Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

O (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
O'Dwyer John Doktor Öğretim Üyesi ES 8379, 5160 johnbod@bilkent.edu.tr
O'Grady Stefan Ölçme Değerlendirme Koordinatörü PREP 5214 grady@bilkent.edu.tr
Oğuz Fikri Mühendis NANOTAM 3967 fikri.oguz@bilkent.edu.tr
Oğuz Gülnur Öğretim Birimi Başkanı, FAE (UYDYO/İİSBF) FAE 1109 goguz@bilkent.edu.tr
Oğuz Kazanasmaz Tülin Yönetici Sekreter İMİRY 1204, 1205, 1984 otulin@bilkent.edu.tr
Okan Naile Kütüphaneci KM 1677 naile.okan@bilkent.edu.tr
Okeev İskender BSO Üyesi MUS 2284 okeev@bilkent.edu.tr
Oktel Mehmet Özgür Profesör Doktor PHYS 2512 oktel@fen.bilkent.edu.tr
Okur Halil İbrahim Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2401 halil.okur@bilkent.edu.tr
Okyayuz Ayşe Şirin Doktor Öğretim Üyesi TRIN 1849 yener@bilkent.edu.tr
Olguner Deniz Aslıhan Uzman Yardımcısı İMİRY 4443 deniz.olguner@bilkent.edu.tr
Olguntürk Nilgün Doçent Doktor IAED 2429 onilgun@bilkent.edu.tr
Olsen Stein Haugom Dekan Vekili İBEF 1457 stein.olsen@bilkent.edu.tr
Onan Özkan Paramedik SM-M 5097,5057 onan@bilkent.edu.tr
Onar Erdal Visiting Profesör Doktor HF 2867 eonar@bilkent.edu.tr
Onay Elif BSO Üyesi MUS 2284 elifonay04@gmail.com
Onea Tudor Andrei Doktor Öğretim Üyesi IR 2125 tudor.onea@bilkent.edu.tr
Onural Levent Profesör Doktor EE 1263 onural@bilkent.edu.tr
Oral Hasan Yurt Görevlisi YM 4168, 4176 oralh@bilkent.edu.tr
Oral Onur Yurt Görevlisi YM 4168, 4160 onur.oral@bilkent.edu.tr
Ordu Mustafa Araştırmacı UNAM 8028 ordu@unam.bilkent.edu.tr
Orğan İlkay Öğretim Görevlisi PREP 5161 oilkay@bilkent.edu.tr
Orhan Erkan Memur LİM 1551, 1400 erkan.orhan@bilkent.edu.tr
Ortaç Bülend Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3526 ortac@unam.bilkent.edu.tr
Otman Ayşe Saadet Danışman MHB 1549 otman@bilkent.edu.tr
Ovayurt Özlem Öğretim Görevlisi PREP 5197 boztepe@bilkent.edu.tr
Overfield Shaw Yan Trefor Öğretim Görevlisi FAE 2469 yan.overfield@bilkent.edu.tr
Ozment Michael Kurt Vis. Doktor Öğretim Üyesi CCI 3241 kozment@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z