Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

G (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Gagua Şalva BSO Üyesi MUS 2284 shalva@bilkent.edu.tr
Gani Dritan BSO Üyesi MUS 2284 dritangani@yahoo.com
Gasco Giorgio Vis. Doktor Öğretim Üyesi ARCH 1593 giorgio.gasco@bilkent.edu.tr
Gates Charles Senior Lecturer HART 2759 gates@bilkent.edu.tr
Gates Marie-Henriette Doçent Doktor HART 1725 mgates@bilkent.edu.tr
Gayıblı Salim BSO Üyesi MUS 2284 salimg@bilkent.edu.tr
Geçgil Emine Öğretim Görevlisi PREP 1713 egecgil@bilkent.edu.tr
Gelvin Matthew Justin Karch Doktor Öğretim Üyesi MATH 2103 matthew.gelvin@bilkent.edu.tr
Genç Murat Bahçıvan ÇDKM 3178 murat.genc@bilkent.edu.tr
Genç Serkan Öğretim Görevlisi CTIS 5226 sgenc@bilkent.edu.tr
Genç Serkan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 serkangenc@bilkent.edu.tr
Gençel Aydan İdari Asistan EE 1219 agencel@ee.bilkent.edu.tr
Gençoğlu Gizem İdari Asistan UNAM 8071 gencoglu@bilkent.edu.tr
Gençses Orhan Telefon Teknisyeni YİTDB 1599, 2300 gencses@bilkent.edu.tr
Ger Güliz Profesör Doktor MAN 1253 ger@bilkent.edu.tr
Gerçek Nebahat İlgi Doktor Öğretim Üyesi HART 2042 ilgigercek@bilkent.edu.tr
Gezici Sinan Profesör Doktor EE 3139 gezici@ee.bilkent.edu.tr
Ghasemi Mehdi Araştırma Görevlisi MBG 3319, 2240 ghasemi@bilkent.edu.tr
Gheondea Aurelian Profesör Doktor MATH 2102 aurelian@fen.bilkent.edu.tr
Gheorghe Eliza Doktor Öğretim Üyesi IR 2213 eliza.gheorghe@bilkent.edu.tr
Gnezdilova Elena BSO Üyesi MUS 2284 elenagnezdilova04@gmail.com
Golembiewski Jan Alexander Visiting Doçent Doktor IAED 1465 jan.golembiewski@bilkent.edu.tr
Goncharov Alexandre Doçent Doktor MATH 1923 goncha@fen.bilkent.edu.tr
Gorman Matthew Lloyd Öğretim Görevlisi FAE 2756 matthew.gorman@bilkent.edu.tr
Göçer Ender Güvenlik Görevlisi SSGM 5070 ender.gocer@bilkent.edu.tr
Göçer Oya Hizmetli AO 1848,4229 2665124 oya.gocer@bilkent.edu.tr
Göğüş Celile Itır Doktor Öğretim Üyesi MAN 1809 itirgogus@bilkent.edu.tr
Gök Zeynep Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 zgok@bilkent.edu.tr
Gökalp Ahmet Senior Lecturer PHYS 2107 agokalp@fen.bilkent.edu.tr
Gökçe Ayşe Funda Öğretim Görevlisi PREP 5155 fgokce@bilkent.edu.tr
Gökçe Efsun Üniversite Sanayi İş Birliği Uzmanı TTO 8921 efsun.gokce@bilkent.edu.tr
Gökkavas Mutlu Araştırmacı NANOTAM 3973 gokkavas@bilkent.edu.tr
Göktaş Atakan Güvenlik Görevlisi SSGM 1410 atakan.goktas@bilkent.edu.tr
Göktaş Reyhan Unix/Linux Sistem Yöneticisi BCC 3145 reyhan@bilkent.edu.tr
Göktuna Serkan İsmail Doktor Öğretim Üyesi MBG 2418 serkan.goktuna@bilkent.edu.tr
Göylüsun Engin Güvenlik Görevlisi SSGM 1234, 1199 enging@bilkent.edu.tr
Göztepe Çelebi Ece Dekan HF 3302, 1038 goztepe@bilkent.edu.tr
Grigoriadis Ioannis Doçent Doktor POLS 1856 ioannis@bilkent.edu.tr
Güçkıran Mete Osman Güvenlik Görevlisi SSGM 1199 mete.guckiran@bilkent.edu.tr
Güdükbay Uğur Direktör SUMS 1386 gudukbay@cs.bilkent.edu.tr
Güdüllüoğlu Başak Mühendis NANOTAM 3988 basak.g@bilkent.edu.tr
Gül Ahmet Teknisyen NANOTAM 3973 ahmet.gul@bilkent.edu.tr
Gül Akın Uzman ALM 1315 gakin@bilkent.edu.tr
Gülcü Deniz Mühendis NANOTAM 3960 denizceylan@bilkent.edu.tr
Güldoğan Binali Güvenlik Görevlisi SSGM 3131 binali@bilkent.edu.tr
Gülen Barbara Öğretim Görevlisi TRIN 2664 bgulen@bilkent.edu.tr
Gülener Birgül Öğretim Görevlisi PREP 5342 birgul@bilkent.edu.tr
Güler Mustafa Takım Lideri, Mühendis UNAM 3540 guler@unam.bilkent.edu.tr
Güleryüz Filiz İdari Asistan KAM 2236 gfiliz@bilkent.edu.tr
Güley Ak Aslı İdari Asistan YİTDB 1220, 1221, 1135 guley@bilkent.edu.tr
Güloğlu Ahmet Doktor Öğretim Üyesi MATH 2747 guloglua@fen.bilkent.edu.tr
Gülser Esra Memur MİDB 8064 esragulser@bilkent.edu.tr
Gülseren Oğuz Bölüm Başkanı PHYS 1937, 1207 gulseren@fen.bilkent.edu.tr
Gülseren Yeşim ÜSİ Öğrenci Projeleri Koordinatörü MF 8017,1287 yesime@bilkent.edu.tr
Gülsever Selen Koordinatör UDO 3218 selen@bilkent.edu.tr
Gülsever Ümit Memur MİDB 8063 gulseven@bilkent.edu.tr
Gülyüz Ayla Yönetici Sekreter SM-M 6912, 1666 gumusay@bilkent.edu.tr
Günaltay İsmail Hizmetli LİM 1400,1551 Lojmanlar-58@hotmail.com
Gündoğdu Gökkavas Tamara Funda Araştırmacı NANOTAM 3971 tamara@bilkent.edu.tr
Günel Gülşah Memur SSGM 1700, 1701 gulsah.gunel@bilkent.edu.tr
Güner Gamze Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5173 albakir@bilkent.edu.tr
Güner Serdar Doçent Doktor IR 2070 sguner@bilkent.edu.tr
Güneş Turgay Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4075, 4067 turgay.gunes@bilkent.edu.tr
Güney Gökhan Güvenlik Görevlisi SSGM 5080 gokhan.guney@bilkent.edu.tr
Güngör Cem BSO Üyesi MUS 2284 cemg@bilkent.edu.tr
Günsal Mustafa Sorumlu SSGM 2224 mustafa.gunsal@bilkent.edu.tr
Güntay Galip Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 galip.guntay@bilkent.edu.tr
Gür Sabriye Öğretim Görevlisi PREP 5161 sabriye@bilkent.edu.tr
Güran Esma Öğretim Görevlisi PREP 5198 esmag@bilkent.edu.tr
Gürata Ahmet Doktor Öğretim Üyesi COMD gurata@bilkent.edu.tr
Gürbay Muhammed Emin Teknisyen UNAM 3576 gurbay@unam.bilkent.edu.tr
Gürbüz Ergin Memur ÖİM 3209 ergin@bilkent.edu.tr
Gürbüz Tülay İdari Asistan ÖİM 3192 tulay@bilkent.edu.tr
Gürbüz Öztürk Yasemin Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4082, 4004 ygurbuz@bilkent.edu.tr
Gürbüz Usluel Aslı Elif Doktor Öğretim Üyesi HF 2872 aslielif@bilkent.edu.tr
Gürbüzdal Saliha Öğretim Görevlisi PREP 1713 saliha@bilkent.edu.tr
Gürbüzer Turap Cem Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 turap.gurbuzer@bilkent.edu.tr
Güre Ali Osmay Bölüm Başkanı MBG 2240, 2507 agure@bilkent.edu.tr
Güre Mehmet Murat Takım Lideri, Mühendis UNAM 1968 gure@fen.bilkent.edu.tr
Gürel Eda Bölüm Başkanı Vekili THM 5026, 5315 eda@tourism.bilkent.edu.tr
Gürer Fulya Bölüm Başkanı Vekili GRA 1629, 1423, 1763 fince@bilkent.edu.tr
Güresin Ayça Diyetisyen KİM 1656,2058,2358 ayca.guresin@bilkent.edu.tr
Gürgen Yüzbir Ayşe Deniz Öğretim Görevlisi PREP 5161 yuzbir@bilkent.edu.tr
Gürkaynak Refet Bölüm Başkanı ECON 1643, 1891 2664807 refet@bilkent.edu.tr
Gürler Resul Tekniker NANOTAM 8762 resul.gurler@bilkent.edu.tr
Gürler Ülkü Dekan İF 1276, 1520 ulku@bilkent.edu.tr
Gürleyen Yeşim Yurt Görevlisi YM 4110,4010 yesim.celik@bilkent.edu.tr
Gürpınar Nihal Kütüphane Görevlisi KM 5132 bezek@bilkent.edu.tr
Gürsel İhsan Profesör Doktor MBG 2408, 2491 igursel@fen.bilkent.edu.tr
Gürses Metin Profesör Doktor MATH 1924 gurses@fen.bilkent.edu.tr
Gürzumar Fatma Jale Öğretim Görevlisi POLS 1671 gjale@bilkent.edu.tr
Gürzumar Murad Öğretim Görevlisi GRA 1661 gmurat@bilkent.edu.tr
Gürzumar Osman Berat Müdür BILEC 3490 berat@bilkent.edu.tr
Güşan İrfan Eren Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 irfan.gusan@bilkent.edu.tr
Güven Can Mühendis UNAM 2513 can@unam.bilkent.edu.tr
Güven Ebru Bölüm Başkanı BF 1138 ebruguven@bilkent.edu.tr
Güven Hakan Öğretim Görevlisi FAE 2631 guvenh@bilkent.edu.tr
Güvenir Halil Altay Müdür BTF 1252 guvenir@cs.bilkent.edu.tr
Güvenir Nuray Uzman İMİRY 1203, 2717 nguvenir@bilkent.edu.tr
Güzelsoy Chafra Demet Fakülte Sekreteri FF 2124 2664380 guzelsoy@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z