Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

LOJMAN İŞLETMELERİ (LİM)

Merkez Kampüs 19 Binası, Oda No: 1
Dahili:1551, 1400, 1397, 2194 Tel:2664388 Faks:2664232

Ayfer Demircan

Müdür
Dahili: 2194
Diğer Tel: 2664388
E-posta: ayferd@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Ak, İsa Hizmetli 1551,1400 isaak6606@gmail.com
Aksoy, Mehmet Hizmetli 5092, 5395 aksoym926@gmail.com
Aydoğdu, Taki Nadir Hizmetli 8400 taki06nadir@gmail.com
Bayrak, Adem Hizmetli 1551, 1400 adem_bayrak@bilkent.edu.tr
Çelik, Erendiz Memur 1397 erendiz.celik@bilkent.edu.tr
Çınar, Yücel Hizmetli 1551, 1400 yucel5806@hotmail.com
Demir, Ufuk Hizmetli 1400, 1551 ufuk.dem006@gmail.com
Demircan, Ayfer Müdür 2194 2664388 ayferd@bilkent.edu.tr
Günaltay, İsmail Hizmetli 4265 i.gunaltay-70@hotmail.com
Işık, Kadir Hizmetli 1954 ikadir@bilkent.edu.tr
Işık, Ramazan Hizmetli 5092, 5395 ramazan.isik@bilkent.edu.tr
Kurtul, Seher Mutlu Amir 8400 seher@bilkent.edu.tr
Özkan, Ercan Memur 1394 ercanozkan@bilkent.edu.tr
Parlakay, Volkan Hizmetli 1551, 1400 volkan.parlakay@bilkent.edu.tr
Sezgin, Ekrem Hizmetli 1551,1400 ekremsezgin06@gmail.com
Şana, Ali Hizmetli 1551, 1400 ali.sana191919@gmail.com
Şimşek, Berkan Memur 1400 berkan.simsek@bilkent.edu.tr
Topcu, Emrah Hizmetli 5092, 5395 emrah.topcu@bilkent.edu.tr
Ünal, Fatih Memur 1551 fatih.unal@bilkent.edu.tr
Yalçın, Özer Hizmetli 8400 ozer.yalcin@bilkent.edu.tr
Yücel, Hasan Hizmetli 8400 pasa.5806@gmail.com