Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

NÖROBİLİM (NSC)

Merkez Kampüs SC Binası,
Dahili:1154, 3002 Faks:2903001
 

Hüseyin Boyacı, Prof.

Ana Bilim Dalı Başkanı
Dahili: 3002,3093,1148
Diğer Tel:
E-posta: hboyaci@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Adams, Michelle Marie Profesör Doktor 3415, 1090, 3093 michelle@bilkent.edu.tr
Afacan, Yasemin Profesör Doktor 1742, 1486 yasemine@bilkent.edu.tr
Atalar, Ergin Profesör Doktor 1161, 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Bowers, Robert Ian Doktor Öğretim Üyesi 2212 ribowers@bilkent.edu.tr
Boyacı, Hüseyin Profesör Doktor 3002,3093,1148 hboyaci@bilkent.edu.tr
Çukur, Tolga Profesör Doktor 3007 cukur@ee.bilkent.edu.tr
Farooqui, Ausaf Ahmed Doktor Öğretim Üyesi 1153 ausaf.farooqui@bilkent.edu.tr
Karlı Oğuz, Hatice Kader Bağlantılı Profesör 3006 kkarlioguz@gmail.com
Konu Karakayalı, Özlen Doçent 2123 konu@fen.bilkent.edu.tr
Pamir Karatok, Zahide Doktor Öğretim Üyesi 1067 zahide.pamir@bilkent.edu.tr
Toulopoulou, Timothea Profesör Doktor 6944 ttoulopoulou@bilkent.edu.tr
Ürgen, Burcu Ayşen Doktor Öğretim Üyesi 1807, 3091 burcu.urgen@bilkent.edu.tr
 
Baştuğ, Tantürk Abbas Tekniker 3012 tanturk.bastug@bilkent.edu.tr
Ünal, Elif İdari Asistan 3002 elif.unal@bilkent.edu.tr