Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

U (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Uçar Erkan Bölüm Başkanı CTIS 5058, 5035 2665907 eucar@bilkent.edu.tr
Uçar Melek Yurt Görevlisi YM 4011, 4019 mucar@bilkent.edu.tr
Uçaryılmaz Talya Şans Araştırma Görevlisi HF 2931 talya@bilkent.edu.tr
Uğur Dilan Yardımcı Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 dilan.ugur@bilkent.edu.tr
Uğur Çınar Meral Doktor Öğretim Üyesi POLS 2066 meral.ugur@bilkent.edu.tr
Uğurlu İsmail Güvenlik Görevlisi SSGM 5216 ismail.ugurlu@bilkent.edu.tr
Uğurlu Sebahattin Amir SSGM 1439, 2424 sebo@bilkent.edu.tr
Uğurlubilek Sibel Öğretim Görevlisi CTE 1110 sibel@ctp.bilkent.edu.tr
Uğuroğlu Görkem İdari Asistan MF 2354 gerinc@bilkent.edu.tr
Ulaş Kaya Orman Mühendisi ÇDKM 3172 kulas@bilkent.edu.tr
Uludağ Anıl İdari Asistan ARCH 3463 anil.uludag@bilkent.edu.tr
Ulus Fatih Hizmetli LİM 1551,1400 fulus@bilkent.edu.tr
Ulus Firdevs Doktor Öğretim Üyesi IE 2859 firdevs@bilkent.edu.tr
Ulusoy Özgür Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 1577 oulusoy@cs.bilkent.edu.tr
Ural Ertez Sibel Öğretim Görevlisi IAED 1516 ural@bilkent.edu.tr
Urso Aysenur Deniz Öğretim Görevlisi PREP 5155 aysenur.urso@bilkent.edu.tr
Us Yaşar Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 yasar.us@bilkent.edu.tr
Usta Metin Şoför DUHM 2636 metinu@bilkent.edu.tr
Usul Musa Hizmetli GSTMF 1830
Utku Yurdakul Ayşegül Öğretim Görevlisi PREP 5244 aysegul.utku@bilkent.edu.tr
Uyanık Tanrıverdi Seda Koordinatör TURK 3287 sedak@bilkent.edu.tr
Uyanıker Nilay Sinem İdari Asistan ÖD 2481,2371,2372 uyaniker@bilkent.edu.tr
Uyar Faruk Mühendis NANOTAM 3947 faruk.uyar@bilkent.edu.tr
Uysal Yeşim Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 yesim.uysal@bilkent.edu.tr
Uzses Naz Memur MTM 1377 naz.uzses@bilkent.edu.tr
Uzun Emre Lecturer IE 3484 emreu@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z