Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

H (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Hacat Hasan Erim BSO Üyesi MUS 2284 hasan.erim.hacat@gmail.com
Hajian Hodjat Araştırmacı NANOTAM 3458 hodjat.hajian@bilkent.edu.tr
Haknazarova Barno Öğretim Görevlisi MUS 2273 barno@bilkent.edu.tr
Hale Jason Edward Bölüm Başkanı THEA 1620, 1103 jason.hale@bilkent.edu.tr
Hamamcı Ahmet Tevfik Müdür YM 4001, 4003 tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr
Hamamcı Zehra İdari Asistan İİSBF 1251, 1510 zehrahamamci@bilkent.edu.tr
Hanay Mehmet Selim Doktor Öğretim Üyesi ME 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
Harper Mihaela Petrova Doktor Öğretim Üyesi CCI 3393 mharper@bilkent.edu.tr
Harriman Caleb Tucker Öğretim Görevlisi PREP 5198 caleb.hariman@bilkent.edu.tr
Hart Patrick Henry Doktor Öğretim Üyesi ELIT 2445 patrick.hart@bilkent.edu.tr
Hasker Kevin Doktor Öğretim Üyesi ECON 1875 hasker@bilkent.edu.tr
Hassell Andrew William Öğretim Görevlisi FAE 2198 andrew.hassell@bilkent.edu.tr
Hazer Mehmet Ozan Web Uygulama Programcısı BCC 8294 ozan@bilkent.edu.tr
Helvacıoğlu Banu Adjunct Senior Lecturer POLS 1470 helvaci@bilkent.edu.tr
Henry Ayşe Öğretim Görevlisi ARCH 2593 ayse.henry@bilkent.edu.tr
Heper Metin Müdür CTPH 1857 heper@bilkent.edu.tr
Hetenyi Balazs Doktor Öğretim Üyesi PHYS 1972 hetenyi@fen.bilkent.edu.tr
Heydarzade Yaghoub Vis. Doktor Öğretim Üyesi MATH 1590 yheydarzade@bilkent.edu.tr
Himmelspach Patrick Öğretim Görevlisi PREP 5342 phimmelspach@bilkent.edu.tr
Hirst Samuel John Doktor Öğretim Üyesi IR 1068 samhirst@bilkent.edu.tr
Hobson Steven Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5086 hobson@bilkent.edu.tr
Hoca Hayreddin BSO Üyesi MUS 2284 elvincik1@yahoo.com
Holat Hacer İdari Asistan ALM 1481, 1226 hacer@bilkent.edu.tr
Howe Vanessa Dawn Öğretim Görevlisi PREP 1711 vanessa.howe@bilkent.edu.tr
Hurmacı Fevzi Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 fevzi@bilkent.edu.tr
Hüseyinoğlu Naciye Yurt İdari Sorumlusu YM 5527, 5528 naciyeh@bilkent.edu.tr
Hüyüklü İpek Öğretim Görevlisi PREP 5197 ipek.huyuklu@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z