Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (CS)

Merkez Kampüs EA Binası, Oda No: EA-418
Dahili:1218 Faks:2664047

Selim Aksoy, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1218, 3405
Diğer Tel:
E-posta: saksoy@cs.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akman Varol Profesör Doktor 2162 akman@cs.bilkent.edu.tr
Aksoy Selim Profesör Doktor 1218, 3405 saksoy@cs.bilkent.edu.tr
Alkan Can Doçent Doktor 2912 calkan@cs.bilkent.edu.tr
Arashloo Shervin Rahimzadeh Doktor Öğretim Üyesi 3440 s.rahimzadeh@cs.bilkent.edu.tr
Aykanat Cevdet Profesör Doktor 1213, 1214, 1625 aykanat@cs.bilkent.edu.tr
Balcı Hasan Araştırma Görevlisi 3474 hasan.balci@bilkent.edu.tr
Can Fazlı Visiting Profesör Doktor 2613 canf@cs.bilkent.edu.tr
Çiçek Ercüment Doktor Öğretim Üyesi 6941 ercument.cicek@bilkent.edu.tr
Dayanık Aynur Lecturer 3441 adayanik@cs.bilkent.edu.tr
Demir Çiğdem Gündüz Doçent Doktor 3443 gunduz@cs.bilkent.edu.tr
Dibeklioğlu Hamdi Doktor Öğretim Üyesi 1187 dibeklioglu@cs.bilkent.edu.tr
Doğrusöz Uğur Profesör Doktor 1612 ugur@cs.bilkent.edu.tr
Dündar Ayşegül Doktor Öğretim Üyesi 1258 adundar@cs.bilkent.edu.tr
Güdükbay Uğur Profesör Doktor 1386 gudukbay@cs.bilkent.edu.tr
Güvenir Halil Altay Profesör Doktor 1252 guvenir@cs.bilkent.edu.tr
Körpeoğlu İbrahim Profesör Doktor 2599 korpe@cs.bilkent.edu.tr
Öğüz Salih Özgür Doktor Öğretim Üyesi 3398 ozgur.oguz@bilkent.edu.tr
Özdal Muhammet Mustafa Doçent Doktor 3143 mustafa.ozdal@cs.bilkent.edu.tr
Öztürk Özcan Profesör Doktor 3444 ozturk@cs.bilkent.edu.tr
Russell Dağ Lori Öğretim Görevlisi 2710 russell@bilkent.edu.tr
Sevdik Çallı Ayışığı Başak Öğretim Görevlisi 2052 ayisigi.sevdik@bilkent.edu.tr
Sözen İpek Öğretim Görevlisi 5067 isozen@cs.bilkent.edu.tr
Tüzün Eray Doktor Öğretim Üyesi 3426 eraytuzun@cs.bilkent.edu.tr
Ulusoy Özgür Profesör Doktor 1577 oulusoy@cs.bilkent.edu.tr
Üşenmez Rabia Öğretim Görevlisi 2604 usenmez@bilkent.edu.tr
 
Çınar Begüm İdari Asistan 1218 begum.cinar@bilkent.edu.tr
Kara Sezerin Laboratuvar Sorumlusu 1953 sezerin.kara@bilkent.edu.tr