Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MATEMATİK (MATH)

Merkez Kampüs SA Binası, Oda No: SA-115
Dahili:1586 Tel:2664377 Faks:2901797

Mehmet Fatihcan Atay

Bölüm Başkanı
Dahili: 1586
Diğer Tel: 2664377
E-posta: f.atay@bilkent.edu.tr E-Posta

Okan Tekman

Bölüm Başkanı Yardımcısı
Dahili: 1256
Diğer Tel:
E-posta: otekman@fen.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Apaydın, İnci Öğretim Görevlisi 2131 incia@bilkent.edu.tr
Atay, Mehmet Fatihcan Misafir Profesör 1586 2664377 f.atay@bilkent.edu.tr
Bahran, Cihan Misafir Doktor Öğretim Üyesi 2466 cihan.bahran@bilkent.edu.tr
Barker, Laurence Doçent 2120 barker@fen.bilkent.edu.tr
Berktav, Kadri İlker Misafir Doktor Öğretim Üyesi 1883 kadri.berktav@bilkent.edu.tr
Degtiarev, Alexandre Profesör Doktor 2135 degt@fen.bilkent.edu.tr
Gheondea, Aurelian Profesör Doktor 2102 aurelian@fen.bilkent.edu.tr
Goncharov, Alexandre Doçent 1923 goncha@fen.bilkent.edu.tr
Güloğlu, Ahmet Doçent 2747 guloglua@fen.bilkent.edu.tr
Gürses, Metin Profesör Doktor 1924 gurses@fen.bilkent.edu.tr
Heydarzade, Yaghoub Doktor Öğretim Üyesi 1590 yheydarzade@bilkent.edu.tr
Kaptanoğlu, Hakkı Turgay Profesör Doktor 2101 kaptan@fen.bilkent.edu.tr
Karagüzel, Çisil Misafir Doktor Öğretim Üyesi 1085 cisil@bilkent.edu.tr
Kerimov, Azer Profesör Doktor 1627 kerimov@fen.bilkent.edu.tr
Köksal, Dilek Öğretim Görevlisi 2132 dilek@fen.bilkent.edu.tr
Okay, Cihan Doktor Öğretim Üyesi 2103 cihan.okay@bilkent.edu.tr
Özsarı, Türker Doktor Öğretim Üyesi 2899 turker.ozsari@bilkent.edu.tr
Parry, Tomos Öğretim Görevlisi 2475 tomos@bilkent.edu.tr
Saldı, Naci Doktor Öğretim Üyesi 1938 naci.saldi@bilkent.edu.tr
Sertöz, Ali Sinan Profesör Doktor 1490 sertoz@bilkent.edu.tr
Sezer, Müfit Profesör Doktor 1255 sezer@fen.bilkent.edu.tr
Tekman, Okan Uzman Öğretim Görevlisi 1256 otekman@fen.bilkent.edu.tr
Ünal, Bülent Doçent 1719 bulent@fen.bilkent.edu.tr
Ünlü, Özgün Doktor Öğretim Üyesi 1359 unluo@fen.bilkent.edu.tr
Yalçın, Ergün Profesör Doktor 2115 yalcine@fen.bilkent.edu.tr
Yeşilyurt, Hamza Doçent 1897 hamza@fen.bilkent.edu.tr
Yıldırım, Gökhan Doktor Öğretim Üyesi 2104 gokhan.yildirim@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Deniz Doktor Öğretim Üyesi 2130 d.yilmaz@bilkent.edu.tr
Zheltukhina, Natalia Öğretim Görevlisi 2465 natalya@fen.bilkent.edu.tr
 
Ramanlı, Gizem İdari Asistan 1586 gizem@fen.bilkent.edu.tr