Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

N (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Nadar Emre Doktor Öğretim Üyesi IE 3406 emre.nadar@bilkent.edu.tr
Nakeeb Mustafa Koordinatör CCI 3132 mnakeeb@bilkent.edu.tr
Nalbant Fatih Memur DUHM 1228 nalbant@bilkent.edu.tr
Nalbant Merve Kütüphaneci KM 1533 merve.nalbant@bilkent.edu.tr
Nalbantoğlu Oktan Doktor Öğretim Üyesi LAUD 1886 oktan@bilkent.edu.tr
Nazlı Emine Müdür Yardımcısı İK 1915 enazli@bilkent.edu.tr
Nelson Özer Marci Dawn Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5173 marci@bilkent.edu.tr
Neyaptı Bilin Doçent Doktor ECON 2030 neyapti@bilkent.edu.tr
Nezir Erkut Emre Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 erkut.nezir@bilkent.edu.tr
Nicoll Terra Leigh Öğretim Görevlisi PREP 5188 terra.nicoll@bilkent.edu.tr
Nikotina İrina BSO Üyesi MUS 2284 irinanikotina@gmail.com
Niksarlı İpek Biyolog SM-M 1666 niksarli@bilkent.edu.tr
Nowotna Maria Öğretim Görevlisi MUS 1372 nowotna@bilkent.edu.tr
Noyan Burak BSO Üyesi MUS 2284 bnoyan@bilkent.edu.tr
Numanoğlu Boybeyi Münire Memur SSGM 1700, 1701 munire.boybeyi@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z