Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

S (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Sabuncuoğlu İhsan Profesör Doktor IE 3288, 3114 sabun@bilkent.edu.tr
Saçak Özlem Öğretim Görevlisi, İtalyanca FRL 1852 oozlem@bilkent.edu.tr
Saçıntı Ulaş Teknisyen MBG 2404 ulas.sacinti@bilkent.edu.tr
Saffetoğlu Orhan İdari Eleman BESM 3186, 3189 orhans@bilkent.edu.tr
Sağ Nazmiye Aslı 1. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5151 aslioz@bilkent.edu.tr
Sağlam Ercan Doktor Öğretim Üyesi FA 2640 esaglam@bilkent.edu.tr
Sağlam Hüseyin Çağrı Doçent Doktor ECON 1598 csaglam@bilkent.edu.tr
Sağlam Mert Can Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 mertcan@bilkent.edu.tr
Sağlam Niyazi Güvenlik Görevlisi SSGM 3131 niyazi@bilkent.edu.tr
Sahillioğlu Eser Web Uygulama Programcısı BCC 1217 eser@bilkent.edu.tr
Sahin Hollie Jade Öğretim Görevlisi PREP 5197 hollie.lane@bilkent.edu.tr
Sak Segah Öğretim Görevlisi ARCH 1872 segah@bilkent.edu.tr
Sakcı Hüseyin Amir DUHM 1532, 1773 sakci@bilkent.edu.tr
Sakman Ezgi Öğretim Görevlisi PSYC 2193 ezgi.sakman@bilkent.edu.tr
Saldırıcı Hasan Hizmetli MEM 8024 hasans@bilkent.edu.tr
Salman Engin Selin Öğretim Görevlisi PSYC 2074 selinsalman@bilkent.edu.tr
Salzner Ulrike Profesör Doktor CHEM 2122 salzner@fen.bilkent.edu.tr
Sancak Cihan Teknisyen YİTDB 8251 cihans@blisankara.org
Sancak Halil Ofis Şefi YM 4017, 4003 hsancak@bilkent.edu.tr
Sancak Halis Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 hlssnck@bilkent.edu.tr
Sancak Halit Elektrik Teknisyen Şefi YİTDB 2244 sancak@bilkent.edu.tr
Sandal Serhat Memur SSGM 2224 s.sandal@bilkent.edu.tr
Sands Margaret K. Profesör (Adjunct) ES 2950 msands@bilkent.edu.tr
Sarıca Soner Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 soner.sarica@bilkent.edu.tr
Sarıgil Zeki Doçent Doktor POLS 1495 sarigil@bilkent.edu.tr
Sarıtaş Çukur Emine Ülkü Yardımcı Direktör UMRAM 3011 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Sarpkaya İbrahim Assistant Professor of Practice UNAM 3521 sarpkaya@unam.bilkent.edu.tr
Satılmış Mert Mühendis NANOTAM 3930 mert.satilmis@bilkent.edu.tr
Savaş Özlem Doktor Öğretim Üyesi COMD 3452 ozlems@bilkent.edu.tr
Savaş Can Aymin Yeşne Uzman PROVOST 2689 2664338 aymin@bilkent.edu.tr
Say Okyay Öğretim Görevlisi CTIS 5233 okyaysay@bilkent.edu.tr
Sayan Ayşen 9. Öğretim Birimi Başkanı PREP 2185 aysen@bilkent.edu.tr
Sayğı Mesut Video Konferans Sorumlusu BCC 2368, 2111 mesut.saygi@bilkent.edu.tr
Schroeder Jennifer Lyn Öğretim Görevlisi FAE 2654 jennifer.lyn@bilkent.edu.tr
Seçkin Onat Hande PR Koordinatörü İLET 1487 seckin@bilkent.edu.tr
Seğmenoğlu Gamze Mühendis NANOTAM 3050 gamzes@bilkent.edu.tr
Selamet Başak Diyetisyen KİM 1656,2058,2358 basak.kyurek@bilkent.edu.tr
Selçuk Sami Profesör (Adjunct) HF 3418 sselcuk@bilkent.edu.tr
Serdar Tuğçe Sena Memur SSGM 1700, 1701 tugce.serdar@bilkent.edu.tr
Serim Nimet Ceren Öğretim Görevlisi CTIS 5406 cserim@bilkent.edu.tr
Sertöz Ali Sinan Profesör Doktor MATH 1490 sertoz@bilkent.edu.tr
Seven Özgür Şoför SM-M 5145, 5057 ozgurseven@bilkent.edu.tr
Seven Seçil Uzman İK 8992 secil.seven@bilkent.edu.tr
Sever Nihal Kütüphane Görevlisi KM 1417 sever@bilkent.edu.tr
Sevgi Cüneyt Lecturer CTIS 5069 csevgi@bilkent.edu.tr
Sevimli Metin Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 5528, 5527 sevimli@bilkent.edu.tr
Seviner Zeynep Müdür Vekili TEM 3283 seviner@bilkent.edu.tr
Seyrik Evren Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2595 evren.seyrik@bilkent.edu.tr
Sezer Leyla Uzman CTIS 5407 loksuz@bilkent.edu.tr
Sezer Murat Güvenlik Görevlisi SSGM 2855 murat.sezer@bilkent.edu.tr
Sezer Müfit Profesör Doktor MATH 1085 sezer@fen.bilkent.edu.tr
Sezer Krumova Albena BSO Üyesi MUS 2284 petrova@bilkent.edu.tr
Sezgin Ekrem Hizmetli LİM 1551,1400 ekrem.sezgin@bilkent.edu.tr
Sheridan Michael Vis. Doktor Öğretim Üyesi CCI 3103 mdsheridan@bilkent.edu.tr
Siami Neda Öğretim Görevlisi TRIN 1987 neda.siami@bilkent.edu.tr
Simolin Svetlana BSO Üyesi MUS 2284 svetlana@bilkent.edu.tr
Sinanoğlu Umut Uzman UNAM 8974 umut.sinanoglu@unam.bilkent.edu.tr
Sirmen Ayşe Lale Visiting Profesör Doktor HF 2871 sirmen@bilkent.edu.tr
Siyahhan Mustafa Öğretim Görevlisi THM 5020 siyahhan@tourism.bilkent.edu.tr
Solmaz Cihan Mühendis NANOTAM 3993 cihan.solmaz@bilkent.edu.tr
Somuncu Mehmet Kütüphane Görevlisi KM 1686 somuncu@bilkent.edu.tr
Sonkan Türkkan Tijen Lecturer IAED 1792 sonkan@bilkent.edu.tr
Soydan Arzu Yönetici Asistanı HF 3304 soydan@bilkent.edu.tr
Soydemir Bülent Güvenlik Görevlisi SSGM 2646 soydemir@bilkent.edu.tr
Soylu Ersin Öğretim Görevlisi FAE 1434 esoylu@bilkent.edu.tr
Soyluoğlu Selcan Başak Sağlık Doktoru SM-M 1666 basaks@bilkent.edu.tr
Soytetir Şentürk Şengül Koordinatör FRL 1803, 1865 sengul@bilkent.edu.tr
Sönmez Demet Yardımcı Öğretmen AO 2570 demet.sonmez@bilkent.edu.tr
Sönmez Mine Güvenlik Görevlisi SSGM 2285 msonmez@bilkent.edu.tr
Söylemez Burcu Uzman Yardımcısı ÖEM 2483 brckilic@bilkent.edu.tr
Söyler Murad Kütüphane Görevlisi KM 1301 msoyler@bilkent.edu.tr
Sözen Ali Murat Mühendis UNAM 8072 ali.sozen@bilkent.edu.tr
Sözen İpek Öğretim Görevlisi CS 5067 isozen@cs.bilkent.edu.tr
Stephan Peter Paul Öğretim Görevlisi FAE 2839 peter@bilkent.edu.tr
Steven Hassell Sarah Melissa Öğretim Görevlisi FAE 2757 sarah.hassell@bilkent.edu.tr
Stockwell Cory Douglas Doktor Öğretim Üyesi CCI 3239 corys@bilkent.edu.tr
Stoltz Matthew Thomas Doktor Öğretim Üyesi CCI 3106 matthew.stoltz@bilkent.edu.tr
Sucan Müyesser Hemşire SM-M 5100, 5057 muyesser@bilkent.edu.tr
Sultanoğlu Banu Öğretim Görevlisi MAN 3290 sbanu@bilkent.edu.tr
Sunar Eser Fakülte Sekreteri İİSBF 1509 2664137 sunar@bilkent.edu.tr
Suyolcu Canan Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5172 cananka@bilkent.edu.tr
Sü Gül Zühre Vis. Doktor Öğretim Üyesi ARCH 1817 zuhre@bilkent.edu.tr
Süleymanağaoğlu İkbal Memur MİDB 8066 ikbals@bilkent.edu.tr
Sütcü Halime Feyza Öğretim Görevlisi PREP 5342 feyza.sutcu@bilkent.edu.tr
Süzen Gökalp Şef SSGM 1439, 3205 gokalp.suzen@bilkent.edu.tr
Süzer Şefik Bölüm Başkanı CHEM 1476, 1027 suzer@fen.bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z