Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

F (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Farooqui Ausaf Ahmed Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1153 ausaf.farooqui@bilkent.edu.tr
Fessenbecker Patrick Flaherty Doktor Öğretim Üyesi CCI 3104 pfessenbecker@bilkent.edu.tr
Fıçıcı Çiğdem Öğretim Görevlisi PREP 5155 cigdemn@bilkent.edu.tr
Fingleton Breda Öğretim Görevlisi PREP 5188 breda.fingleton@bilkent.edu.tr
Firikçi Aysun İdari Asistan MSSF 2284 oaysun@bilkent.edu.tr
Flannagan Wickham Catesby Öğretim Görevlisi COMD 3279 wickhamflannagan@bilkent.edu.tr
Fougner Tore Doçent Doktor IR 3142 fougner@bilkent.edu.tr
Frederickson Kristian Wren Visiting Öğretim Görevlisi ARCH 3463 wrenf@bilkent.edu.tr
Frederickson Mark Paul Visiting Doçent Doktor ARCH 2576 frederickson@bilkent.edu.tr
Funda Mehmet Güvenlik Görevlisi SSGM 5093 fundam@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z