Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

SİVİL SAVUNMA VE GÜVENLİK MÜDÜRLÜĞÜ (SSGM)

Merkez Kampüs I Binası, Oda No: C08
Dahili:1453, 2425 Faks:2664492

Ahmet Özban

Müdür
Dahili: 1453, 2425
Diğer Tel: 2664492
E-posta: ahmet.ozban@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akbal, Ali Güvenlik Görevlisi 1700, 1234 ali.akbal@bilkent.edu.tr
Akdora, Oğuz Güvenlik Görevlisi 5348 akdora@bilkent.edu.tr
Aktay, Gökhan Şef 5284 gokhan.aktay@bilkent.edu.tr
Akyüz, Akif Güvenlik Görevlisi 1900 akif.akyuz@bilkent.edu.tr
Akyüz, Uğur Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 ugur.akyuz@bilkent.edu.tr
Arkaz, Abdullah Güvenlik Görevlisi 1199, 1700 abdullah.arkaz@bilkent.edu.tr
Arkcı, Canan Güvenlik Görevlisi 2330 ccanan@bilkent.edu.tr
Arslan, Murat Güvenlik Görevlisi 4444 arslan@bilkent.edu.tr
Arslan, Mustafa Güvenlik Görevlisi 1701 mustafa.arslan@bilkent.edu.tr
Arslan, Nuhugül Güvenlik Görevlisi 1700 nuhugul.arslan@bilkent.edu.tr
Aşcı, Kadir Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 kadir.asci@bilkent.edu.tr
Aydın, Dursun Ali Güvenlik Görevlisi 5348 ali.aydin@bilkent.edu.tr
Aysu, Emrah Güvenlik Görevlisi 2772 eaysu@bilkent.edu.tr
Baki, Münire Gizem Güvenlik Görevlisi 1199, 1234 gizem.baki@bilkent.edu.tr
Bal, Hacı Güvenlik Görevlisi 1700,1701 haci.bal@bilkent.edu.tr
Balkaş, Orkun Güvenlik Görevlisi 1700,1701 orkun.balkas@bilkent.edu.tr
Baran, Salim Güvenlik Görevlisi 5347 sbaran@bilkent.edu.tr
Başköse, Ramiz Güvenlik Görevlisi 1012 ramiz.baskose@bilkent.edu.tr
Baştuğ, Berkay Memur 2224 berkay.bastug@bilkent.edu.tr
Biber, Yunus Emre Güvenlik Görevlisi 1700 yunus.biber@bilkent.edu.tr
Bozkuş, İsmail Güvenlik Görevlisi 1199, 1700 ismail.bozkus@bilkent.edu.tr
Böcüoğlu, Sadık Güvenlik Görevlisi 1700,1701 sadik.bocuoglu@bilkent.edu.tr
Çankaya, Ali Güvenlik Görevlisi 5348 acankaya@bilkent.edu.tr
Çelenk, Mustafa Güvenlik Görevlisi 1701 mustafa.celenk@bilkent.edu.tr
Çelik, Fahri Güvenlik Görevlisi 5348 fahricelik@bilkent.edu.tr
Çerik, Muhammet Furkan Güvenlik Görevlisi 1576 muhammet.cerik@bilkent.edu.tr
Çolakoğlu, Tuncay Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 tuncay.colakoglu@bilkent.edu.tr
Dalkıran, Barış Güvenlik Görevlisi 1700 baris.dalkiran@bilkent.edu.tr
Darbaz, Mehmet Memur 1700,1701 darbaz@bilkent.edu.tr
Demirhan, Olcay Güvenlik Görevlisi 1700,1701 olcay.demirhan@bilkent.edu.tr
Durmuş, Uğur Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 ugur.durmus@bilkent.edu.tr
Düzgün, Hüseyin Memur 2224 huseyin.duzgun@bilkent.edu.tr
Ekenoğlu, Yavuz Güvenlik Görevlisi 1900 yavuz.ekenoglu@bilkent.edu.tr
Elbeyi, Rukiye Güvenlik Görevlisi 2285 rukiye.elbeyi@bilkent.edu.tr
Emir, Çetin Güvenlik Görevlisi 1900 cetinemir@bilkent.edu.tr
Ergin, İlknur Güvenlik Görevlisi 1700,1701 ilknur.ergin@bilkent.edu.tr
Göçer, Ender Güvenlik Görevlisi 5070 ender.gocer@bilkent.edu.tr
Gülbağı, Ömer Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 omer.gulbagi@bilkent.edu.tr
Günsal, Mustafa Sorumlu 2224 mustafa.gunsal@bilkent.edu.tr
Gürbüz, Şeyma Güvenlik Görevlisi 1199, 1700 seymagurbuz@bilkent.edu.tr
Gürbüzer, Turap Cem Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 turap.gurbuzer@bilkent.edu.tr
Güşan, İrfan Eren Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 irfan.gusan@bilkent.edu.tr
Işık, Emre Güvenlik Görevlisi 1701 emre.isik@bilkent.edu.tr
Işık, Serdar Güvenlik Görevlisi 5348 serdar.isik@bilkent.edu.tr
İlhan, Ali Güvenlik Görevlisi 1188, 5588 aliilhan@bilkent.edu.tr
İlhan, Uğur Güvenlik Görevlisi 2855 ugur.ilhan@bilkent.edu.tr
İpek, Furkan Güvenlik Görevlisi 1700 furkan.ipek@bilkent.edu.tr
Kale, Çetin Güvenlik Görevlisi 1321 kalec@bilkent.edu.tr
Kaleli, Serkan Güvenlik Görevlisi 1199 serkan.kaleli@bilkent.edu.tr
Kantar, Cengiz Güvenlik Görevlisi 5588, 1188 cengiz.kantar@bilkent.edu.tr
Kaplan, Hüseyin Güvenlik Görevlisi 1410 huseyinkaplan@bilkent.edu.tr
Karaçoban, Bülent Cüneyt Şef 1576 cbulent@bilkent.edu.tr
Karakaş, Hüseyin Güvenlik Görevlisi 1700,1701 hkarakas@bilkent.edu.tr
Karakülah, Sinan Satılmış Güvenlik Görevlisi 5348 sinan.karakulah@bilkent.edu.tr
Kaymak, Belemir Memur 1567 belemir.tamtabak@bilkent.edu.tr
Kaynar, Zeki Furkan Güvenlik Görevlisi 1199, 1700 zeki.kaynar@bilkent.edu.tr
Kılıç, Şebnem Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 sebnem.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç, Umut Can Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 umut.can@bilkent.edu.tr
Kılıç, Yusuf Şef 1576 yusuf.kilic@bilkent.edu.tr
Kırlangıç, Aşkın Güvenlik Görevlisi 2772 askin.kirlangic@bilkent.edu.tr
Koç, Yasemin Memur 2425 2664492 yaseminkoc@bilkent.edu.tr
Koçaker, Yunus Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 yunus.kocaker@bilkent.edu.tr
Korkmaz, Alper Güvenlik Görevlisi 5347 alper.korkmaz@bilkent.edu.tr
Koşar, Murat Güvenlik Görevlisi 1700,1701 murat.kosar@bilkent.edu.tr
Körpe, Cengiz Güvenlik Görevlisi 5348 cengiz.korpe@bilkent.edu.tr
Kurt, Salih Güvenlik Görevlisi 1700, 1707 salih.kurt@bilkent.edu.tr
Kutlu, Peflül Birdane Güvenlik Görevlisi 1900 peflul.kutlu@bilkent.edu.tr
Mert, Mustafa Güvenlik Görevlisi 1700, 1199 mustafa.mert@bilkent.edu.tr
Metin, Ali Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 ali.metin@bilkent.edu.tr
Nezir, Erkut Emre Güvenlik Görevlisi 5348 erkut.nezir@bilkent.edu.tr
Numanoğlu Boybeyi, Münire Memur 1439 munire.boybeyi@bilkent.edu.tr
Öner, Ali Rıza Güvenlik Görevlisi 2772 ali.oner@bilkent.edu.tr
Örmekıran, Memiş Güvenlik Görevlisi 1700,1701 memisormekiran@bilkent.edu.tr
Örnek, Feridun Güvenlik Görevlisi 3191 feridun.ornek@bilkent.edu.tr
Özban, Ahmet Müdür 1453, 2425 2664492 ahmet.ozban@bilkent.edu.tr
Özdemir, İsmail Güvenlik Görevlisi 1700,1701 ismail.ozdemir@bilkent.edu.tr
Öztürk, Dinçer Güvenlik Görevlisi 1234, 1700 dincer.ozturk@bilkent.edu.tr
Öztürk, Rüstem Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 rustem.ozturk@bilkent.edu.tr
Özyılmaz, Yılmaz Güvenlik Görevlisi 4444, 1567 yilmaz.ozyilmaz@bilkent.edu.tr
Özyurt, İsa Güvenlik Görevlisi 1439 iozyurt@bilkent.edu.tr
Pehlivan, Sinan Güvenlik Görevlisi 3131 sinan.pehlivan@bilkent.edu.tr
Peker, Mutlu Güvenlik Görevlisi 1700,1701 mutlu.peker@bilkent.edu.tr
Poyraz, Ümit Güvenlik Görevlisi 2772 umitpoyraz@bilkent.edu.tr
Sağlam, Mert Can Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 mertcan@bilkent.edu.tr
Sancak, Halis Güvenlik Görevlisi 5348 haliss@bilkent.edu.tr
Sandal, Serhat Memur 2224 s.sandal@bilkent.edu.tr
Sarıca, Soner Güvenlik Görevlisi 1900 soner.sarica@bilkent.edu.tr
Sel, Rıza Can Güvenlik Görevlisi 1700,1701 riza.sel@bilkent.edu.tr
Serdar, Tuğçe Sena Memur 1700, 1701 tugce.serdar@bilkent.edu.tr
Seyfi, Ali Rıza Güvenlik Görevlisi 1576 ali.seyfi@bilkent.edu.tr
Sezer, Gürkan Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 gurkan.sezer@bilkent.edu.tr
Sezer, Murat Güvenlik Görevlisi 2855 murat.sezer@bilkent.edu.tr
Solsun, Büşra Güvenlik Görevlisi 1234 busra.solsun@bilkent.edu.tr
Soydemir, Bülent Güvenlik Görevlisi 2646 soydemir@bilkent.edu.tr
Sözsahibi, Alican Güvenlik Görevlisi 1700,1701 alican.sozsahibi@bilkent.edu.tr
Süzen, Gökalp Sorumlu 1576 gokalp.suzen@bilkent.edu.tr
Şahin, Aynur Memur 2285 aynur.erdogan@bilkent.edu.tr
Şahin, Mustafa Murat Müdür Yardımcısı 1445 murat.sahin@bilkent.edu.tr
Şahin, Ümit Şef 1578, 1576 usahin@bilkent.edu.tr
Şakar, Özgür Güvenlik Görevlisi 1900 ozgur.sakar@bilkent.edu.tr
Şen, Melek Memur 1854 melek.sen@bilkent.edu.tr
Şensoy, Metin Güvenlik Görevlisi 8389 msensoy@bilkent.edu.tr
Talu, Ömer Güvenlik Görevlisi 1700,1701 omer.talu@bilkent.edu.tr
Tanrıkut, Yusuf Güvenlik Görevlisi 1234, 1700 yusuf.tanrikut@bilkent.edu.tr
Tatar, Osman Güvenlik Görevlisi 5347 osmantatar@bilkent.edu.tr
Tatlılıoğlu, Samet Güvenlik Görevlisi 1199, 1700 samettatlilioglu@bilkent.edu.tr
Tek, Muharrem Güvenlik Görevlisi 1199, 1700 muharrem.tek@bilkent.edu.tr
Tekelioğlu, Zeynep Memur 1700, 1199 zeyneptekelioglu@bilkent.edu.tr
Terzi, Osman Memur 5347 osmanterzi@bilkent.edu.tr
Topal, Serkan Güvenlik Görevlisi 1566 topal@bilkent.edu.tr
Topçu, Hakan Güvenlik Görevlisi 1900
Topsaç, Adem Güvenlik Görevlisi 2656 topsac@bilkent.edu.tr
Torun, Özcan Güvenlik Görevlisi 1012 ozcan.torun@bilkent.edu.tr
Tuğut, Gamze Güvenlik Görevlisi 8998 gamze.tugut@bilkent.edu.tr
Turak, Zihni Güvenlik Görevlisi 1700,1701 zihni.turak@bilkent.edu.tr
Tünal, İbrahim Sorumlu 1700, 1701 ibrahim.tunal@bilkent.edu.tr
Uğurlu, Sebahattin Sorumlu 1439, 2424 sebo@bilkent.edu.tr
Us, Yaşar Güvenlik Görevlisi 1900 yasar.us@bilkent.edu.tr
Uzun, Gülşah Memur 1700, 1701 gulsah.gunel@bilkent.edu.tr
Uzunoğlu, Yağmur Memur 1700, 1701 yagmur.uzunoglu@bilkent.edu.tr
Yalçınkaya, Özgür Güvenlik Görevlisi 1234 ozgur.yalcinkaya@bilkent.edu.tr
Yaşar, Yunus Emre Güvenlik Görevlisi 1700 yunus.yasar@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Abdi Mert Güvenlik Görevlisi 1700 abdi.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Sait Güvenlik Görevlisi 5348 sait@bilkent.edu.tr
Yıldız, Murat Güvenlik Görevlisi 1439, 3205 mrt@bilkent.edu.tr
Yıldız, Ömer Güvenlik Görevlisi 1700,1701 omer.yildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız, Özgür Amir 5284 ozguryil@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Ramazan Güvenlik Görevlisi 1700,1701 ramazany@bilkent.edu.tr
Yörübulut, Şahsine Güvenlik Görevlisi 1321 yorubulut@bilkent.edu.tr
Yurtseven, Nazif Güvenlik Görevlisi 2855, 2772 nazif@bilkent.edu.tr
Yurtseven, Özgür Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 yurtseven@bilkent.edu.tr
Yücel, İlyas Güvenlik Görevlisi 1234 ilyas.yucel@bilkent.edu.tr
Yücesan, Ayşe Beyza Memur 1304 ayse.yucesan@bilkent.edu.tr
Yüksel, Yasin Güvenlik Görevlisi 1700,1701 yasinyuksel@bilkent.edu.tr
Güvenlik Noktaları/Kapılar
B Binası Güvenlik 3131
C Binası Güvenlik 5070
70 Bölgesi Kontrol Noktası 3262
Doğu Kampüs Güvenlik Amirliği 5094, 5175, 5348
Doğu Kampüs Lojmanlar 5093
Doğu Kampüs Nizamiye (II) 5347
Doğu Kampüs Nizamiye (I) 5348
93. Yurt Kavşak Kontrol Noktası 8306
Fen Fakültesi Güvenlik (A Blok) 2087
Fen Fakültesi Güvenlik (B Blok) 2464
Fen Fakültesi İleri Araştırmalar Laboratuvarı Güvenlik 1964
G Binası Güvenlik 1482
GSTMF Güvenlik (B Blok) 1790
GSTMF Güvenlik (F Blok) 2646
İDMYO Güvenlik (Doğu Kampüs) 5307, 5070
İİSBF Güvenlik 1566
Kütüphane Güvenlik 2488
Mekez Kampüs Güvenlik Amirliği 1234, 1578, 1700
Merkez Kampus Beytepe Nizamiye 4272
Merkez Kampus Nizamiye Kontrol Noktası 2933
Merkez Kampüs lojmanlar bölgesi güvenlik nöbet kulübesi 1410
Merkez Kampüs Nizamiye 1700, 1701
MSSF Kontrol Noktası 1648
Mühendislik Fakültesi Güvenlik (A Blok) 1234, 1808
Mühendislik Fakültesi Güvenlik (B Blok) 1321
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Güvenlik 2285
Öğrenci Konseyi Güvenlik 2764
Özel Bilkent Lisesi Güvenlik 5216
UYDYO Güvenlik 1715
Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Güvenlik 5014, 5013