Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

GÜZEL SANATLAR, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ (GSTMF)

Merkez Kampüs FD Binası, Oda No: FD-201
Dahili:1486, 1429, 1977 Faks:2664136

Yasemin Afacan, Prof.

Dekan Vekili
Dahili: 1486, 1742
Diğer Tel:
E-posta: yasemine@bilkent.edu.tr E-Posta

Emel Özdora, Doç.

Dekan Yardımcısı
Dahili: 1061
Diğer Tel:
E-posta: emel.ozdora@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Abacı Pense, Aysun İdari Asistan 1486 abaci@bilkent.edu.tr
Akar, Özcan Video Laboratuvarı Teknisyeni 1747 akar@bilkent.edu.tr
Baysal, Recep Sistem İşletmeni 2674,1517 recep.baysal@bilkent.edu.tr
Dokgöz, Kerim Bina Sorumlusu 1358 kerim.dokgoz@bilkent.edu.tr
Er Koca, Melek İdari Asistan 1486 meleker@bilkent.edu.tr
Erdengi, Sevgi Fakülte Sekreteri 1486 erdengi@bilkent.edu.tr
Kaplan, Ufuk Hizmetli 1603 ufuk.kaplan@bilkent.edu.tr
Korkmaz, Ercan Bina Sorumlusu 2639 korkmaz@bilkent.edu.tr
Usul, Musa Hizmetli 1830
Yavuz, Metin Marangoz 1837