Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

M (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Macfarquhar Brooks S Öğretim Görevlisi PREP 5161 bmacfarguhar@bilkent.edu.tr
Makas Nigar Pelin Biyolog MBG 2416 pelin@fen.bilkent.edu.tr
Makey Ghaith Post-Doc UNAM 8072 g.makey@fen.bilkent.edu.tr
Malçok Tanju Yurt Müdürü YM 4147, 4148, 4120 tmalcok@bilkent.edu.tr
Maloney Erin Öğretim Görevlisi TRIN 2067 maloney@bilkent.edu.tr
Manavgat Çağlar Profesör Doktor HF 1112 cmanavgat@bilkent.edu.tr
Margulis Sergey BSO Üyesi MUS 2284 sergey@bilkent.edu.tr
Mavi Nihal Öğretim Görevlisi FAE 2756 nihal@bilkent.edu.tr
Mccormack Kara Lee Doktor Öğretim Üyesi AMER 1727 kara.mccormack@bilkent.edu.tr
Mecid Aydın Orkestra Müdürü MUS 2284, 2287 mecid@bilkent.edu.tr
Medvedev Aleksey BSO Üyesi MUS 2284 alexei@bilkent.edu.tr
Mehmet İrşad BSO Üyesi MUS 2284 irsad@bilkent.edu.tr
Mehmetov Emirullah Araştırmacı NANOTAM 3981 mamedov@bilkent.edu.tr
Mengü Hande Işıl Profesyonel Gelişim Sorumlusu PREP 2442 hmengu@bilkent.edu.tr
Mengü Hale Müge Öğretim Görevlisi COMD 2031 muge.mengu@bilkent.edu.tr
Mergenci Nazlı Koordinatör ÖİM 2696 nazlimergenci@bilkent.edu.tr
Mert Akkaya Özlem Öğretim Görevlisi PREP 5198 ozmert@bilkent.edu.tr
Meşe Gökhan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 gokhan.mese@bilkent.edu.tr
Metin Işın Doçent Doktor MUS 2273 misin@bilkent.edu.tr
Metin Safiye Yurt İdari Amiri YM 5283, 5138 safiye@bilkent.edu.tr
Metin Balcı Çağıl Tuğba İdari Asistan MHB 1549, 1106 2664596 cagil@bilkent.edu.tr
Michou Aikaterini Doktor Öğretim Üyesi ES 2910 aliki.michou@bilkent.edu.tr
Miller Owen Robert Doktor Öğretim Üyesi HIST 2701 owen.miller@bilkent.edu.tr
Mir Mandana Kütüphaneci KM 2438 mandana.mir@bilkent.edu.tr
Mollahasanoğlu Fatma Gül İdari Asistan PHYS 1207 gul.akca@fen.bilkent.edu.tr
Morgül Ömer Profesör Doktor EE 1529 morgul@ee.bilkent.edu.tr
Morin Jacques Öğretim Görevlisi HART 1806 morin@bilkent.edu.tr
Moros Donna Cristina Öğretim Görevlisi FAE 2468 donna.moros@bilkent.edu.tr
Mosier Jason Lee William Öğretim Görevlisi PREP 5197 jason.mosier@bilkent.edu.tr
Mouratidis Athanasios Vis. Doktor Öğretim Üyesi PSYC 2760 amouratidis@bilkent.edu.tr
Mumcu Nurdane Öğretim Görevlisi, Türkçe FRL 1935 nurdane@bilkent.edu.tr
Murakami Noriyoshi BSO Üyesi MUS 2284 yoshi@bilkent.edu.tr
Mutluer Mukaddes Öğretim Görevlisi, Almanca FRL 2200 mukaddes@bilkent.edu.tr
Müderrisoğlu Emre Uzman İLET 3061 emremuderris@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z