Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

EĞİTİM BİLİMLERİ (ES)

Merkez Kampüs G Binası, Oda No: 269
Dahili:2950, 2951 Tel:2664066 Faks:2664065

Alipaşa Ayas

Bölüm Başkanı
Dahili: 2924
Diğer Tel:
E-posta: apayas@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akşit, Halis Necmi Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi 2977 necmi@bilkent.edu.tr
Akşit, Tijen Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi 1461 aksit@bilkent.edu.tr
Alexander, Anita Nicole Doktor Öğretim Üyesi 2922 anita.alexander@bilkent.edu.tr
Ateşkan, Armağan Doktor Öğretim Üyesi 3222 ateskan@bilkent.edu.tr
Ayas, Alipaşa Rezidant Profesör 2924 apayas@bilkent.edu.tr
Kalender, İlker Doktor Öğretim Üyesi 3432 kalenderi@bilkent.edu.tr
Lane, Jennie Farber Doçent 2950 jennie.lane@bilkent.edu.tr
Sands, Margaret K. Bağlantılı Profesör 2950 msands@bilkent.edu.tr