Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (POLS)

Merkez Kampüs T Binası, Oda No: T-370
Dahili:1339 Tel:2664563 Faks:2902742

Tolga Bölükbaşı, Doç. Dr.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1339, 1850
Diğer Tel:
E-posta: bolukbasi@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Alexander James Doçent Doktor 1896 jalexand@bilkent.edu.tr
Aytürk İlker Doçent Doktor 1502 ayturk@bilkent.edu.tr
Bilgin Hatice Pınar Profesör Doktor 2164 pbilgin@bilkent.edu.tr
Bölükbaşı Tolga Doçent Doktor 1850, 1339 bolukbasi@bilkent.edu.tr
Burçak Berrak Doktor Öğretim Üyesi 2254, 1455 berrak@bilkent.edu.tr
Çınar Alev Visiting Profesör Doktor 1266 alevc@bilkent.edu.tr
Çuhadar Esra Doçent Doktor 1091 esracg@bilkent.edu.tr
Erman Tahire E. Doçent Doktor 2218 tahire@bilkent.edu.tr
Grigoriadis Ioannis Doçent Doktor 1856 ioannis@bilkent.edu.tr
Gürzumar Fatma Jale Öğretim Görevlisi 1671 gjale@bilkent.edu.tr
Helvacıoğlu Banu Adjunct Senior Lecturer 1470 helvaci@bilkent.edu.tr
İnce Başak Doktor Öğretim Üyesi 1122 basakince@bilkent.edu.tr
Just Aida Profesör Doktor 2028 aidap@bilkent.edu.tr
Just Daniel Doçent Doktor 1949 just@bilkent.edu.tr
Karakayalı Nedim Doçent Doktor 1855 nedim@bilkent.edu.tr
Özçürümez Saime Doçent Doktor 2019 saime@bilkent.edu.tr
Pham Thi Anh Susann Vis. Doktor Öğretim Üyesi 1858 susann.phamthi@bilkent.edu.tr
Sarıgil Zeki Doçent Doktor 1495 sarigil@bilkent.edu.tr
Tandoğan Zerrin Öğretim Görevlisi 1767 zerrin@bilkent.edu.tr
Uğur Çınar Meral Doktor Öğretim Üyesi 2066 meral.ugur@bilkent.edu.tr
 
Hamamcı Zehra İdari Asistan 1339 zehrahamamci@bilkent.edu.tr