Bilkent Hakkında
Akademik
Öğrenci İşleri
İdari Birimler
Kampüste Yaşam
Bilgi Teknolojileri
Bilkent Senfoni Orkestrası
Bilkent Kütüphanesi
Uluslararası Öğrenciler
Değişim Programları 
 
Rehber
A - Z Dizin
   
 
Girişler:
 Bilkent Öğrencileri
 Akademik ve İdari
 Personel
 Mezunlar
 Ziyaretçiler
   

 
 
  BÖLÜMLERE GÖRE DEĞİŞİM KOORDİNATÖRLERİ LİSTESİ
 


Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

- Mimarlık Bölümü
Giorgio Gasco
E-posta: giorgio.gasco@bilkent.edu.tr

- İletişim ve Tasarım Bölümü
Fulten Larlar
E-posta : fultenlarlar@bilkent.edu.tr

- Güzel Sanatlar Bölümü
Ercan Sağlam
E-posta : esaglam@bilkent.edu.tr

- Grafik Tasarım Bölümü
Birsu Semra Çeltek
E-posta : birsu@bilkent.edu.tr

- İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü
Yasemin Afacan
E-posta : yasemine@bilkent.edu.tr
                           
- Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Bölümü
Hatice Karaca
E-posta : hkaraca@bilkent.edu.tr

 

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

- İktisat Bölümü
Nuh Aygün Dalkıran
E-posta: dalkiran@bilkent.edu.tr

- Uluslararası İlişkiler Bölümü
Tudor Andrei Onea
E-posta: tudor.onea@bilkent.edu.tr

- Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
Ioannis Grigoriadis
E-posta: ioannis@bilkent.edu.tr

- Tarih Bölümü
Kenneth Weisbrode
E-posta: weisbrode@bilkent.edu.tr

- Psikoloji Bölümü
Ausaf Ahmed Farooqui
E-posta: ausaf.farooqui@bilkent.edu.tr


İşletme Fakültesi

- İşletme Bölümü
Ceren Aydoğmuş
E-posta: caydogmus@bilkent.edu.tr

Tolga Baycan
E-posta: Ozgur.baycan@bilkent.edu.tr

Eğitim Fakültesi

- Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü
Lori Russell Dağ
E-posta: russel@bilkent.edu.tr

 

Mühendislik Fakültesi

- Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü
Lori Russell Dağ
E-posta: russel@bilkent.edu.tr

Mühendislik Fakültesi

- Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Can Alkan
E-posta: calkan@bilkent.edu.tr

Ayşegül Dündar
E-posta: adundar@cs.bilkent.edu.tr

- Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü
Burçin Çakır
E-posta: burcin@ee.bilkent.edu.tr

 - Endüstri Mühendisliği Bölümü
Emre Uzun
E-posta: emreu@bilkent.edu.tr

- Makine Mühendisliği Bölümü
Mehmet Selim Hanay
E-posta: selimhanay@bilkent.edu.tr


İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi

- İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü
Timothy Sean Wright
E-posta: timothy.wright@bilkent.edu.tr

- Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü
Joshua Constantin Bartlett
E-posta: joshua.bartlett@bilkent.edu.tr

- Arkeoloji Bölümü
Nebahat İlgi Gerçek
E-posta: ilgigercek@bilkent.edu.tr

- Felsefe Bölümü
Saniye Vatansever
E-posta: saniye@bilkent.edu.tr

- Mütercim-Tercümanlık Bölümü
Neda Siami
E-posta: neda.siami@bilkent.edu.tr

 

Hukuk Fakültesi

- Hukuk Bölümü
Haluk Toroslu
E-posta: htoroslu@bilkent.edu.tr

- Barış Özbilen
E-posta: bozbilen@bilkent.edu.tr

 

Fen Fakültesi

- Matematik Bölümü
Bülent Ünal
E-posta: bulent@fen.bilkent.edu.tr

- Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü
Onur Çizmecioğlu
E-posta: onur.cizmecioglu@bilkent.edu.tr

- Fizik Bölümü
Balazs Hetenyi
E-posta: hetenyi@bilkent.edu.tr

 - Kimya Bölümü
Emrah Özensoy
E-posta: ozensoy@bilkent.edu.tr

 

Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi

- Müzik Bölümü
Yiğit Aydın
E-posta: yaydin@bilkent.edu.tr

-Tiyatro Bölümü
Hande Vural Johnson
E-posta: hande.johnson@bilkent.edu.tr

 

Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu

- İşletme Bilgi Yönetimi Bölümü
Güliz Esen
E-posta: gesen@bilkent.edu.tr

- Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümü
Hamdi Murat Yıldırım
E-posta: hmurat@bilkent.edu.tr

- Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü
Güneş Karamullaoğlu
E-posta: karamul@tourism.bilkent.edu.tr

 

Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü

- Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji
Çağlar Elbüken
E-posta: elbuken@unam.bilkent.edu.tr

Ekonomi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü

Etienne Eugene Chris Charriere
E-posta: etiennecharriere@bilkent.edu.tr

 

Daha detaylı bilgi için:
E-posta: exchange@bilkent.edu.tr