Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

P (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Pakel Cavit Doktor Öğretim Üyesi ECON 1406 cavit.pakel@bilkent.edu.tr
Pakel Fitnat Banu Doktor Öğretim Üyesi ECON 2228 banup@bilkent.edu.tr
Pamir Aydan Öğretim Görevlisi MATH 2899 aydan@fen.bilkent.edu.tr
Pamir Müge İdari Asistan IAED 1742, 1465 muge.pamir@bilkent.edu.tr
Parlakay Alper Sistem İşletmeni BCC 1341 alper@bilkent.edu.tr
Parlakay Taner Laboratuar Şefi BCC 1991 taner@bilkent.edu.tr
Parlakay Volkan Hizmetli LİM 1551, 1400 volkan.parlakay@bilkent.edu.tr
Parlar Meryem Acil Tıp Teknisyeni SM-M 1666 meryem.akkoc@bilkent.edu.tr
Pehlivan Ayşe Özgür Doktor Öğretim Üyesi ECON 2071 aysepehlivan@bilkent.edu.tr
Pehlivan Sinan Güvenlik Görevlisi SSGM 3131 sinan.pehlivan@bilkent.edu.tr
Pekdemir Özkan Arif Kullanıcı Destek Hizmetleri Şefi BCC 1994 ozkan@bilkent.edu.tr
Pekedis Nuran Öğretim Görevlisi PREP 1711 nuran.pekedis@bilkent.edu.tr
Peker Hilal Vis. Doktor Öğretim Üyesi TEFL 2922 hilal.peker@bilkent.edu.tr
Penbegül Akyüz Çiler Öğretim Görevlisi PREP 5198 ciler@bilkent.edu.tr
Perçin Mevtune Hizmetli AO 2570 mevtune.percin@bilkent.edu.tr
Peschke Lutz Doktor Öğretim Üyesi COMD 1051 lutz.peschke@bilkent.edu.tr
Pınar Hamdi Doktor Öğretim Üyesi HF 3087 hpinar@bilkent.edu.tr
Pınar Mustafa Ç. Dekan Yardımcısı MF 1514, 2603 2664133 mustafap@bilkent.edu.tr
Piri Fikret Teknik Eleman UNAM 3551 piri@unam.bilkent.edu.tr
Pişirici Rıza Engür Bilgisayar Ağı Uzmanı BCC 8019, 1342 engur@bilkent.edu.tr
Ploeg Andrew Jonathan Doktor Öğretim Üyesi CCI 1036 aploeg@bilkent.edu.tr
Polat Cemre Araştırma Görevlisi HF 3380 cemre.polat@bilkent.edu.tr
Polat Lokman Şoför DUHM 1224 lokman.polat@bilkent.edu.tr
Polat Selçuk Uygulama Programcısı BCC 2541 polat@bilkent.edu.tr
Polatoğlu Gülşah Memur SSGM 1439 pgulsah@bilkent.edu.tr
Postnova Elena BSO Üyesi MUS 2284 elenapostnova@yahoo.com
Poyraz Ümit Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 umitpoyraz@bilkent.edu.tr
Pultar Mustafa Profesör (Adjunct) IAED 1835 pultar@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z