Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

T (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Tabur Alaattin Daire Başkanı MİDB 8060, 8056, 8057 atabur@bilkentholding.com.tr
Tamtabak Belemir Memur SSGM 1567 belemir.tamtabak@bilkent.edu.tr
Tan Turgut Profesör Doktor HF 1379 ttan@bilkent.edu.tr
Tanatar Bilal Profesör Doktor PHYS 1591 tanatar@fen.bilkent.edu.tr
Tandoğan Zerrin Öğretim Görevlisi POLS 1767 zerrin@bilkent.edu.tr
Tandoğan Onat Ezgi BSO Üyesi MUS 2284 ezgitandogan@gmail.com
Tanrıbuyurdu Erol Müdür Yardımcısı (Lise) MHAZ 1373 eroltanribuyurdu@gmail.com
Tanrıkulu Gülnara Öğretim Görevlisi, Rusça FRL 3379 gulnara@bilkent.edu.tr
Tanrıöver Müge Durusu Doktor Öğretim Üyesi LAUD 2739 muge.durusu@bilkent.edu.tr
Tanrısever Fehmi Doçent Doktor MAN 1860 tanrisever@bilkent.edu.tr
Tansel Elif Memur MİDB 8059 etansel@bilkent.edu.tr
Tanyeri Ayşe Başak Doktor Öğretim Üyesi MAN 1871 basak@bilkent.edu.tr
Tarhan Erkin Koordinatör UDO 1065 terkin@bilkent.edu.tr
Taşdelen Akif Sinan Mühendis BASTA 2457 sinan@ee.bilkent.edu.tr
Taşkesen Füsun Öğretim Görevlisi PREP 5198 fusunak@bilkent.edu.tr
Taşkesen Özgür Öğretim Görevlisi PREP 5342 taskesen@bilkent.edu.tr
Taşkın Fatma Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı MHB 1314, 3900 taskin@bilkent.edu.tr
Taşkıran Burcu Öğretim Görevlisi TURK 1726 burcuka@bilkent.edu.tr
Tat Fatih Mühendis NANOTAM 3970 fatih.tat@bilkent.edu.tr
Tatar Erdinç Doktor Öğretim Üyesi EE 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Tatar Osman Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 osmantatar@bilkent.edu.tr
Taykara Banu Uzman Yardımcısı KAM 2624 banut@bilkent.edu.tr
Tekay Atilla Güvenlik Görevlisi SSGM 1439 atilla.tekay@bilkent.edu.tr
Teke Şirin Yurt Görevlisi YM 4015, 4003 sirint@bilkent.edu.tr
Tekin Cem Doktor Öğretim Üyesi EE 2584 cemtekin@ee.bilkent.edu.tr
Tekin Pelin Öğretim Görevlisi PREP 5188 pyucel@bilkent.edu.tr
Tekman Okan Lecturer MATH 1256 otekman@fen.bilkent.edu.tr
Tekyıldız Pembe Yurt İdari Sorumlusu YM 5271, 5317 pembe@bilkent.edu.tr
Telci Cüneyt Yurt Sorumlusu YM 5137, 5136 telci@bilkent.edu.tr
Temizer İlker Doçent Doktor ME 3064 2664004 temizer@bilkent.edu.tr
Ternisien Ümmü Gaye Öğretim Görevlisi FAE 2043 ummugaye@bilkent.edu.tr
Terzi Osman Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 osman.terzi@bilkent.edu.tr
Terzioğlu Özlem Öğretim Görevlisi PREP 5155 ozlemce@bilkent.edu.tr
Tezgör Dominique Selin Dekan Yardımcısı İBEF 1885 tezgor@bilkent.edu.tr
Thomas Carole Ann Ölçme ve Değerlendirme Başkanı PREP 5168 carole@bilkent.edu.tr
Thomas Katelyn Nicole Öğretim Görevlisi PREP 5342 katelyn.thomas@bilkent.edu.tr
Thornton Ann-Marie Öğretim Görevlisi HIST 2327 thornton@bilkent.edu.tr
Thornton David Doktor Öğretim Üyesi HIST 1796 tdavid@bilkent.edu.tr
Tın Serpil Öğretim Görevlisi CTIS 5237 2665907 stin@bilkent.edu.tr
Tiryaki Ali Memur MİDB 8083 ali.tiryaki@bilkent.edu.tr
Tiryakioğlu Bilgin Visiting Profesör Doktor HF 2869 bilgint@bilkent.edu.tr
Tokcan Burak Uzman İLET 1630 tokcan@bilkent.edu.tr
Tokdemir Efe Doktor Öğretim Üyesi IR 1601 efe.tokdemir@bilkent.edu.tr
Tokdemir Viktoriya BSO Üyesi MUS 2284 the007girl@yandex.ru
Tokel Onur Doktor Öğretim Üyesi PHYS 8078 otokel@bilkent.edu.tr
Tokulluoğlu Şerife Koordinatör ÖİM 3211 serife@bilkent.edu.tr
Tomruk Gümüşlüoğlu Lale Doktor Öğretim Üyesi MAN 2319 tomruk@bilkent.edu.tr
Tonkal Uğurlu Çiğdem Memur MEM 1876 tonkal@bilkent.edu.tr
Topal Serkan Güvenlik Görevlisi SSGM 1566 topal@bilkent.edu.tr
Topaloğlu Hayati Bahçıvan ÇDKM 3169 hayati.topaloglu@bilkent.edu.tr
Topcu Emrah Hizmetli LİM 5092, 5395 emrah.topcu@bilkent.edu.tr
Topcu Satılmış Müdür İSYAM 2457 topcu@ee.bilkent.edu.tr
Topçu Hakan Güvenlik Görevlisi SSGM 1900
Topsaç Adem Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 topsac@bilkent.edu.tr
Toroslu Haluk Doktor Öğretim Üyesi HF 3152 htoroslu@bilkent.edu.tr
Toroslu Nevzat Visiting Profesör HF 1572 ntoroslu@bilkent.edu.tr
Torun Ayşegül İdari ve Eğitim Programlar Koordinatörü UNAM 3580 torun@unam.bilkent.edu.tr
Torun Gözde Kütüphaneci KM 1417 gozde.torun@bilkent.edu.tr
Torun Özcan Güvenlik Görevlisi SSGM 1012 ozcan.torun@bilkent.edu.tr
Torun Uslu Ezgi Uzman Yardımcısı ALM 3329 ezgi.torun@bilkent.edu.tr
Tosuner Zekiye Aslı İdari Asistan MF 1269 2664248 t.asli@bilkent.edu.tr
Toulopoulou Timothea Profesör Doktor PSYC 6944 ttoulopoulou@bilkent.edu.tr
Töngemen Göksenin Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 tongemen@bilkent.edu.tr
Treske Andreas Bölüm Başkanı COMD 1749 treske@bilkent.edu.tr
Tsarouhas Dimitri Doçent Doktor IR 2677 dimitris@bilkent.edu.tr
Tsitsuashvili Zurab BSO Üyesi MUS 2284 zurabzts@yahoo.com
Tufan Ezgi Güvenlik Görevlisi SSGM 5080 ezgi.tufan@bilkent.edu.tr
Tufan Ufuk Teknisyen EE 1306 tufan@ee.bilkent.edu.tr
Tuğcu Ayşe Koordinatör KAM 2694 ayset@bilkent.edu.tr
Tuğut Gamze Güvenlik Görevlisi SSGM 8998 gamze.tugut@bilkent.edu.tr
Tunalı Erhan Öğretim Görevlisi GRA 1746 erhan.tunali@bilkent.edu.tr
Tunca Muzaffer Öğretim Görevlisi FAE 2654 mtunca@bilkent.edu.tr
Tuncel Dönüş Yardımcı Direktör UNAM 2420, 3577 dtuncel@fen.bilkent.edu.tr
Tunçdöken Erol Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 eroltunc@bilkent.edu.tr
Tunçer Beytiye Müdür Yardımcısı (İlkokul) MHAZ 1405 beytiye@bilkent.edu.tr
Tuninetti Alba Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1340 alba.tuninetti@bilkent.edu.tr
Turgut Ercan Memur BESM 5350, 5312 tercan@bilkent.edu.tr
Turgut Özlem Sydney Öğretim Görevlisi PREP 5161 sydney@bilkent.edu.tr
Turgut Çakırlar Nurhan Öğretim Görevlisi, Almanca FRL 2200 tnurhan@bilkent.edu.tr
Turhan İlknur İdari Asistan KAM 1117 ilknur.turhan@bilkent.edu.tr
Turner Buffy Ann Öğretim Görevlisi CCI 3469 buffy@bilkent.edu.tr
Turner Ian Öğretim Görevlisi FAE 2654 ian.turner@bilkent.edu.tr
Turner Robin Harry Öğretim Görevlisi FAE 3195 robin@bilkent.edu.tr
Tünal İbrahim Sorumlu SSGM 1700, 1701 ibrahim.tunal@bilkent.edu.tr
Tünay Esra Öğretim Görevlisi PREP 5155 etunay@bilkent.edu.tr
Türegün Mete Hizmetli BESM 3437 metetu@bilkent.edu.tr
Türk Bedia Ece İdari Asistan ÖEM 1337 eceturk@bilkent.edu.tr
Türkkan Mehvar Öğretim Görevlisi PREP 5342 mehvar@bilkent.edu.tr
Türkkan-Erdemir Elif Senior Lecturer IAED 1736 eelif@bilkent.edu.tr
Türkmen Onur Dekan Yardımcısı MSSF 2310 oturkmen@bilkent.edu.tr
Türkmen Yunus Emre Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2451 yeturkmen@bilkent.edu.tr
Türkmenoğlu Melike Ayşe Öğretim Görevlisi PREP 5188 melike.gurgen@bilkent.edu.tr
Türköz Ersun Müdür İK 3927 2664131 ersun.turkoz@bilkent.edu.tr
Tüylüoğlu Elvan Mühendis ÇDKM 3173 elvan.tuyluoglu@bilkent.edu.tr
Tüzün Eray Assistant Professor of Practice CS 3426 eraytuzun@cs.bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z