Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MALZEME BİLİMİ VE NANOTEKNOLOJİ (MSN)

Merkez Kampüs UNAM Binası,
Dahili:2513
 

Hilmi Volkan Demir, Prof.

Ana Bilim Dalı Başkanı
Dahili: 1021, 2513
Diğer Tel:
E-posta: volkan@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Ahn, Won Mi UNAM Doktor Öğretim Üyesi 1579 wonmi.ahn@bilkent.edu.tr
Bahrami, Amirhoushang UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3556 bahrami@bilkent.edu.tr
Demir, Abdullah UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi 1982 abdullah.demir@bilkent.edu.tr
Demir, Hilmi Volkan Profesör Doktor 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Durgun, Engin UNAM Doçenti 3577, 3578 edurgun@bilkent.edu.tr
Erbaş, Aykut UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3542 aerbas@bilkent.edu.tr
İnci, Fatih UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8987 finci@unam.bilkent.edu.tr
Jahangirov, Seymur UNAM Araştırma Doktor Öğretim Üyesi 8048 seymur@unam.bilkent.edu.tr
Kasırga, Talip Serkan UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8026 kasirga@bilkent.edu.tr
Ortaç, Bülend UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3526 bortac@bilkent.edu.tr
Sarpkaya, İbrahim UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi 3521 sarpkaya@unam.bilkent.edu.tr
Şahin, Cüneyt UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3579 csahin@bilkent.edu.tr
Şeker, Urartu Özgür Şafak UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3573 urartu@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Hasan UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8079 hasanyilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Mehmet UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi 3559 mehmetyilmaz@bilkent.edu.tr