Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

R (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Radushev Evgeni Vis. Doktor Öğretim Üyesi HIST 2387 radushev@bilkent.edu.tr
Rahmatulla Artur BSO Üyesi MUS 2284 artour@bilkent.edu.tr
Rahmedova Nazik Öğretim Görevlisi MUS 2284 rustamjazz88@gmail.com
Ramanlı Gizem İdari Asistan MATH 1586 gizem@fen.bilkent.edu.tr
Ramazanoğlu Aydın Fotoğraf Laboratuvarı Teknisyeni GSTMF 1356 aydinr@bilkent.edu.tr
Randriambololona Serge Öğretim Görevlisi MATH 1938 serger@bilkent.edu.tr
Rasul Serdar BSO Üyesi MUS 2284 rasulov@bilkent.edu.tr
Rasul Zerin Öğretim Görevlisi MUS 2273 zarema@bilkent.edu.tr
Raşa Altaş Fidan Bahar Öğretim Görevlisi PREP 5197 fidan.rasa@bilkent.edu.tr
Resta Giuseppe Vis. Doktor Öğretim Üyesi IAED 2578 giuseppe.resta@bilkent.edu.tr
Richter Elizabeth Grace Öğretim Görevlisi PREP 5161 elizabethrichter@bilkent.edu.tr
Rihsi Elena BSO Üyesi MUS 2284 elenarihsi.61@gmail.com
Rihsi Uluğbek BSO Üyesi MUS 2284 ulugbek.62@mail.ru
Rodoplu Kamer Dekan ÖD 2372, 5035 rodoplu@bilkent.edu.tr
Russell Dağ Lori Öğretim Görevlisi CS 2710 russell@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z