Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (ME)

Merkez Kampüs EA Binası, Oda No: EA 116
Dahili:1045, 3389 Tel:2664004

İlker Temizer, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1045, 3389
Diğer Tel: 2664004
E-posta: temizer@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Biancofiore Luca Doçent Doktor 1697 luca@bilkent.edu.tr
Çakmakcı Melih Doktor Öğretim Üyesi 3427 melihc@bilkent.edu.tr
Çetin Barbaros Doçent Doktor 2108 barbaros.cetin@bilkent.edu.tr
Erdem Emine Yegan Doktor Öğretim Üyesi 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Hanay Mehmet Selim Doçent Doktor 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
Javili Ali Doktor Öğretim Üyesi 2897 ajavili@bilkent.edu.tr
Kabacaoğlu Gökberk Doktor Öğretim Üyesi 1286 gkabacaoglu@bilkent.edu.tr
Karpat Yiğit Doçent Doktor 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Özcan Onur Doktor Öğretim Üyesi 2893 onurozcan@bilkent.edu.tr
Temizer İlker Profesör Doktor 1045, 3389 2664004 temizer@bilkent.edu.tr
Yıldız Yıldıray Doktor Öğretim Üyesi 3065 yyildiz@bilkent.edu.tr
Araştırma/İdari Görevlileri
Erdal Güliz ERC-758769 2911 guliz.erdal@bilkent.edu.tr
 
Baycan Ela İdari Asistan 1045, 3389 2664004 ela@bilkent.edu.tr
Baytaroğlu Şakir Laboratuvar Koordinatörü 3067 2664004 sakir.baytaroglu@bilkent.edu.tr
Duman Şakir Laboratuvar Teknisyeni 1320 sakir.duman@bilkent.edu.tr