Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMI (PREP)

Doğu Kampüs N Binası, Oda No: CZ 03
Dahili:5076 Tel:2664476 Faks:2664320
Dahili: 5076
Diğer Tel:
E-posta: kutevu@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Öğretim Başkanı, Ayça Üner 1801
Öğretim Birimi Başkanı (1), Nazmiye Aslı Sağ 5151
Öğretim Birimi Başkanı (2), Nazan Aktürk 5186
Öğretim Birimi Başkanı (3), Zeynep Kireçci 5087
Öğretim Birimi Başkanı (4), Emine Zafer Nizam 5189
Öğretim Birimi Başkanı (5), Hollie Jade Şahin 1635
Öğretim Birimi Başkanı (6), Fatma Gökçen Çolak 5192
Öğretim Birimi Başkanı (7), Ümran Ölmez Board 5158
Öğretim Birimi Başkanı (8), Şule Şenel 5240
Öğretim Birimi Başkanı (9), Ayşen Sayan 2185
Ölçme ve Değerlendirme Başkanı, Carole Thomas 5168
 
Ahmed Zafer Ali Öğretim Görevlisi 5158 zafer.ahmed@bilkent.edu.tr
Aktürk Nazan 2. Öğretim Birimi Başkanı 5186 nazang@bilkent.edu.tr
Altaş Fidan Bahar Öğretim Görevlisi 5189 fidan.rasa@bilkent.edu.tr
Arıcan İrem Öğretim Görevlisi 5189 irem.arican@bilkent.edu.tr
Atakurt Ebru Öğretim Görevlisi 5079 atakurt@bilkent.edu.tr
Atlı Hilal Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi 5189 hilal@bilkent.edu.tr
Aydın Görkem Öğretim Görevlisi 5186 gorkem.aydin@bilkent.edu.tr
Beale Cameron Justin Lee T Öğretim Görevlisi 5186 cameron.beale@bilkent.edu.tr
Blackstock Candace Nicole Öğretim Görevlisi 5214 candace.nicole@bilkent.edu.tr
Can Hülya Öğretim Görevlisi 1711 hcan@bilkent.edu.tr
Canbaz Chouseinoglou Seçil Öğretim Görevlisi 5079 secilcan@bilkent.edu.tr
Civelekoğlu Fatma Efser Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5172 efserc@bilkent.edu.tr
Çelik Neşe Ayşe Öğretim Görevlisi 5189 neseayse@bilkent.edu.tr
Çelik Aktaş Samime Öğretim Görevlisi 1711 scelik@bilkent.edu.tr
Çelik Barut Sevda Öğretim Görevlisi 5155 sevdace@bilkent.edu.tr
Çetin Gökşen Öğretim Görevlisi 5155 gokcay@bilkent.edu.tr
Çolak Fatma Gökçen 6.Öğretim Birimi Başkanı 5192 fgokcen@bilkent.edu.tr
Çöllüoğlu Yakar Bilge Öğretim Görevlisi 5214 bilgec@bilkent.edu.tr
Dağlı Müge Öğretim Görevlisi 5214 mdagli@bilkent.edu.tr
Dingler Travis Brent Öğretim Görevlisi 5155 travis@bilkent.edu.tr
Dilsiz Sibel Meryem Öğretim Görevlisi 5192 smbolat@bilkent.edu.tr
Dislioglu Harun Öğretim Görevlisi 5189 harun.dislioglu@bilkent.edu.tr
Ecer Emine Ebru Öğretim Görevlisi 5192 ebruecer@bilkent.edu.tr
Ekici Ozan Öğretim Görevlisi 5158 ozan.ekici@bilkent.edu.tr
Emre Wallace Selen Öğretim Görevlisi 5155 selen.emre@bilkent.edu.tr
Erbil Neslihan Öğretim Görevlisi 5079 aksan@bilkent.edu.tr
Ergun Mutlu Işıl Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi 5174 isilsen@bilkent.edu.tr
Ergün Türkkan Mehvar Öğretim Görevlisi 5154 mehvar@bilkent.edu.tr
Ersoy Merve Öğretim Görevlisi 5214 merve.ersoy@bilkent.edu.tr
Erten Müge Öğretim Görevlisi 5192 ertenm@bilkent.edu.tr
Ethemer Bilgiç Dilek Öğretim Görevlisi 5214 edilek@bilkent.edu.tr
Etherton Kayla Marie Öğretim Görevlisi 5189 kayla.etherton@bilkent.edu.tr
Fıçıcı Çiğdem Öğretim Görevlisi 1711 cigdemn@bilkent.edu.tr
Garza Rachael Selena Öğretim Görevlisi 1711 rachael.garza@bilkent.edu.tr
Geçgil Emine Öğretim Görevlisi 5186 egecgil@bilkent.edu.tr
Gökçe Ayşe Funda Öğretim Görevlisi 5155 fgokce@bilkent.edu.tr
Gülener Birgül Öğretim Görevlisi 5154 birgul@bilkent.edu.tr
Güner Gamze Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5173 albakir@bilkent.edu.tr
Gür Sabriye Öğretim Görevlisi 5214 sabriye@bilkent.edu.tr
Güran Esma Öğretim Görevlisi 5186 esmag@bilkent.edu.tr
Gürbüzdal Saliha Öğretim Görevlisi 5192 saliha@bilkent.edu.tr
Gürgen Yüzbir Ayşe Deniz Öğretim Görevlisi 5214 yuzbir@bilkent.edu.tr
Himmelspach Patrick Öğretim Görevlisi 5154 phimmelspach@bilkent.edu.tr
Hobson Steven Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5086 hobson@bilkent.edu.tr
Howe Vanessa Dawn Öğretim Görevlisi 5192 vanessa.howe@bilkent.edu.tr
Hüyüklü İpek Öğretim Görevlisi 5186 ipek.huyuklu@bilkent.edu.tr
Ireland Sera Suzan Öğretim Görevlisi 5214 sengil@bilkent.edu.tr
Iriskulova Alena Öğretim Görevlisi 1711 alena.iriskulova@bilkent.edu.tr
Işık Gökçen Öğretim Görevlisi 1711 igokcen@bilkent.edu.tr
İnci Bilal Öğretim Görevlisi 5189 bilal.inci@bilkent.edu.tr
İşbilir Ecem Öğretim Görevlisi 1711 ecem.geydir@bilkent.edu.tr
Johnson Annelie Yvonne Öğretim Görevlisi 5155 annelie.johnson@bilkent.edu.tr
Kamanlı Funda Öğretim Görevlisi 5214 fyuksel@bilkent.edu.tr
Kantarcıoğlu Elif Öğretim Görevlisi 5076 kutevu@bilkent.edu.tr
Kaptan Eken Zeynep Öğretim Görevlisi 5155 zeken@bilkent.edu.tr
Kaya Elif Öğretim Görevlisi 5158 elifka@bilkent.edu.tr
Kelleher Connor Michael Öğretim Görevlisi 1711 connor.kelleher@bilkent.edu.tr
Kılıç Nihan Öğretim Görevlisi 5192 nihan.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Kultufan Sevil Öğretim Görevlisi 5154 kultufan@bilkent.edu.tr
Killaspy Jessica Mary Öğretim Görevlisi 5189 killaspy@bilkent.edu.tr
Kireçci Zeynep 3. Öğretim Birimi Başkanı 5214 kirecci@bilkent.edu.tr
Koçal Seçil Öğretim Görevlisi 5192 kocal@bilkent.edu.tr
Kuo Alice Tzu-Yu Öğretim Görevlisi 5214 alice.kuo@bilkent.edu.tr
Kural Halime Öğretim Görevlisi 5186 hyildiz@bilkent.edu.tr
Kurtay Nihal Öğretim Görevlisi 5186 kurtay@bilkent.edu.tr
Kurugöllü Hülya Öğretim Görevlisi 5154 khulya@bilkent.edu.tr
Kuyumcu Gülcan Öğretim Görevlisi 5214 agulcan@bilkent.edu.tr
Lahey Arlene Patricia Öğretim Görevlisi 5186 arlene.lahey@bilkent.edu.tr
Lockwood Robert Lee Öğretim Görevlisi 5192 robert.lockwood@bilkent.edu.tr
Louis-Smith Joseph Henry Öğretim Görevlisi 5155 jlouis.smith@bilkent.edu.tr
Mengü Hande Işıl Profesyonel Gelişim Sorumlusu 2442 hmengu@bilkent.edu.tr
Mert Akkaya Özlem Öğretim Görevlisi 5186 ozmert@bilkent.edu.tr
Moran Meltem Deniz Öğretim Görevlisi 5154 meltem.biskin@bilkent.edu.tr
Mosier Jason Lee William Öğretim Görevlisi 5189 jason.mosier@bilkent.edu.tr
Nelson Özer Marci Dawn Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5079 marci@bilkent.edu.tr
Orğan İlkay Öğretim Görevlisi 5214 oilkay@bilkent.edu.tr
Ovayurt Özlem Öğretim Görevlisi 5173 boztepe@bilkent.edu.tr
Ölmez Board Ümran 7. Öğretim Birimi Başkanı 5158 board@bilkent.edu.tr
Özdoğan Seda Öğretim Görevlisi 5186 ustunels@bilkent.edu.tr
Özkan Vildan Öğretim Görevlisi 5189 vildanozkan@bilkent.edu.tr
Özkartal Kamile Öğretim Görevlisi 5155 kamile@bilkent.edu.tr
Özmen Özdemir Ayşe Öğretim Görevlisi 5186 ayseoz@bilkent.edu.tr
Payne Matthew Christopher Öğretim Görevlisi 5214 matthew.payne@bilkent.edu.tr
Richter Elizabeth Grace Öğretim Görevlisi 5079 elizabethrichter@bilkent.edu.tr
Richter Micaela Kim Öğretim Görevlisi 5214 richter@bilkent.edu.tr
Sağ Nazmiye Aslı 1. Öğretim Birimi Başkanı 5151 aslioz@bilkent.edu.tr
Satre Kellie Lynn Öğretim Görevlisi 5158 kellie.satre@bilkent.edu.tr
Sayan Ayşen 9. Öğretim Birimi Başkanı 5079 aysen@bilkent.edu.tr
Scott Anthony James Öğretim Görevlisi 5214 scott@bilkent.edu.tr
Suyolcu Canan Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5172 cananka@bilkent.edu.tr
Şahin Hollie Jade 5. Öğretim Birimi Başkanı 1635 hollie.lane@bilkent.edu.tr
Şen Elif Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi 1912 elif@bilkent.edu.tr
Şenel Şule 8. Öğretim Birimi Başkanı 5154 aslans@bilkent.edu.tr
Taşkesen Füsun Öğretim Görevlisi 5079 fusunak@bilkent.edu.tr
Taşkesen Özgür Öğretim Görevlisi 5154 taskesen@bilkent.edu.tr
Tekin Pelin Öğretim Görevlisi 5192 pyucel@bilkent.edu.tr
Thomas Carole Ann Ölçme ve Değerlendirme Başkanı 5178 carole@bilkent.edu.tr
Thomas Katelyn Nicole Öğretim Görevlisi 5154 katelyn.thomas@bilkent.edu.tr
Turgut Özlem Sydney Öğretim Görevlisi 5155 sydney@bilkent.edu.tr
Tünay Esra Öğretim Görevlisi 5155 etunay@bilkent.edu.tr
Türkmenoğlu Melike Ayşe Öğretim Görevlisi 1635 melike.gurgen@bilkent.edu.tr
Uslu Azra Öğretim Görevlisi 1711 azrauslu@bilkent.edu.tr
Utku Ayşegül Öğretim Görevlisi 5158 aysegul.utku@bilkent.edu.tr
Üner Ayça Öğretim Başkanı 1801 alpman@bilkent.edu.tr
Üskent Suphi Burak Öğretim Görevlisi 1711 uskent@bilkent.edu.tr
Wallace Richard John Öğretim Görevlisi 5192 richard.wallace@bilkent.edu.tr
Weiss Megan Kate Öğretim Görevlisi 5158 megan.weiss@bilkent.edu.tr
Williamson Daniel Jack Öğretim Görevlisi 5154 williamson@bilkent.edu.tr
Yakar Efe Burak Öğretim Görevlisi 5214 ebyakar@bilkent.edu.tr
Yalçın Clare Öğretim Görevlisi 5214 cyalcin@bilkent.edu.tr
Yazıcı Bilge Işıl Öğretim Görevlisi 5214 erem@bilkent.edu.tr
Yeloğlu Yeşim Öğretim Görevlisi 5158 tyesim@bilkent.edu.tr
Yeşil Nurdan Öğretim Görevlisi 5155 nurdan@bilkent.edu.tr
Yetkin Pelin Öğretim Görevlisi 5214 incik@bilkent.edu.tr
Yıldırım Fatma Gül Öğretim Görevlisi 5079 fatmag@bilkent.edu.tr
Yıldırım Varol Serap Öğretim Görevlisi 5189 svarol@bilkent.edu.tr
Yılmaz Duygu Öğretim Görevlisi 5158 bulal@bilkent.edu.tr
Yılmaz Zeliha Öğretim Görevlisi 5154 zgoksu@bilkent.edu.tr
Yılmaz Halıcı İlknur Öğretim Görevlisi 5158 ilknurh@bilkent.edu.tr
Younes Sophia Andrea Öğretim Görevlisi 1713 sophia.younes@bilkent.edu.tr
Yüksel Burcu Öğretim Görevlisi 1711 burcu.arasan@bilkent.edu.tr
Zafer Nizam Emine 4. Öğretim Birimi Başkanı 5189 zafer@bilkent.edu.tr
 
Akakça Meral Berrin İdari Asistan 1802 berrin.akakca@bilkent.edu.tr
Akdaş Başak Sorumlu 5168 basak.akdas@bilkent.edu.tr
Baloğlu Murat Bina Sorumlusu 5184 baloglu@bilkent.edu.tr
Bozkurt Ayşe Sibel İdari Asistan 5163 sbozkurt@bilkent.edu.tr
Elmadağ Ayten Hizmetli 5176 ayten.elmadag@bilkent.edu.tr
Kocatepe Zeynep Özge İdari Asistan 5169 zeynep.kocatepe@bilkent.edu.tr
Öcal Merve İdari Asistan 5079 merve.ocal@bilkent.edu.tr
Örün Fatma İdari Asistan 1712 fatma.orun@bilkent.edu.tr
Özdenkoş Hikmet Hizmetli 5096 hikmet.ozdenkos@bilkent.edu.tr