Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

Y (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Yadigar Ekrem Telefon Sistem Yöneticisi BCC 8000 yadigar@bilkent.edu.tr
Yakar Efe Burak Öğretim Görevlisi FAE 2757 ebyakar@bilkent.edu.tr
Yakıcı Burçak Öğretim Görevlisi TRIN 1485 burcakyakici@bilkent.edu.tr
Yakupoğlu Sekine Derya Araştırma Görevlisi HF 2865 deryayakupoglu@bilkent.edu.tr
Yalabık Cemal Profesör Doktor PHYS 1316 yalabik@fen.bilkent.edu.tr
Yalçın Clare Öğretim Görevlisi PREP 5188 cyalcin@bilkent.edu.tr
Yalçın Elif İdari Asistan ELIT 1930 caliskan@bilkent.edu.tr
Yalçın Ergün Profesör Doktor MATH 2106 yalcine@fen.bilkent.edu.tr
Yalçın Özer Hizmetli LİM 1551, 1400 ozer.yalcin@bilkent.edu.tr
Yalçın Soner Bahçıvan ÇDKM 3178 soner.yalcin@bilkent.edu.tr
Yalçınkaya Özgür Güvenlik Görevlisi SSGM 1234 ozgur.yalcinkaya@bilkent.edu.tr
Yalova Fatih Şoför DUHM 1224 fatih.yalova@bilkent.edu.tr
Yapar Yıldırım Elif Mühendis UNAM 3501 elif@unam.bilkent.edu.tr
Yaprak Ahmet Fatih Mühendis UMRAM 3008 fatih.yaprak@bilkent.edu.tr
Yaralı Özkan Şoför DUHM 2636 yarali@bilkent.edu.tr
Yaren Derya İdari Asistan SM-M 6913, 1666 derya@bilkent.edu.tr
Yaş Teoman Cihan Yurt Görevlisi YM 4160, 4176 teoman@bilkent.edu.tr
Yaşar Baki Telefon Teknisyeni YİTDB 2333 ybaki@bilkent.edu.tr
Yaşar Seyit Ali Teknisyen UNAM 8046 yasars@unam.bilkent.edu.tr
Yavaş Aysu İdari Asistan KİM 1305 aysu_yavas@bilkent.edu.tr
Yavuz Metin Marangoz GSTMF 1837
Yayalar Tahsin Tolga Dekan Yardımcısı MSSF 1387 tolga.yayalar@bilkent.edu.tr
Yazar Eylen Fikriye Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 3236, 3232 eylen@bilkent.edu.tr
Yazıcı Bilge Işıl Öğretim Görevlisi PREP 5188 erem@bilkent.edu.tr
Yeldan Alp Erinç Dekan Vekili İİSBF 1510, 1251, 1659 2664137 yeldane@bilkent.edu.tr
Yelen Soysal Canan Tekniker CHEM 1273 canan.soysal@bilkent.edu.tr
Yeloğlu Yeşim Öğretim Görevlisi PREP 5244 tyesim@bilkent.edu.tr
Yertutanol Aylin Mühendis NANOTAM 3969 karagoz@bilkent.edu.tr
Yesilkaya Lorna Öğretim Görevlisi FAE 2470 lorna.yesilkaya@bilkent.edu.tr
Yeşil Nilüfer Bölüm Başkanı ETS 1434 nyesil@bilkent.edu.tr
Yeşil Nurdan Öğretim Görevlisi PREP 5155 nurdan@bilkent.edu.tr
Yeşilöz Gürkan Araştırmacı UNAM 8985 gurkan@unam.bilkent.edu.tr
Yeşilyaprak Levent Teknisyen CHEM 2112 lyesilyaprak@bilkent.edu.tr
Yeşilyurt Hamza Doçent Doktor MATH 1897 hamza@fen.bilkent.edu.tr
Yetiş Bahar Profesör Doktor IE 3156 bkara@bilkent.edu.tr
Yetkin Pelin Öğretim Görevlisi PREP 5188 incik@bilkent.edu.tr
Yıldırım Ecem Uzman BTF 8996 ecem.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım Emrah Memur KM 1411 eyildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım Fatma Gül Öğretim Görevlisi PREP 5161 fatmag@bilkent.edu.tr
Yıldırım Gökhan Doktor Öğretim Üyesi MATH 1814 gokhan.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım Hamdi Murat Öğretim Görevlisi CTIS 5072 hmurat@bilkent.edu.tr
Yıldırım Melda Uzman ALM 1447 melda.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım Mine Memur MİDB 8051 monder@bilkent.edu.tr
Yıldırım Mustafa Kemal Sistem İşletmeni BCC 1341 mkyildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım Nalan Sağlık Doktoru SM-M 1666 nalany@bilkent.edu.tr
Yıldırım Oktay Hizmetli MEM 8024 oktay.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım Özgür Yardımcı Direktör UNAM 3500 ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr
Yıldırım Sait Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 sait@bilkent.edu.tr
Yıldırım Seyit Proje Yöneticisi NANOTAM 3988 seyit.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım Varol Serap Öğretim Görevlisi PREP 5197 svarol@bilkent.edu.tr
Yıldız Akın İç Alımlar Birim Amiri ALM 1772 ayildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız Çiğdem Hizmetli UYDYO 2823 cigdem.yildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız Kemal Doktor Öğretim Üyesi ECON 1584 kemal.yildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız Mehmet Laboratuvar Operatörü BCC 1341 yildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız Murat Güvenlik Görevlisi SSGM 1439, 3205 mrt@bilkent.edu.tr
Yıldız Özgür Amir SSGM 5284 ozguryil@bilkent.edu.tr
Yıldız Yıldıray Doktor Öğretim Üyesi ME 3065 yyildiz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Ali Güvenlik Görevlisi SSGM 3529 ali.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Aynur Yurt Sorumlusu YM 5138, 5283 aynury@bilkent.edu.tr
Yılmaz Duygu Öğretim Görevlisi PREP 5161 bulal@bilkent.edu.tr
Yılmaz Ejder Profesör Doktor HF 1631 ejderyilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Hatice Zehra Uzman CTIS 5128 yilmazh@bilkent.edu.tr
Yılmaz Kazım Hizmetli LİM 2857 kazimyilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Mehmet Assistant Professor of Practice UNAM 3559 mehmetyilmaz@unam.bilkent.edu.tr
Yılmaz Nihan Uzman TTO 8033 nihaneryilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Özgür Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4016, 4003 ozgur.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Ramazan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 ramazany@bilkent.edu.tr
Yılmaz Savaş Yurt Görevlisi YM 5137, 5136 syilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Süheyla İdari Asistan CCI 3133 altuns@bilkent.edu.tr
Yılmaz Uğur Mühendis UMRAM 3008 ugur.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Zeliha Öğretim Görevlisi PREP 5342 zgoksu@bilkent.edu.tr
Yılmaz Zülfiye Doktor Öğretim Üyesi HF 2963 zulfiye.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Halıcı İlknur Öğretim Görevlisi PREP 5244 ilknurh@bilkent.edu.tr
Yılmazer Semiha Doktor Öğretim Üyesi IAED 2592 semiha@bilkent.edu.tr
Yiğit Taner Doçent Doktor ECON 1898 tyigit@bilkent.edu.tr
Yoldaş Erdal Bahçıvan ÇDKM 2094 2009@hotmail.com
Yoldaş Leyla Acil Tıp Teknisyeni SM-M 1666 yoldas@bilkent.edu.tr
Yorulmaz İbrahim Teknisyen Şefi BCC 1992 ibrahim@bilkent.edu.tr
Younes Sophia Andrea Öğretim Görevlisi PREP 1713 sophia.younes@bilkent.edu.tr
Yukarıdere Mutlu Marangoz YİTDB 1333 mutlu.yukaridere@bilkent.edu.tr
Yuluğ Işık Doçent Doktor MBG 2506 yulug@fen.bilkent.edu.tr
Yurdakul Füsun Tevhide Kütüphaneci KM 1412, 2966 tutuncu@bilkent.edu.tr
Yurtseven Bengü Öğretim Görevlisi FAE 1108 bengu@bilkent.edu.tr
Yurtseven Murat Kütüphane Görevlisi KM 1649 ymurat@bilkent.edu.tr
Yurtseven Nazif Güvenlik Görevlisi SSGM 2855, 2772 nazif@bilkent.edu.tr
Yurtseven Özgür Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 yurtseven@bilkent.edu.tr
Yurtsever Ali Özer Şoför DUHM 1224 ali.yurtsever@bilkent.edu.tr
Yücel Ayşen Yönetici Sekreter REK 1200,1201 2664120,2664121 ay1@bilkent.edu.tr
Yücel Burcu İdari Asistan EF 2950, 1134 burcu.yucel@bilkent.edu.tr
Yücel Fatih Yurt Görevlisi YM 4168, 4176
Yücel Gazi Şoför MEM 8024 gazi.yucel@bilkent.edu.tr
Yücel Hakan Sorumlu DUHM 1565 hyucel@bilkent.edu.tr
Yücel Hasan Hizmetli LİM 1551, 1400 pasa.5806@gmail.com
Yücel İlyas Güvenlik Görevlisi SSGM 1234 ilyas.yucel@bilkent.edu.tr
Yücel Mustafa Eray Lecturer ECON 1466 eray@bilkent.edu.tr
Yücel Tanya Öğretmen AO 2570 tanya.yucel@bilkent.edu.tr
Yüksel Burcu Öğretim Görevlisi PREP 5197 burcu.arasan@bilkent.edu.tr
Yüksel Serdar Adjunct Doçent Doktor EE 3193 syuksel@ee.bilkent.edu.tr
Yüksel Yasin Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 yasinyuksel@bilkent.edu.tr
Yürüten Füsun Öğretim Görevlisi CTIS 5322 fusun@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z