Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (POLS)

Merkez Kampüs T Binası, Oda No: T-370
Dahili:1339 Tel:2664563 Faks:2902742

Tolga Bölükbaşı, Doç.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1339, 1850
Diğer Tel:
E-posta: bolukbasi@bilkent.edu.tr E-Posta

İlker Aytürk, Doç.

Bölüm Başkanı Yardımcısı
Dahili: 1502
Diğer Tel:
E-posta: ayturk@bilkent.edu.tr E-Posta

Meral Uğur Çınar, Dr. Öğr. Üyesi

Bölüm Başkanı Yardımcısı
Dahili: 2066
Diğer Tel:
E-posta: meral.ugur@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Alexander, James Doçent 1896 jalexand@bilkent.edu.tr
Alpertan, Barış Öğretim Görevlisi 1858 baris.alpertan@bilkent.edu.tr
Aytürk, İlker Doçent 1502 ayturk@bilkent.edu.tr
Bilgin, Hatice Pınar Profesör Doktor 2164 pbilgin@bilkent.edu.tr
Bölükbaşı, Tolga Doçent 1850, 1339 bolukbasi@bilkent.edu.tr
Burçak Della Fave, Berrak Doktor Öğretim Üyesi 1455 berrak@bilkent.edu.tr
Çınar, Alev Misafir Profesör 1266 alevc@bilkent.edu.tr
Çuhadar, Esra Doçent 1091 esracg@bilkent.edu.tr
Erman, Tahire E. Doçent 2218 tahire@bilkent.edu.tr
Grigoriadis, Ioannis Doçent 1856 ioannis@bilkent.edu.tr
Helvacıoğlu, Banu Kıdemli Öğretim Görevlisi 1470 helvaci@bilkent.edu.tr
İnce, Başak Doktor Öğretim Üyesi 1122 basakince@bilkent.edu.tr
İşsever Ekinci, Esra Misafir Doktor Öğretim Üyesi 1767 esra.ekinci@bilkent.edu.tr
Just, Aida Profesör Doktor 2028 aidap@bilkent.edu.tr
Just, Daniel Doçent 1949 just@bilkent.edu.tr
Kahvecioğlu, Şeref Anıl Öğretim Görevlisi 2684 kahvecioglu@bilkent.edu.tr
Karakayalı, Nedim Doçent 1855 nedim@bilkent.edu.tr
Öncüler Yayalar, Emine Uzman Öğretim Görevlisi 1600 emineonculer@bilkent.edu.tr
Özgöde, Onur Doktor Öğretim Üyesi 1671 onur.ozgode@bilkent.edu.tr
Sarıgil, Zeki Doçent 1495 sarigil@bilkent.edu.tr
Tatari, Mehmet Fatih Öğretim Görevlisi 2069 fatih.tatari@bilkent.edu.tr
Türkoğlu Payne, Burcu Araştırma Görevlisi 2216 burcu.turkoglu@bilkent.edu.tr
Uğur Çınar, Meral Doktor Öğretim Üyesi 2066 meral.ugur@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Kerem Doktor Öğretim Üyesi 1503 kyildirim@bilkent.edu.tr