Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (EE)

Merkez Kampüs EE Binası, Oda No: EE 417
Dahili:1219 Tel:2664307 Faks:2664195

Tolga Mete Duman, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1219,1247, 3394
Diğer Tel:
E-posta: duman@ee.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akar Nail Profesör Doktor 1261, 2337 akar@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan Erdal Profesör Doktor 1347 arikan@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan Orhan Profesör Doktor 1257, 1208 oarikan@ee.bilkent.edu.tr
Atalar Abdullah Profesör Doktor 1163 aatalar@bilkent.edu.tr
Atalar Ergin Profesör Doktor 1161, 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Aytür Orhan Profesör Doktor 1213,1214 aytur@bilkent.edu.tr
Barshan Billur Profesör Doktor 2161 billur@ee.bilkent.edu.tr
Çakır Burçin Doktor Öğretim Üyesi 1175 burcin@ee.bilkent.edu.tr
Çukur Tolga Doçent Doktor 1164 cukur@ee.bilkent.edu.tr
Demir Hilmi Volkan Profesör Doktor 1021 volkan@bilkent.edu.tr
Duman Tolga Mete Profesör Doktor 1219,1247, 3394 duman@ee.bilkent.edu.tr
Ertürk Vakur Profesör Doktor 3154 vakur@ee.bilkent.edu.tr
Gezici Sinan Profesör Doktor 3139 gezici@ee.bilkent.edu.tr
İder Yusuf Ziya Profesör Doktor 2339 ider@ee.bilkent.edu.tr
İlday Fatih Ömer Doçent Doktor 8076, 2479 ilday@ee.bilkent.edu.tr
Karaşan Ezhan Profesör Doktor 1208 ezhan@ee.bilkent.edu.tr
Koç Aykut Doktor Öğretim Üyesi 1477, 8773 aykut.koc@bilkent.edu.tr
Kozat Süleyman Serdar Profesör Doktor 2336 kozat@ee.bilkent.edu.tr
Kutay Mehmet Alper Senior Lecturer 1557 kutay@ee.bilkent.edu.tr
Morgül Ömer Profesör Doktor 1529 morgul@ee.bilkent.edu.tr
Onural Levent Profesör Doktor 1263 onural@bilkent.edu.tr
Özaktaş Haldun Profesör Doktor 1619 haldun@ee.bilkent.edu.tr
Özbay Ekmel Profesör Doktor 1166, 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Özbay Hitay Profesör Doktor 1449 hitay@bilkent.edu.tr
Özgüler A. Bülent Profesör Doktor 1259 ozguler@ee.bilkent.edu.tr
Sarıtaş Çukur Emine Ülkü Doçent Doktor 3387 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Sayın Muhammed Ömer Doktor Öğretim Üyesi 2096 sayin@ee.bilkent.edu.tr
Tatar Erdinç Doktor Öğretim Üyesi 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Tekin Cem Doçent Doktor 2584 cemtekin@ee.bilkent.edu.tr
Araştırma/İdari Görevlileri
 
Bostancı Onur Laboratuvar Mühendisi 3340 bostanci@ee.bilkent.edu.tr
Gençel Aydan İdari Asistan 1269 agencel@ee.bilkent.edu.tr
Kayabaşı Metin Teknisyen 1274 mkayabasi@ee.bilkent.edu.tr
Tufan Ufuk Teknisyen 1306 tufan@ee.bilkent.edu.tr