Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

İNGİLİZCE,FRANSIZCA MÜTERCİM VETERCÜMANLIK (TRIN)

Merkez Kampüs L Binası, Oda No: LC-101
Dahili:1277, 2519 Faks:2664383

Füsun Ataseven

Bölüm Başkanı
Dahili: 2519
Diğer Tel:
E-posta: fusunataseven@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Abbasbeyli Elvin Doktor Öğretim Üyesi 1268 elvin.abbasbeyli@bilkent.edu.tr
Ataseven Füsun Professor in Residence 2519 fusunataseven@bilkent.edu.tr
Demir Alican Öğretim Görevlisi 2765 alicand@bilkent.edu.tr
Duman Duygu Doktor Öğretim Üyesi 2067 duygu.duman@bilkent.edu.tr
Ekiz Cahide Öğretim Görevlisi 2741 cahide.ekiz@bilkent.edu.tr
Kaya Karaca Asena Öğretim Görevlisi 3165 asena.kaya@bilkent.edu.tr
Özkök Güçlü Öğretim Görevlisi 2778 ozkok@bilkent.edu.tr
Siami Neda Öğretim Görevlisi 1987 neda.siami@bilkent.edu.tr
Şengel Zeynep Öğretim Görevlisi 2745 zeynep.sengel@bilkent.edu.tr