Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

İKTİSAT (ECON)

Merkez Kampüs A Binası, Oda No: A-117
Dahili:1643, 1479, 2498 Faks:2665140

Emin Karagözoğlu, Doç.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1479,1643,2498
Diğer Tel:
E-posta: karagozoglu@bilkent.edu.tr E-Posta

Nuh Aygün Dalkıran, Dr. Öğr. Üyesi

Bölüm Başkanı Yardımcısı
Dahili: 2006
Diğer Tel:
E-posta: dalkiran@bilkent.edu.tr E-Posta

Burçin Kısacıkoğlu, Dr. Öğr. Üyesi

Bölüm Başkanı Yardımcısı
Dahili: 1884
Diğer Tel:
E-posta: bkisacikoglu@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akyol, Şaziye Pelin Doktor Öğretim Üyesi 3077 pelina@bilkent.edu.tr
Alan Crossley, Şule Misafir Profesör 1890 sule.alan@bilkent.edu.tr
Berument, Hakan Profesör Doktor 3247 berument@bilkent.edu.tr
Dalkıran, Nuh Aygün Doktor Öğretim Üyesi 2006 dalkiran@bilkent.edu.tr
Erikci, Fatma Sıla Araştırma Görevlisi 1864 sila.erikci@bilkent.edu.tr
Gitmez, Arda Doktor Öğretim Üyesi 1467 arda.gitmez@bilkent.edu.tr
Gürkaynak, Refet Profesör Doktor 1510, 1251, 1891 2664137 refet@bilkent.edu.tr
Hasker, Kevin Uzman Öğretim Görevlisi 1875 hasker@bilkent.edu.tr
Kara, Ali Hakan Uygulama Profesörü 1659 hkara@bilkent.edu.tr
Kara, Tarık Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi 1213, 1458 ktarik@bilkent.edu.tr
Kara, Türkan Mine Öğretim Görevlisi 1469 minek@bilkent.edu.tr
Karagözoğlu, Emin Doçent 1479,1643,2498 karagozoglu@bilkent.edu.tr
Kısacıkoğlu, Burçin Doktor Öğretim Üyesi 1884 bkisacikoglu@bilkent.edu.tr
Lee, Sang Seok Doktor Öğretim Üyesi 2370 sang.lee@bilkent.edu.tr
Neyaptı, Bilin Doçent 2030 neyapti@bilkent.edu.tr
Ökten, Çağla Doçent 2225 cokten@bilkent.edu.tr
Pakel, Cavit Doktor Öğretim Üyesi 1406 cavit.pakel@bilkent.edu.tr
Pakel, Fitnat Banu Doktor Öğretim Üyesi 2228 banup@bilkent.edu.tr
Pyun, Ju-Hyun Misafir Profesör 5243 ju-hyun.pyun@bilkent.edu.tr
Sağlam, Hüseyin Çağrı Profesör Doktor 1598 csaglam@bilkent.edu.tr
Sayek Böke, Selin Doçent 2019 sayek@bilkent.edu.tr
Taşkın, Fatma Doçent 1314, 3900 taskin@bilkent.edu.tr
Yıldız, Kemal Doçent 1584 kemal.yildiz@bilkent.edu.tr
Yiğit, Taner Doçent 1898 tyigit@bilkent.edu.tr
Yücel, Mustafa Eray Uzman Öğretim Görevlisi 1466 eray@bilkent.edu.tr
 
Çorapçıoğlu, Nilgün İdari Asistan 1643 nilgunc@bilkent.edu.tr
Demiral, Özlem İdari Asistan 2498 ozleme@bilkent.edu.tr