Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (EE)

Merkez Kampüs EE Binası, Oda No: EE 417
Dahili:1219 Tel:2664307 Faks:2664195

Tolga Mete Duman, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1219,1247, 3394
Diğer Tel:
E-posta: duman@ee.bilkent.edu.tr E-Posta

Sinan Gezici, Prof.

Bölüm Başkanı Yardımcısı
Dahili: 3139
Diğer Tel:
E-posta: gezici@ee.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akar, Nail Profesör Doktor 2337 akar@ee.bilkent.edu.tr
Altıntaş, Ayhan Profesör Doktor 1489 altintas@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan, Erdal Profesör Doktor 1347 arikan@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan, Orhan Profesör Doktor 1257, 1208 oarikan@ee.bilkent.edu.tr
Atalar, Abdullah Profesör Doktor 1163 aatalar@bilkent.edu.tr
Atalar, Ergin Profesör Doktor 1161, 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Aytür, Orhan Profesör Doktor 1213,1214 aytur@bilkent.edu.tr
Barshan, Billur Profesör Doktor 2161 billur@ee.bilkent.edu.tr
Çakır, Burçin Doktor Öğretim Üyesi 1175 burcin@ee.bilkent.edu.tr
Çetin, Enis Bağlantılı Profesör 1269
Çukur, Tolga Profesör Doktor 1164, 3007 cukur@ee.bilkent.edu.tr
Demir, Hilmi Volkan Profesör Doktor 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Duman, Tolga Mete Profesör Doktor 1219,1247, 3394 duman@ee.bilkent.edu.tr
Ertürk, Vakur Profesör Doktor 3154 vakur@ee.bilkent.edu.tr
Gezici, Sinan Profesör Doktor 3139 gezici@ee.bilkent.edu.tr
Karaşan, Ezhan Profesör Doktor 2748 ezhan@ee.bilkent.edu.tr
Koç, Aykut Doktor Öğretim Üyesi 1477, 8773 aykut.koc@bilkent.edu.tr
Kozat, Süleyman Serdar Profesör Doktor 2336 kozat@ee.bilkent.edu.tr
Kurşun, Volkan Misafir Profesör 1444 volkan.kursun@bilkent.edu.tr
Kutay, Mehmet Alper Kıdemli Öğretim Görevlisi 1557 kutay@ee.bilkent.edu.tr
Morgül, Ömer Profesör Doktor 1529 morgul@ee.bilkent.edu.tr
Onural, Levent Profesör Doktor 1263 onural@bilkent.edu.tr
Özaktaş, Haldun Profesör Doktor 1619 haldun@ee.bilkent.edu.tr
Özbay, Ekmel Profesör Doktor 1166, 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Özbay, Hitay Profesör Doktor 1449 hitay@bilkent.edu.tr
Özgüler, A. Bülent Profesör Doktor 1259 ozguler@ee.bilkent.edu.tr
Sarıtaş Çukur, Emine Ülkü Doçent 3387 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Sayın, Muhammed Ömer Doktor Öğretim Üyesi 2096 sayin@ee.bilkent.edu.tr
Tatar, Erdinç Doktor Öğretim Üyesi 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Tekin, Cem Doçent 2584 cemtekin@ee.bilkent.edu.tr
Araştırma/İdari Görevlileri
 
Bostancı, Onur Laboratuvar Mühendisi 3340 bostanci@ee.bilkent.edu.tr
Bülbül, Funda İdari Asistan 1219 funda.bulbul@bilkent.edu.tr
Eren, Aydan İdari Asistan 1269 agencel@ee.bilkent.edu.tr
Kayabaşı, Metin Teknisyen 1274 mkayabasi@ee.bilkent.edu.tr
Tufan, Ufuk Teknisyen 1306 tufan@ee.bilkent.edu.tr