Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

W (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Wallace Richard John Öğretim Görevlisi PREP 1713 richard.wallace@bilkent.edu.tr
Weisbrode Kenneth Doktor Öğretim Üyesi HIST 2862 weisbrode@bilkent.edu.tr
Weiss Megan Kate Öğretim Görevlisi PREP 5244 megan.weiss@bilkent.edu.tr
Wigley Simon Drummond Bölüm Başkanı PHIL 1072, 3348 wigley@bilkent.edu.tr
Williams Jonathan Coleman Doktor Öğretim Üyesi ELIT 2195 jonathanwilliams@bilkent.edu.tr
Wolt Daniel Mark Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2471 daniel.wolt@bilkent.edu.tr
Wringe William Giles Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2667 wringe@bilkent.edu.tr
Wright Timothy Sean Doktor Öğretim Üyesi ELIT 3916 timothy.wright@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z