Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

Ş (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Şahin Aynur Memur SSGM 1700, 1701 aynur.erdogan@bilkent.edu.tr
Şahin Eren Hizmetli DUHM 1773 eren.sahin@bilkent.edu.tr
Şahin Ergün Bina Sorumlusu MSSF 2277 ergun.sahin@bilkent.edu.tr
Şahin Metin Güvenlik Görevlisi SSGM 2330,2488 smetin@bilkent.edu.tr
Şahin Nafiye Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4110, 4010 nafiye@bilkent.edu.tr
Şahin Nil Lecturer IE 3442 nilsahin@bilkent.edu.tr
Şahin Özgür Doktor Öğretim Üyesi MBG 2402 osahin@fen.bilkent.edu.tr
Şahin Ümit Şef SSGM 1578, 1576 usahin@bilkent.edu.tr
Şahin Özçelik Neşe Öğretim Görevlisi CTIS 5331 nozcelik@bilkent.edu.tr
Şahin Yıldız Ayşe Öğretmen AO 1848, 4229 2665124 ayyildiz@bilkent.edu.tr
Şahiner Güler Solmaz Memur ÖİM 3212 sahiner@bilkent.edu.tr
Şahin-Güneri Güler İdari Asistan PREP 5079 guneri@bilkent.edu.tr
Şakar Özgür Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 ozgur.sakar@bilkent.edu.tr
Şanal Merve Öğretim Görevlisi PREP 5161 msanal@bilkent.edu.tr
Şanlı Seçil Öğretim Görevlisi PREP 1713 kocal@bilkent.edu.tr
Şardan Tuğba İdari Asistan HART 1934 2664409 sardan@bilkent.edu.tr
Şeker Urartu Özgür Şafak Doktor Öğretim Üyesi UNAM 2903573 3573 urartu@bilkent.edu.tr
Şen Alper Doçent Doktor IE 1539 alpersen@bilkent.edu.tr
Şen Bedia Senem İdari Asistan HF 3300, 3301 senem.sen@bilkent.edu.tr
Şen Elif Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 1912 elif@bilkent.edu.tr
Şen Melek Memur SSGM 1854 melek.sen@bilkent.edu.tr
Şenel Şule 5. Öğretim Birimi Başkanı PREP 1635 aslans@bilkent.edu.tr
Şenel Elaldı Necmiye Koordinatör BCC 1217 2664473 necmiye@bilkent.edu.tr
Şener Hülya Hizmetli LİM 1551,1400 hulyaozge_6891@hotmail.com
Şengül Duygu Sorumlu ÖİM 3214 duygu.sengul@bilkent.edu.tr
Şengül Birkan Seda Laboratuvar Sorumlusu MBG 2416 seda.sengul@bilkent.edu.tr
Şenkon Attila Mimar YİTDB 1540 senkon@bilkent.edu.tr
Şenol Esin Öğretim Görevlisi THM 5019 senol@tourism.bilkent.edu.tr
Şenol Serdar Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 serdar.senol@bilkent.edu.tr
Şenova Tunalı Funda Lecturer COMD 1050 sfunda@bilkent.edu.tr
Şensoy Ahmet Doktor Öğretim Üyesi MAN 2048 ahmet.sensoy@bilkent.edu.tr
Şensoy Behcet Müdür MEM 1230, 1914,1876 behcet@bilkent.edu.tr
Şensoy Metin Güvenlik Görevlisi SSGM 8389 msensoy@bilkent.edu.tr
Şentürk İlknur İdari Asistan ÖEM 1319 ilknur.senturk@bilkent.edu.tr
Şentürk Murat Hizmetli KM 1415 senturk@bilkent.edu.tr
Şentürk Orhun Mühendis NANOTAM 8743 orhun.senturk@bilkent.edu.tr
Şenyapılı Özcan Burcu Doçent Doktor ARCH 1737 burcu@bilkent.edu.tr
Şenyurt Duygu Öğretmen MHAZ 2295 duygusenyurt12@gmail.com
Şeşenoğlu Kadir Koray Havuz Sorumlusu BESM 1993,3339 kkoray@bilkent.edu.tr
Şıvgın Abdurrahim Teknisyen FA 1838, 1841 asivgin@bilkent.edu.tr
Şimşek Aslıhan Bina Sorumlusu PREP 5184 aslihan.simsek@bilkent.edu.tr
Şimşek Berkan Memur LİM 1917 berkan.simsek@bilkent.edu.tr
Şimşek Seyfettin Bahçıvan ÇDKM 3178 ssimsek@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z