ÖİM 3213 gulekren@bilkent.edu.tr
Elban Mualla Hemşire SM-M 1666 muallaelban@bilkent.edu.tr
Elbeyi Rukiye Güvenlik Görevlisi SSGM 8311 rukiye.elbeyi@bilkent.edu.tr
Elbüken Çağlar Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3550 elbuken@unam.bilkent.edu.tr
Elmadağ Ayten Hizmetli PREP 5176 ayten.elmadag@bilkent.edu.tr
Elvan Kanbur Füsun İdari Asistan MBG 2393 elvan@fen.bilkent.edu.tr
Elwell Marlene Denice Öğretim Birimi Başkanı, FAE (EF/UTİYO/MSSF) FAE 1811 marlene@bilkent.edu.tr
Emek Onur Kütüphaneci KM 1411, 2167 onur.emek@bilkent.edu.tr
Emre Selen Öğretim Görevlisi PREP 1713 selen.emre@bilkent.edu.tr
Engin Ece İdari Asistan IR 1249 ece.engin@bilkent.edu.tr
Engin Atak Zeynep Öğrenci Danışmanı UDO 3125 zeynepengin@bilkent.edu.tr
Er Mustafa Kütüphane Görevlisi KM 1996 mer@bilkent.edu.tr
Er Rahim Şoför DUHM 2636 rahim.er@bilkent.edu.tr
Er Koca Melek İdari Asistan GSTMF 1486 meleker@bilkent.edu.tr
Eraslan Sedat Şoför SM-M 6930,1666 sedat.eraslan@bilkent.edu.tr
Erbasan Kübra Yurt Görevlisi YM 5138, 5283 kubra.erbasan@bilkent.edu.tr
Erbaş Aykut Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3542 aykut.erbas@unam.bilkent.edu.tr
Erbay Ebru Doktor Öğretim Üyesi MBG 2505, 2396, 2491 eerbay@bilkent.edu.tr
Erbil Neslihan Öğretim Görevlisi PREP 5161 aksan@bilkent.edu.tr
Erbudak Adem Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu BCC 4098 adem@bilkent.edu.tr
Erbulan Sağlam Rahime Melis İdari Asistan MHAZ 1383 melis.saglam@bilkent.edu.tr
Ercan Damla İdari Asistan MF 1208 2664133 damlatay@bilkent.edu.tr
Ercan Ebru İdari Asistan MSSF 1387 eebru@bilkent.edu.tr
Ercingöz Fatma Aydan İdari Asistan UMRAM 1154 aydan@ee.bilkent.edu.tr
Erçelebi Atilla Profesör Doktor PHYS 1475 ercelebi@fen.bilkent.edu.tr
Erdal Güliz ERC-758769 ME 2911 guliz.erdal@bilkent.edu.tr
Erdem Emine Yegan Doktor Öğretim Üyesi ME 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Erdem Hüseyin Özkan Veritabanı Yöneticisi BCC 1133 herdem@bilkent.edu.tr
Erdem Dişbudak Pınar Uzman ALM 1478 pinar.erdem@bilkent.edu.tr
Erdemir Handan Sorumlu ÖİM 3233 handan.erdemir@bilkent.edu.tr
Erdengi Sevgi Fakülte Sekreteri GSTMF 1486 2664471 erdengi@bilkent.edu.tr
Erdoğan Mustafa Mühendis NANOTAM 3949 mustafa.erdogan@bilkent.edu.tr
Erdoğan N. Yılmaz Amir LİM 1400 yerdogan@bilkent.edu.tr
Erdoğan Yusuf Teknisyen YİTDB 1956 yusuf.erdogan@bilkent.edu.tr
Erdoğan Zeynep Takım Lideri, Mühendis UNAM 3546 erdoganz@unam.bilkent.edu.tr
Erel Erdal Dekan Vekili GSTMF 1597, 1486 erel@bilkent.edu.tr
Eren Adilcan Uzman BCC 8006 adilcan@bilkent.edu.tr
Ergenç Özer Visiting Profesör Doktor HIST 1633 oergenc@bilkent.edu.tr
Ergin Balcı Evrim Kütüphaneci KM 2686 eergin@bilkent.edu.tr
Ergun Mutlu Işıl Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 5174 isilsen@bilkent.edu.tr
Erhan Beste Feride İdari Asistan KAM 2668 ilkin@bilkent.edu.tr
Eriş Ahmet Züfer Senior Lecturer PHYS 1388 ahmet.eris@bilkent.edu.tr
Erkip Nesim Kohen Profesör Doktor IE 1032 nesim@bilkent.edu.tr
Erköseoğlu Seda İdari Asistan CHEM 2089 seda.erkoseoglu@bilkent.edu.tr
Erman Tahire E. Doçent Doktor POLS 2218 tahire@bilkent.edu.tr
Ermiş Eyüp Alp Web Uygulama Programcısı BCC 2555 alp@bilkent.edu.tr
Erol Ahmet Yurt Müdürü YM 3231, 4004 aerol@bilkent.edu.tr
Erol Meral İdari Asistan BESM 3182,1993 meralerol@bilkent.edu.tr
Erol Mustafa Mühendis NANOTAM 3958 mustafa.erol@bilkent.edu.tr
Ersoy Deniz İdari Asistan MUS 2273 deniz.ersoy@bilkent.edu.tr
Ersoy Levent Proje Teknisyeni UNAM 8046 ersoy@unam.bilkent.edu.tr
Ersoy Merve Öğretim Görevlisi PREP 1713 merve.ersoy@bilkent.edu.tr
Erşahan Okan Teknisyen MBG 2521 okan.ersahan@bilkent.edu.tr
Ertan Ahu Öğretim Görevlisi FAE 2654 yuceer@bilkent.edu.tr
Ertan Türkcan İrem İdari Asistan YİTDB 1220, 1221 2664142,2664168 irem.ertan@bilkent.edu.tr
Ertekin Yılmaz Uzman THEA 3081 yilmaz.ertekin@bilkent.edu.tr
Erten Müge Öğretim Görevlisi PREP 5197 ertenm@bilkent.edu.tr
Erten M. Ali Visiting Profesör HF 2870 alierten46@yahoo.com
Ertürk Merve Yurt Görevlisi YM 4145 merve.erturk@bilkent.edu.tr
Ertürk Vakur Profesör Doktor EE 3154 vakur@ee.bilkent.edu.tr
Esen Berk Doktor Öğretim Üyesi IR 1312 berk.esen@bilkent.edu.tr
Esen Güliz Bölüm Başkanı Vekili BIM 5025, 5303 gesen@bilkent.edu.tr
Eser Şule İdari Asistan İDMYO 1461 suleeser@bilkent.edu.tr
Esmer Betül Koordinatör İİSBF 2320 betul.esmer@bilkent.edu.tr
Espinoza Alvarez Jesus Öğretim Görevlisi ARCH 2365 jesus.espinoza@bilkent.edu.tr
Etherton Kayla Marie Öğretim Görevlisi PREP 5197 kayla.etherton@bilkent.edu.tr
Evans Tony Öğretim Görevlisi BIM 5235 evans@bilkent.edu.tr
Evliyagil Sibel Öğretim Görevlisi FAE 1936 esibel@bilkent.edu.tr
Evruk Ozan BSO Üyesi MUS 2284 ozan_evruk@hotmail.com
Eylen Müsade Uzman AO 2570 musade.eylen@bilkent.edu.tr
Ezici Çetin Özge Öğretim Görevlisi FAE 2756 ozge.ezici@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z