Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

K (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Kabaoğlu Sevilnaz Hemşire SM-M 1666 sevilnaz@bilkent.edu.tr
Kadayıfçılar Sezer Öğretim Görevlisi BIM 5061 ksezer@bilkent.edu.tr
Kafadenk Abdullah Teknik Uzman UNAM 3551 kafadenk@unam.bilkent.edu.tr
Kafalıgönül Hacı Hulusi Research Assistant Professor UMRAM 3016 hulusi@bilkent.edu.tr
Kafdağlı Tuğçe Uzman NANOTAM 1016 tugce.kafdagli@bilkent.edu.tr
Kahraman Mevlüt Daire Başkanı YİTDB 1220, 1221 2664142,2664168 mevlut@bilkent.edu.tr
Kahraman Orhan Yurt Görevlisi YM orhan.kahraman@bilkent.edu.tr
Kahveci Enver Takım Lideri UNAM 3504 kahveci@unam.bilkent.edu.tr
Kahyaoğlu Yıldız İdari Asistan MBG 2240 2665081 yildiz@fen.bilkent.edu.tr
Kalaycıoğlu Hamit Araştırmacı UNAM 8072 hamitkal@bilkent.edu.tr
Kale Çetin Güvenlik Görevlisi SSGM 1321 kalec@bilkent.edu.tr
Kaleli Serkan Güvenlik Görevlisi SSGM 1199 serkan.kaleli@bilkent.edu.tr
Kalender Erol Müdür Yardımcısı MİDB 8055 kalender@bilkent.edu.tr
Kalender İlker Doktor Öğretim Üyesi ES 3432 kalenderi@bilkent.edu.tr
Kalender Orhan Şoför ÇDKM 3169 orhankalender@bilkent.edu.tr
Kalmaz Hüsniye Bilet Gişesi Sorumlusu MSSF 1775 kalmaz@bilkent.edu.tr
Kalpaklı Mehmet Bölüm Başkanı Vekili EDEB 2206, 2386 2665102,2665103 kalpakli@bilkent.edu.tr
Kamanlı Funda Öğretim Görevlisi PREP 5188 fyuksel@bilkent.edu.tr
Kamicaitis Rytis Uzman MUS 1775 rytis.kam@gmail.com
Kamoy İpek İdari Asistan İF 1276 ipek.kamoy@bilkent.edu.tr
Kanbak Can Mühendis NANOTAM 3943 can.kanbak@bilkent.edu.tr
Kandemir Türkan Gizem Sorumlu ÖİM 3210 gizem.kandemir@bilkent.edu.tr
Kantar Cengiz Güvenlik Görevlisi SSGM 5588, 1188 cengiz.kantar@bilkent.edu.tr
Kantarcıoğlu Elif Müdür PREP 5076 kutevu@bilkent.edu.tr
Kantav Ayşe Uzman İLET 5210 kantav@bilkent.edu.tr
Kanyılmaz Zühal Memur DUHM 1522 zuhal@bilkent.edu.tr
Kaplan Ceren Memur KİM 1656,2058,2358 ceren.kaplan@bilkent.edu.tr
Kaplan Hüseyin Güvenlik Görevlisi SSGM 1410 huseyinkaplan@bilkent.edu.tr
Kaplan Mustafa BSO Üyesi MUS 2284 mustafakaplan2@gmail.com
Kaplan Ufuk Hizmetli GSTMF 1639
Kaptan Eken Zeynep Öğretim Görevlisi PREP 5155 zeken@bilkent.edu.tr
Kaptanoğlu Hakkı Turgay Profesör Doktor MATH 2101 kaptan@fen.bilkent.edu.tr
Kara Sezerin Laboratuvar Sorumlusu CS 1953 sezerin.kara@bilkent.edu.tr
Kara Tarık Doktor Öğretim Üyesi ECON 1458 ktarik@bilkent.edu.tr
Kara Türkan Mine Öğretim Görevlisi ECON 1469 minek@bilkent.edu.tr
Karabacak Naciye Sibel İdari Asistan MİDB 8056 sibel.karabacak@bilkent.edu.tr
Karabağ Çiğdem İdari Asistan FA 2961 cigdem.karabag@bilkent.edu.tr
Karabağ İbrahim İdari Asistan İSYAM 2457 ibrahim.karabag@bilkent.edu.tr
Karabaş Muharrem Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu BCC 4099 muharrem@bilkent.edu.tr
Karabudak Halil Baha Öğretim Görevlisi HF 3223 baha@bilkent.edu.tr
Karaca Hatice Öğretim Görevlisi LAUD 1060 hkaraca@bilkent.edu.tr
Karacaören Engin Öğretim Görevlisi, İspanyolca FRL 2476 karaca@bilkent.edu.tr
Karaçoban Bülent Cüneyt Şef SSGM 1576 cbulent@bilkent.edu.tr
Karadağ Tuğçe Sorumlu ÖİM 3124 tugce.karadag@bilkent.edu.tr
Karadaş Ferdi Doktor Öğretim Üyesi CHEM 1997 karadas@fen.bilkent.edu.tr
Karadaş Yücel Şoför YİTDB 1313 karadas@bilkent.edu.tr
Karagöz Ercan Mühendis NANOTAM 3976 ercan.karagoz@bilkent.edu.tr
Karagöz Nazile Hizmetli AO 1848, 4229 2665124 nazile.karagoz@bilkent.edu.tr
Karagözoğlu Emin Doçent Doktor ECON 1955 karagozoglu@bilkent.edu.tr
Karakaş Hüseyin Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 hkarakas@bilkent.edu.tr
Karakaya Nebahat Hizmetli MF 1254,1628 nebahat.karakaya@bilkent.edu.tr
Karakayalı Nedim Doçent Doktor POLS 1855 nedim@bilkent.edu.tr
Karakitapoğlu Aygün Zahide Doçent Doktor MAN 2039 zkaygun@bilkent.edu.tr
Karakurt Övünç Mühendis UNAM 3523 ovunc@unam.bilkent.edu.tr
Karakülah İlhan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 ilhan.karakulah@bilkent.edu.tr
Karakülah Sinan Satılmış Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 sinan.karakulah@bilkent.edu.tr
Karaman Ergün Teknisyen UNAM 1968 karaman@fen.bilkent.edu.tr
Karamullaoğlu Güneş Öğretim Görevlisi THM 5008 karamul@tourism.bilkent.edu.tr
Karaoğlan Emrullah Müdür Yardımcısı MİDB 8053 karao@bilkent.edu.tr
Karaşan Ezhan Dekan MF 1208 2664133 ezhan@ee.bilkent.edu.tr
Karaşan Oya Profesör Doktor IE 1409 karasan@bilkent.edu.tr
Karataş Serkan Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 serkan.karatas@bilkent.edu.tr
Karateke Sadettin Teknisyen PHYS 1271 ksadettin@fen.bilkent.edu.tr
Karatekelioğlu Deniz İdari Asistan FAE 2474 karatekelioglu@bilkent.edu.tr
Karatutlu Ali Proje Mühendisi UNAM 3501 ali@unam.bilkent.edu.tr
Kargal Hakan Kullanıcı Destek Elemanı BCC 5199 hakan@bilkent.edu.tr
Karlı Oğuz Hatice Kader Profesör (Adjunct) UMRAM 3006 kkarlioguz@gmail.com
Karpat Yiğit Doçent Doktor IE 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Karsu Özlem Doktor Öğretim Üyesi IE 1960 ozlemkarsu@bilkent.edu.tr
Kart Mehmet Arif Kütüphaneci KM 2438 arif.kart@bilkent.edu.tr
Kartaloğlu Tolga Araştırmacı NANOTAM 3956 tkartal@bilkent.edu.tr
Kasırga Talip Serkan Yardımcı Direktör UNAM 8026 kasirga@unam.bilkent.edu.tr
Kat Emine Bilge Kütüphaneci KM 1298, 2167 bilgekat@bilkent.edu.tr
Katsampekis Anargyros Öğretim Görevlisi MATH 2475 katsampekis@bilkent.edu.tr
Kavuştuk Merve Yurt Görevlisi YM 5138, 5283 merve.kavustuk@bilkent.edu.tr
Kawasaki Yukiyo Öğretim Görevlisi MUS 2284 yukiyokame@gmail.com
Kaya Ebru Müdür KM 1291, 1296 2664472 ebrukaya@bilkent.edu.tr
Kaya Elif Öğretim Görevlisi PREP 5244 elifka@bilkent.edu.tr
Kaya Fehmi Tekniker YİTDB 4747 fehmi.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Ferhat Yurt Sorumlusu YM 4075, 4195 ferhatk@bilkent.edu.tr
Kaya İlknur İdari Asistan UYDYO 1277 ilknurk@bilkent.edu.tr
Kaya Sevda Müdür Yardımcısı DUHM 1523 sevda@bilkent.edu.tr
Kaya Tayfur Tekniker NANOTAM 1019 tayfur.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Şahsüvar Ebru İdari Asistan THEA 1620, 1961 e.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Yıldırım İklil Öğretim Görevlisi FAE 1936 iklil@bilkent.edu.tr
Kayabaşı Metin Teknisyen EE 1274 mkayabasi@ee.bilkent.edu.tr
Kayacan İlday Serim Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3538 serim@bilkent.edu.tr
Kayar Ayşin Memur SM-M 6932,1666 aysin@bilkent.edu.tr
Kayasü Turhan Öğretim Görevlisi IAED 1512 kayasu@bilkent.edu.tr
Kazancı Türkan Duygu İdari Asistan UNAM 2513 duygu@unam.bilkent.edu.tr
Keens Ayşe Doçent Doktor THM 5043 collins@bilkent.edu.tr
Kelleher Connor Michael Öğretim Görevlisi PREP 1711 connor.kelleher@bilkent.edu.tr
Kennedy Scott Allen Doktor Öğretim Üyesi CCI 3454 scott.kennedy@bilkent.edu.tr
Kennedy Valerie Doktor Öğretim Üyesi ELIT 2605 kennedy@bilkent.edu.tr
Kennedy-Karpat Colleen Bevin Doktor Öğretim Üyesi COMD 2549 kenkar@bilkent.edu.tr
Kerimov Azer Profesör Doktor MATH 1627 kerimov@fen.bilkent.edu.tr
Keskin Handan Uzman İMİRY 2717, 1203 kirbiyik@bilkent.edu.tr
Keskin Özer Peyzaj Mimarı ÇDKM 3170 okeskin@bilkent.edu.tr
Keskin Şahbaz Dilek Müdür KİM 1305 dkeskin@bilkent.edu.tr
Kesler Semra Elektronik Kaynaklar ve Sağlama Sorumlusu KM 2690 usun@bilkent.edu.tr
Keşkekçi Sema Öğretim Görevlisi FAE 2757 skeskek@bilkent.edu.tr
Keven Nazım Doktor Öğretim Üyesi PHIL 3349 nazimkeven@bilkent.edu.tr
Keyik Çelik Berrin Akademik Öğrenci Koordinatörü MF 3385 celikb@bilkent.edu.tr
Kılıç Doğa Sezi İdari Asistan ÖİRY 2748 2664128 doga.erkasar@bilkent.edu.tr
Kılıç Muksin Bahçıvan ÇDKM 3178 muksin@bilkent.edu.tr
Kılıç Nihan Öğretim Görevlisi PREP 1713 nihan.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Salih Güvenlik Görevlisi SSGM 2855 salih.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Yusuf Güvenlik Görevlisi SSGM 2855,1700,1701 yusuf.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Ezer Ekin Öğretim Görevlisi GRA 1750 ekinklch@bilkent.edu.tr
Kılıç Kultufan Sevil Öğretim Görevlisi PREP 5342 kultufan@bilkent.edu.tr
Kılıçaslan Duygu İdari Asistan CTIS 5058 2665907 duygu.kilicaslan@bilkent.edu.tr
Kılınç Hatice Öğretmen AO 2570 hatice.kilinc@bilkent.edu.tr
Kılınç Mehmet Ali Amir MİDB 8058 kilinc@bilkent.edu.tr
Kılınçarslan Yılmaz Yurt Sorumlusu YM 4121, 4122 kyilmaz@bilkent.edu.tr
Kimball Paul Elliot Öğretim Görevlisi CCI 1034 pkimball@bilkent.edu.tr
Kırımlı Sırrı Hakan Doçent Doktor IR 1468 kirimli@bilkent.edu.tr
Kırlangıç Aşkın Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 askin.kirlangic@bilkent.edu.tr
Kırtay Ece Zeynep İdari Asistan BÜKPD 2221 zeynep.doganay@bilkent.edu.tr
Kırtıl Gamze Öğretim Görevlisi MUS 2273 gamzek@bilkent.edu.tr
Kısacıkoğlu Burçin Doktor Öğretim Üyesi ECON 1884 bkisacikoglu@bilkent.edu.tr
Kış Gizem Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 gizem.karabulut@bilkent.edu.tr
Kıvrak Fahri Güvenlik Görevlisi SSGM 2488, 2330 kivrak@bilkent.edu.tr
Kıyanç Kezban Yurt Görevlisi YM 4019, 4082 kezban.kiyanc@bilkent.edu.tr
Kıymaz Tufan Vis. Doktor Öğretim Üyesi PHIL 1049 tufan.kiymaz@bilkent.edu.tr
Kızılduman Yazıcı Ceylan Öğretim Görevlisi FAE 1434 ceylank@bilkent.edu.tr
Kızmaz Muhammet Yasir Visiting Yardımcı Doçent MATH 2130 yasirkizmaz@bilkent.edu.tr
Kip Ali Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 ali.kip@bilkent.edu.tr
Kipdemir Esra Memur MİDB 8064 kipdemir@bilkent.edu.tr
Kireçci Zeynep 3. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5087 kirecci@bilkent.edu.tr
Knopp Lukas Öğretim Görevlisi FRL 2200 lukas.knopp@bilkent.edu.tr
Koca Aslı İdari Asistan IE 1210, 1262 aslikoca@bilkent.edu.tr
Koca Rıza Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 riza.koca@bilkent.edu.tr
Kocabaş Coşkun Doçent Doktor PHYS 8078 ckocabas@fen.bilkent.edu.tr
Kocaman Ayşe Selin Doktor Öğretim Üyesi IE 3386 selin.kocaman@bilkent.edu.tr
Kocamehmetoğlu Çağlar Hizmetli LİM 1551, 1400 caglar0334@gmail.com
Kocatepe Mefharet Dekan EF 1255, 2746 kocatepe@fen.bilkent.edu.tr
Kocatepe Zeynep Özge İdari Asistan PREP 1712 zeynep.kocatepe@bilkent.edu.tr
Koç Aykut Research Assistant Professor UMRAM 8773, 1477 aykut.koc@bilkent.edu.tr
Koç Yasemin Memur SSGM 2425 2664492 yaseminkoc@bilkent.edu.tr
Koçak Özge Yurt Görevlisi YM 4145 ozgekocak@bilkent.edu.tr
Koçberber Seyit Müdür BCC 1217 seyit@bilkent.edu.tr
Kokuoğlu Murat Hasan Uzman Yardımcısı ALM 3330 muratk@bilkent.edu.tr
Konu Karakayalı Özlen Doçent Doktor MBG 2123, 2397 konu@fen.bilkent.edu.tr
Konuralp Orhan Emre Araştırma Görevlisi HF 3380 orhankonuralp@bilkent.edu.tr
Konyarov Krasimir BSO Üyesi MUS 2284 koniarov@bilkent.edu.tr
Korad Esra Koordinatör ÖEM 2485 ekorad@bilkent.edu.tr
Korad Kağan Profesör MUS 2273 korad@bilkent.edu.tr
Koray Semih Visiting Profesör Doktor ECON 1880 ksemih@bilkent.edu.tr
Korkmaz Abdülkadir Hizmetli LİM 1551, 1400 kdirkdr59@gmail.com
Korkmaz Alper Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 alper.korkmaz@bilkent.edu.tr
Korkmaz Ekin Araştırma Görevlisi HF 1121 ekin.korkmaz@bilkent.edu.tr
Korkmaz Ercan Hizmetli GSTMF 2639 korkmaz@bilkent.edu.tr
Korkmaz Taner Kütüphaneci KM 1771 tanerkorkmaz@bilkent.edu.tr
Korkut Şelale Kütüphaneci KM 2456 selale@bilkent.edu.tr
Kozat Süleyman Serdar Profesör Doktor EE 2336 kozat@ee.bilkent.edu.tr
Köksal Dilek Öğretim Görevlisi MATH 2132 dilek@fen.bilkent.edu.tr
Kömür Oğuz Teknisyen BIM 5038 oak@bilkent.edu.tr
Körpe Cengiz Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 cengiz.korpe@bilkent.edu.tr
Körpeoğlu Çiğdem Gizem Doktor Öğretim Üyesi IE 1702 gizem.korpeoglu@bilkent.edu.tr
Körpeoğlu İbrahim Bölüm Başkanı CS 1218, 2599 korpe@cs.bilkent.edu.tr
Köseler Ahmet Kütüphane Görevlisi KM 1535 koseler@bilkent.edu.tr
Köseoğlu Ahmet Bilgisayar Ağı Altyapı Yöneticisi BCC 8008 ahmetkoseoglu@bilkent.edu.tr
Köstem Seçkin Doktor Öğretim Üyesi IR 2073 kostem@bilkent.edu.tr
Köymen Hayrettin Profesör Doktor EE 1444, 2457, 2458 koymen@ee.bilkent.edu.tr
Kukkola Glenn Terry Öğretim Görevlisi ARCH 1869 glenn.kukkola@bilkent.edu.tr
Kunt-Akbaş Semra Öğretim Görevlisi FAE 2196 kunt@bilkent.edu.tr
Kuo Alice Tzu-Yu Öğretim Görevlisi PREP 5342 alice.kuo@bilkent.edu.tr
Kural Halime Öğretim Görevlisi PREP 5188 hyildiz@bilkent.edu.tr
Kurdoğlu Rasim Serdar Visiting Dr. Öğr. Üyesi MAN 1526 r.s.kurdoglu@bilkent.edu.tr
Kurnaz Ayşe Yurt Görevlisi YM 4122,4121 aysekurnaz@bilkent.edu.tr
Kurnaz Işıl Nur Araştırma Görevlisi HF 2931 isil.kurnaz@bilkent.edu.tr
Kurtay Nihal Öğretim Görevlisi PREP 5198 kurtay@bilkent.edu.tr
Kurtçu Nilay Yurt Görevlisi YM 4145 nilay.kurtcu@bilkent.edu.tr
Kurtoğlu Aksu Özlem Öğretim Görevlisi, Türkçe FRL 2773 ozlemak@bilkent.edu.tr
Kurttekin Mehmet Atıl Öğretim Görevlisi GRA 1745 atilk@bilkent.edu.tr
Kurtul Seher Mutlu Amir LİM 8400 seher@bilkent.edu.tr
Kurtulmaz Yosum Öğretim Görevlisi MATH 1883 yosum@fen.bilkent.edu.tr
Kurtuluş Gül Lecturer ELIT 1642 kurtulus@bilkent.edu.tr
Kurucu Kadir Şoför SM-M 6930, 1666 kurucu@bilkent.edu.tr
Kurugöllü Hülya Öğretim Görevlisi PREP 5342 khulya@bilkent.edu.tr
Kuruoğlu Zeki C. Profesör Doktor CHEM 1788 kuruoglu@bilkent.edu.tr
Kuş Kamuran Sağlık Doktoru SM-M 1666 kamuran@bilkent.edu.tr
Kuştan Eren BSO Üyesi MUS 2284 erenkustan@yahoo.com
Kutay Bahar BSO Üyesi MUS 2284 bkutay@bilkent.edu.tr
Kutay Mehmet Alper Senior Lecturer EE 1557 kutay@ee.bilkent.edu.tr
Kutlu Peflül Birdane Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 peflul.kutlu@bilkent.edu.tr
Kutlugün Hande İdari Asistan İİSBF 1471 hande.kutlugun@bilkent.edu.tr
Küçük Alper Senior Lecturer IAED 2644 akucuk@bilkent.edu.tr
Küçük Tacettin Müdür Yardımcısı YM 7385, 4003 tacettin@bilkent.edu.tr
Küçük Tacettin Hizmetli LİM 1551, 1400 tacettin.kucuk@bilkent.edu.tr
Küçük Yusuf Bahçıvan ÇDKM 3178 yusuf.kucuk@bilkent.edu.tr
Küçükdurmaz Ahsen Müdür PE 1993, 3190 ahsen@bilkent.edu.tr
Kültür Can Öğretim Görevlisi CTE 8205 kultur@bilkent.edu.tr
Küreli Dilici Sabahat Yeşim Sorumlu MSSF 2282 yesim.dilici@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z