Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

J (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Jahangirov Seymur Research Assistant Professor UNAM 8048 seymur@unam.bilkent.edu.tr
Javili Ali Doktor Öğretim Üyesi ME 2897 ajavili@bilkent.edu.tr
Jia Oliver Folger Doktor Öğretim Üyesi MUS 2273 oliver.folger.jia@gmail.com
Johansen Allison Leigh Öğretim Görevlisi FAE 2631 allison.johansen@bilkent.edu.tr
Johnson Daniel Peter Doktor Öğretim Üyesi AMER 1933 daniel.johnson@bilkent.edu.tr
Just Aida Doçent Doktor POLS 2028 aidap@bilkent.edu.tr
Just Daniel Doçent Doktor POLS 1949 just@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z