Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

L (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Laçin Ebru Fakülte Sekreteri MSSF 2275 ebrulacin@bilkent.edu.tr
Lahey Arlene Patricia Öğretim Görevlisi PREP 5198 arlene.lahey@bilkent.edu.tr
Lane Jennie Farber Doktor Öğretim Üyesi ES 1096 jennie.lane@bilkent.edu.tr
Langbroek Marinus Öğretim Görevlisi FAE 2839 marinus@bilkent.edu.tr
Larlar Fulten Öğretim Görevlisi COMD 2600 fultenlarlar@bilkent.edu.tr
Latimer Paul Doktor Öğretim Üyesi HIST 2076 paul@bilkent.edu.tr
Leblebici Ayşe Öğretmen AO 2570 ayse.leblebici@bilkent.edu.tr
Lee Sang Seok Doktor Öğretim Üyesi ECON 2370 sang.lee@bilkent.edu.tr
Leidholm Nathan Paul Doktor Öğretim Üyesi CCI 3238 nathan@bilkent.edu.tr
Lenthe Victor Andersen Doktor Öğretim Üyesi CCI 1035 victor.lenthe@bilkent.edu.tr
Liman Burcu Öğretim Görevlisi CTIS 5074 ozdogru@bilkent.edu.tr
Loomis Robert Mcnamara Öğretim Görevlisi FAE 2652 robert.loomis@bilkent.edu.tr
Lopes Dos Santos Andre Naghi Doktor Öğretim Üyesi IAED 1846 andre.nouri@bilkent.edu.tr
Louis-Smith Joseph Henry Öğretim Görevlisi PREP 5188 jlouis.smith@bilkent.edu.tr
Lupu Julian BSO Üyesi MUS 2284 julian@bilkent.edu.tr
Lupu Violeta E. BSO Üyesi MUS 2284 violetaoboe@gmail.com
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z