Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (MİM)

Merkez Kampüs EB Binası,
Dahili:8056, 8057 Faks:2665137
 
Dahili: 8056, 8057
Diğer Tel:
E-posta: fdagustun@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akar, Elif Memur 8063 elif.akar@bilkent.edu.tr
Aral, Özkan Hizmetli 8057 ozkan.aral@bilkent.edu.tr
Atmaca, Ramazan Memur 8058 ramazan.atmaca@bilkent.edu.tr
Bayram, Serya Memur 8083 seryabayram@bilkent.edu.tr
Bilgili, Dilek Müdür Yardımcısı 8052 dbilgili@bilkent.edu.tr
Can, Ömer Faruk Müdür Yardımcısı 8053 Ofcan@bilkent.edu.tr
Dağüstün, Fatma Müdür 8056, 8057 fdagustun@bilkent.edu.tr
Kalender, Erol Müdür Yardımcısı 8055 kalender@bilkent.edu.tr
Karabacak, Naciye Sibel İdari Asistan 8056 sibel.karabacak@bilkent.edu.tr
Kaya, Arda Memur 8064 arda.kaya@bilkent.edu.tr
Özkan, Arzu Memur 8791 arzu.ozkan@bilkent.edu.tr
Öztürk, Burcu Memur 8061 burcu.ozturk@bilkent.edu.tr
Sağıoğlu, Rengin Memur 8066 rengin.sagioglu@bilkent.edu.tr
Ser, Serdar Memur 8792 serdarser@bilkent.edu.tr
Türegün, Erkan Memur 8790 erkan.turegun@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Mine Memur 8051 monder@bilkent.edu.tr