Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

I (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Ilgaz Hande Doktor Öğretim Üyesi PSYC 2065, 8093 hande.ilgaz@bilkent.edu.tr
Ilıca Gizem Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 gizem.ilica@bilkent.edu.tr
Ilic Dragan Öğretim Görevlisi CCI 1588 dragan@bilkent.edu.tr
Ireland Craig Lecturer AMER 3115 ireland@bilkent.edu.tr
Ireland Sera Suzan Öğretim Görevlisi PREP 5244 sengil@bilkent.edu.tr
Iriskulova Alena Öğretim Görevlisi PREP 1711 alena.iriskulova@bilkent.edu.tr
Irmak Hürü Hemşire SM-M 1666 hcetin@bilkent.edu.tr
Irmak Olcay Biyolog SM-M 5121, 5125 olcay@bilkent.edu.tr
Işık Ali Uzman HİCOS 3270 ali.isik@bilkent.edu.tr
Işık Gökçen Öğretim Görevlisi PREP 1711 igokcen@bilkent.edu.tr
Işık Kadir Hizmetli LİM 1551,1400 ikadir@bilkent.edu.tr
Işık Ramazan Hizmetli LİM 5092, 5395 ramazan.isik@bilkent.edu.tr
Işık Serdar Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 serdar.isik@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z